Προς το περιεχόμενο

Περί εργαλείων Lidl (Parkside)


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Μήπως έχει ανεμιστήρα μέσα;

Εννοείται ότι έχει για ψύξη, τον ίδιο θόρυβο κάνει και ο δικός μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 81
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 λεπτά πριν, chios είπε
32 λεπτά πριν, tzotzo είπε

Μήπως έχει ανεμιστήρα μέσα;

Εννοείται ότι έχει για ψύξη, τον ίδιο θόρυβο κάνει και ο δικός μου.

Δεν γνώριζα ότι διαθέτει ανεμιστήρα , ο οποίος φαντάζομαι εκκινεί όταν συνδεθεί η μπαταρία αφού χωρίς αυτήν δεν ακούγεται τίποτα. 

Σε ευχαριστώ, ήμουν έτοιμος να τον επιστρέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, northjohn είπε

Δεν γνώριζα ότι διαθέτει ανεμιστήρα , ο οποίος φαντάζομαι εκκινεί όταν συνδεθεί η μπαταρία αφού χωρίς αυτήν δεν ακούγεται τίποτα. 

Σε ευχαριστώ, ήμουν έτοιμος να τον επιστρέψω.

Πολύ σωστά μόλις κουμπώσει η μπαταρία ξεκινάει και ο ανεμιστήρας, λογικό βέβαια αφού τότε δίνει αμπέρ και ανεβάζει θερμοκρασία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Απλά προς ενημέρωση,  πέρα απο τις μπαταρίες 2A που είχε στο κατάστημα,  28/3  θα φέρουν και μεγαλύτερες για όποιους τους ενδιαφέρει

 

 

1711123464985.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μου φαίνεται καλύτερο deal να πάρεις 2 4Ahr αντί για μια 8Ahr?

Και μικρότερο βάρος και όταν λειτουργεί η μία φορτίζει η άλλη...

Σκέφτομαι κάτι λάθος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια εργαλεία που τραβάνε πολύ ρεύμα θα δουλεύουν καλύτερα με την μεγάλη. Κατά τα άλλα και γω προτιμώ δύο μικρές και για να μην ξεμείνω και για να είναι πιο ελαφρύ το χέρι.

Επίσης αυτό που οι μπαταρίες έγιναν "smart" χωρίς να προσφέρουν τίποτα ουσιαστικό με αυξημένη τιμή εμένα δεν μου έκατσε καλά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 hours ago, LouCi4er said:

Γιατί σταμάτησαν να φέρνουν τις κλασικές 4αρες δεν μπορώ να καταλάβω.

Αν δεν κάνω λάθος,  τα εργαλεία που διαφημίζουν πως έχουν σύνδεση το κάνουν μέσω μπαταρίας,  ίσως για αυτό πλέον δεν φέρνουν απλές

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά συνεχίζουν να φέρνουν πολλά εργαλεία από την πράσινη σειρά τα οποία δεν συνδέονται.Παλι καλά που μπορείς να παραγγείλεις κατευθείαν μέσω kompernass την απλή μπαταρία και φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/3/2024 στις 6:09 ΜΜ, sdikr είπε

Απλά προς ενημέρωση,  πέρα απο τις μπαταρίες 2A που είχε στο κατάστημα,  28/3  θα φέρουν και μεγαλύτερες για όποιους τους ενδιαφέρει

 

 

1711123464985.jpg

το φυλλάδιο αυτο που υπάρχει ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 minutes ago, kostis444t said:

το φυλλάδιο αυτο που υπάρχει ?

 

Βγήκε στα καταστήματα την Παρασκευή,  λογικά απο δευτέρα ή τρίτη θα είναι και Online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, sdikr είπε

Βγήκε στα καταστήματα την Παρασκευή,  λογικά απο δευτέρα ή τρίτη θα είναι και Online

καλημέρα ευχαριστώ που απάντησες ,σε ποιά περιοχή και κατάστημα βγαίνει απο την παρασκευή ? στον αλιμο βγαίνει κάθε σάββατο (μόνο χθες ΔΕΝ ειχαν φέρει) και μου εκανε εντύπωση γιατι ΠΑΝΤΑ φέρνουν εκεί σάββατο ( ακόμα και η επίσημη σελίδα lidl ΔΕΝ εχει ανεβάσει το νέο που εχεις εσύ) αν θέλεις απάντησε κ παλι καλημέρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, kostis444t said:

καλημέρα ευχαριστώ που απάντησες ,σε ποιά περιοχή και κατάστημα βγαίνει απο την παρασκευή ? στον αλιμο βγαίνει κάθε σάββατο (μόνο χθες ΔΕΝ ειχαν φέρει) και μου εκανε εντύπωση γιατι ΠΑΝΤΑ φέρνουν εκεί σάββατο ( ακόμα και η επίσημη σελίδα lidl ΔΕΝ εχει ανεβάσει το νέο που εχεις εσύ) αν θέλεις απάντησε κ παλι καλημέρα 

Θεσσαλονίκη Χαρίλαου,  αλλά και σε αυτό που είναι προς Πυλαία και Εθνικής αντιστάσεως   πάντα τα φέρνει απο παρασκευή 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/2/2024 στις 1:57 ΜΜ, Catalyst είπε

Για DIY και ερασιτεχνικές δουλειές σπιτιού (και όχι μόνο) η πράσινη σειρά είναι υπέρ του δέοντος καλή. Η μαύρη έχει brush-less μοτέρ και είναι καλύτερη αλλά ζητά περισσότερα χρήματα. Το πράσινο κρουστικό δραπανοκατσάβιδο το έχω από το 17 και με έχει ικανοποιήσει αρκεί να καταλάβεις τα όρια του. Στα + τα 3 χρόνια εγγύησης που αν σου πάθει συνήθως στο αντικαθιστούν χωρίς πολλές ερωτήσεις.

Μπαταρίες έχουν ανά πάσα στιγμή τα καταστήματα και θα είσαι άτυχος αν την χρειαστείς και δεν βρεις εκείνη την χρονική στιγμή.

Το μόνο αρνητικό είναι ότι το τελευταίο διάστημα υπάρχει πτώση στην ποιότητα κατασκευή και παρατηρούνται διάφορες ατέλειες και αστοχίες ακόμη και στην ίδια παρτίδα.

Βασικά σου στέλνουν νέα συσκευή χωρίς να χρειαστεί να σταλεί πίσω η παλιά.  Αυτό έχει γίνει σε εμένα που χάλασε μια σπαθοσέγγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...