Προς το περιεχόμενο

Netflix: Η απαγόρευση κοινής χρήσης ενός λογαριασμού εκτός νοικοκυριού έφτασε και στην Ελλάδα


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμας μας εβγαλε σε panasonic με android os το σχετικο μηνυμα. Για την ωρα επελεξα οτι ταξιδευω. Στο ps5 δεν το εχει βγαλει, και λιγο που το εψαξα δεν το βγαζει σε αρκετες κονσολες και λαπτοπ. Οποτε μιας και ο κατοχος το εχει σε λαπτοπ που λειπει σεζον, μαλλον θα το τραβηξουμε στην τιβι τον κυριο λογαριασμο ή τελος παντων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Than0s2912 είπε

Μόλις ακύρωσα την συνδρομή. Πλήρωνα εγώ premium και είχα προφιλ για τον αδερφο μου και τον πατερα μου που μενουν σε διαφορετικα σπίτια.Από προχθές όποτε εμπαινε κάποιος ήθελε πιστοποιηση μεσω mail ότι η συσκευή που συνδέθηκε είναι του νοικοκυριου και κλείδωνει τους αλλους 2 εκτός. Επίσης αν θυμάμαι καλά παλιά τα πακέτα είχαν να κάνουν με το πόσες συσκευές μπορουν να δούνε ταυτόχρονα, τώρα είδα ότι εχουν cap στην ανάλυση που μπορείς να δεις,720p 1080p 2160p,μπορεί και να ήταν πάντα αυτο και να μην θυμάμαι καλά.

Πλέον, μια συνδρομή των 7,99 κάθε δέκα μήνες παρά μία ημέρα (με υπενθύμιση στο κινητό), ίσα για να μη χάνονται οι λίστες και το ιστορικό. Θέαση για περίπου 17 μέρες σε 4Κ με το γνωστό κόλπο, και μετά τέλος μέχρι το επόμενο δεκάμηνο. Αφού τα έβαλαν κάτω και θεωρούν ότι τους συμφέρει να κάψουν και τα χλωρά μαζί με τα ξερά, ας πάρουν αυτό που ζητάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και εγω λογαριασμό με τον αδερφο μου.Στην tv μου κλείδωσε και ζητάει επιβεβεβαίωση.Στον φορητο συνεχίζει και λειτουργεί κανονικά.

Ισως είναι μια δικλείδα ότι η σύνδεση αυτή είναι απο κάποιον που ταξιδεύει συχνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/7/2023 στις 11:25 ΜΜ, ZoReN είπε

Έχεις Ελληνικό ή από γείτονα?  

Ελληνικό είχαμε σε 3 σπίτια. Το ακριβό. Τώρα έβγαλε μυνημα έβαλα ταξιδεύω και έπαιζε αλλά τι Νάντο κάνω αυτό είναι για 7 μέρες. Στην άλλη τηλεόραση που είναι πιο παλιά δεν μου έχει βγάλει τπτ παιζει κανονικά. Οποτε πήρα ένα μήνα απο το σάιτ που έχει βάλει φιλος στις προηγούμενες σελίδες και το έβαλα στην κεντρική τηλεόραση. Απλα Σου δίνουν ένα προφίλ με το όνομα σου για μια οθόνη με 3δολαρια. Και εχει και προφίλ άλλων χρηστών που σου λένε στο μειλ με τις οδηγίες να μην μπεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έβγαλε και σε μένα επιβεβαίωση.
Διακοπή και εγω και οι υπόλοιποι 3 που μοιραζόμασταν την σύνδεση.
Ετσι και αλλιώς πληρώνα απο συνήθεια,δεν είχα δει τπτ τους τελευταίους μήνες.
Στην τελική αν βγάλει κάτι που θεωρώ οτι αξίζει να δώ,θα δώσω ενα δεκάρικο για τον μήνα,δεν εγινε και τπτ  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είχα γράψει σταμάτησα και εγώ τη συνδρομή,14€ για το περιεχόμενο που έχει είναι για γέλια . Αν βρεθούν σοβαρές ταινίες και δεν βλέπω ότι παλιό έχει 100 φορές τότε θα το ξανασκεφτώ  εκτός αν ρίξει τιμές . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το εκοψα γιατι σπανια βρισκω κατι να μαρεσει να δω..με 4ε τον μηνα ελεγα αστο να υπαρχει,τωρα 14 δεν αξιζει να τα δινω,ισως βαζω μια φορα στο τοσο αν εχει κατι που θελω να δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος και σε μενα, νεος λογαριασμος δεν παιζει οποτε  με χανουν απο πελατη, εξαλλου εχω εναλλακτικη απο σαιτ που κατεβαζω και ταινιες και σειρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μισή Ελλάδα φαίνεται να το έκοψε τώρα που τέθηκε ο περιορισμός μέσα σε 2 μέρες. Για να δούμε πόσοι θα μείνουν σε κάνα μήνα. Εξυπνάδες του Netflix. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...