Προς το περιεχόμενο

ΕΛΤΑ: έκλεισαν απότομα 65 μικρά καταστήματα


Dr_Slump

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, sdikr είπε

Αν μιλάς για ΕΛΤΑ-Courier  αυτά δεν κλείνουν

Όχι μιλάω για τα απλά ΕΛΤΑ που έχουν και της ποιο φθηνές τιμές ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος (εκτός βέβαια απο της ουρές που έχουν συνήθως), αλλά και ΕΛΤΑ κούριερ πολύ καλύτεροι απο τους υπόλοιπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, bill999r said:

Παίζει μια εταιρία που είναι μονοπώλιο να είναι ζημιογόνα;;;;

 

ΟΣΕ enters the chat...

40 minutes ago, CaMp3on said:

Δεν συμφέρει τον απλό πολίτη να γίνουν ιδιωτικά τα ΕΛΤΑ. Νομίζω είμαστε πλήρεις από καρτέλ.

Τώρα αν εσένα σε ψήνει ή έχεις συμφέροντα αλλάζει η κουβέντα.

Εγώ έχω τρελά συμφέροντα. Περιμένω πως και πως να αποκτήσω το ΦΙΛΕΤΟ ΕΛΤΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, valantis123 said:

Όχι μιλάω για τα απλά ΕΛΤΑ που έχουν και της ποιο φθηνές τιμές ότι είμαι απόλυτα ικανοποιημένος (εκτός βέβαια απο της ουρές που έχουν συνήθως), αλλά και ΕΛΤΑ κούριερ πολύ καλύτεροι απο τους υπόλοιπους.

Τα απλά ΕΛΤΑ πιο γρήγορα απο courier;   εκτός αν τα συγκρίνεις με ΕΛΤΑ - courier  εκεί μπορεί

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 minutes ago, The_Judas said:

Δες τα οικονομικά στοιχεία. Εμπαιναν μέσα παλιότερα με κυβέρνηση που δεν ήταν "νεοφιλελέ μπαμπούλες" αλλά υπέρμαχοι του δημοσίου.

Τώρα έχουν κερδοφορία.

Δες ποσα χρεή είχε η ΔΕΗ και πόσα τώρα.

Προφανώς και μπορούν να χρεοκοπήσουν αυτές οι εταιρείες γιατί έχουν ανταγωνισμό.

 

Φιλε ξερεις επισης τι αλλο μπαινει μεσα?Η αστυνομια και τα νοσοκομεια,αστα να πανε εγω λεω να τα κανουμε και τα δυο ιδιωτικα και να εξυπηρετουν μονο οσους πληρωνουν συνδρομη.

Οσο αφορα τις δημοσιες επιχειρησεις,απλα αναρωτησου γιατι με χαρα τις αγοραζουν οι ιδιωτες.Ποσο μαλλον δε οταν τις παιρνουν με προικα και τρελους ευνοικους ορους.Επισης δε δεχομαι οτι θα βγαλει κερδος ο ιδιωτης και δεν μπορει να βγαλει το κρατος,απαιτω οι πολιτικοι που εχω ψηφισει να τις δουλευουν με βιωσιμους ορους και οχι να τις απαξιωνουν και να τις χαριζουν στο καθε λαμογιο φιλο τους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sdikr είπε

Τα απλά ΕΛΤΑ πιο γρήγορα απο courier;   εκτός αν τα συγκρίνεις με ΕΛΤΑ - courier  εκεί μπορεί

 

Πιο γρήγορα συνήθως δεν είναι άλλα πολλές φορές έχουν και ίδιους χρόνους. (είμαι και σε νησί όποτε όλοι με καράβια παίζουν μπάλα εκτός μικρών δεμάτων που μπορεί να στείλουν και με αεροπλάνο τα κούριερ μερικές φορές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...