Προς το περιεχόμενο

EA Sports FC 24 [PC]


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα 

Προτείνω να ξεκινήσει μια συζήτηση με αφορμή το νέο game της ΕΑ.

Αυτή τη στιγμή υπάρχει διαθεσιμότητα προ-παραγγελιας η απλή έκδοση στα 79€ και η ultimate στα 109€

Σαν ένα tip,τρέχει προσφορά αυτή τη στιγμή,η συνδρομή της EA ,η μηνιαία με 0.99€ για ένα μήνα

Τι κερδιζει κάποιος:

10% έκπτωση στην αγορά του παιχνιδιού(εκτός των άλλων παιχνίδιων που έχει η EA ,με δωρεάν play κτλ)

Δηλαδή η τιμή του απλού παιχνιδιού πέφτει στα 72€ η απλή έκδοση και στα 98€ η ultimate έκδοση.

Πληρώνουμε με revolut μιας χρήσης ωστε να μην κάνει ανανέωση μετά το πέρας του ενός μήνα και το παιχνίδι παραμένει κανονικά  στη συλλογή σας!

Οι αντίστοιχες τιμές για αυτούς που έχουν τουρκικό account με την έκπτωση της ΕΑ είναι 40€ και 60€ αντίστοιχα.

Παραθέτω link για την συνδρομή των 0.99€

https://www.ea.com/en-gb/ea-play?modal-id=ea-play-drawer

Η συζήτηση μπορεί να αφορά και ingame sbc κτλ και γενικά εμπειρία από το παιχνίδι,παίχτες που κερδίζεται κτλ

Καλή αρχη

Και μια φωτό από το squad μου

 

 

Spoiler

Screenshot_2023-07-26-21-13-59-940_com.ea.gp.fifaultimate-edit.jpg

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι τρέχουμε να αγοράσουμε το fifa με προπαραγγελια κιόλας 😝😝😝 μη χάσουμε αυτό το έπος.

Αν κάποιος καίγεται τόσο, τότε στα κλειδαδικα θα το βρει με 40€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εδωσα 4 ευρω για να δω ΑΝ θα τρεχει στο αρχαιο πισι μου και μπορω να πω οτι ειναι optimized σε σχεση με το 23. Εχει αρκετες επιλογες στα settings να βαλεις LOW πχ στους οπαδους στις κερκιδες. Μοιαζει αρκετα με το 23 απλα ειναι ενα δυο τσακ πιο πλουσιο στις κινησεις οπως και στο οτι νιωθεις τη μπαλα να φευγει απο τα ποδια σου (εκτος ΑΝ συμβαινει λογω του οτι εχω ενεργοποιησει in game το vsync (εχει κι απο αυτο στις επιλογες)).

Γενικα φαινεται πιο SOLID (στα θετικα). 

Θα επανελθω αφου ασχοληθω περισσοτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Platini_Athens είπε

Εδωσα 4 ευρω για να δω ΑΝ θα τρεχει στο αρχαιο πισι μου και μπορω να πω οτι ειναι optimized σε σχεση με το 23. Εχει αρκετες επιλογες στα settings να βαλεις LOW πχ στους οπαδους στις κερκιδες. Μοιαζει αρκετα με το 23 απλα ειναι ενα δυο τσακ πιο πλουσιο στις κινησεις οπως και στο οτι νιωθεις τη μπαλα να φευγει απο τα ποδια σου (εκτος ΑΝ συμβαινει λογω του οτι εχω ενεργοποιησει in game το vsync (εχει κι απο αυτο στις επιλογες)).

Γενικα φαινεται πιο SOLID (στα θετικα). 

Θα επανελθω αφου ασχοληθω περισσοτερο. 

Φιλε εχω Ι7-10750Κ , αλλα μια χαρτα γραφηκων rx 570.. στο 22 δεν ειχα ποτε θεμα.. στο 23 ειχα θεμα οταν πηγαινε να ξεκινησει ο αγωνας, οταν πηγαινα να βαρεσω πεναλντυ κτλπ.. φετος πως το βλεπεις θα παιζει;; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι θα παιξεις πιστευω ..... εγω ηδη εχω φτασει dev 8. Καλα μιλαμε παιζω με κατι παιχταραδες (ενταξει πρεπει να τους τρεχει τελεια το παιχνιδι κι ολας).

Κοιτα εγω εχω αρχαια CPU i5 2500K....ζοριζεται, 16 RAM και GPU RX 580 8G.

Στο 23 γονατιζει...σερνεται.... σε αυτο το παλευει αρκετα. Τωρα ΑΝ στρωσει λιγο ακομα οταν βγει το κανονικο.... ξερω γω (δε νομιζω να δω διαφορα)....μακαρι βεβαια.... απο την αλλη σκεφτομαι μηπως στησω νεο πισακι ή το πολυ πολυ θα παμε με τον φιλο που παιζουμε κο οπ σε κονσολα 1η φορα στα χρονικα (δεν ειχαμε ποτε). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε EA Sports FC 24 [PC]

Το αγορασα σε υπολογιστη και θα το δω την Παρασκευη αφου δεν δωσανε προσφορα για το ea play φετος.
Υπαρχει και μια επιλογη να το παιξετε σπασμενο με token που λογικα θα δουλεψει και φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, aleksios είπε

Απο κλειδαδικα 42 ευρω ειναι ασφαλης αγορα σωστα;

Το έχω παραγγείλει από cdkeys και περιμένω τον κωδικό.

https://www.cdkeys.com/ea-sports-fc-24-pc-en-ea-play

Έχω κάνει πάνω από 10 παραγγελίες στο cdkeys χωρίς κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαβα σημερα το πρωι το κλειδι που ειχα αγορασει πριν 10 μερες απο cdkeys με 40ευρω. Ανοιγει αποψε στις 1.00 τα ξημερωματα εχω κατευασει για να ειμαι ετοιμος. Θα μπω να παιξω κανενα ματσακι να δω τι παιζει...
Γενικα εχω ακουσει τα χειροτερα για το gameplay. Το παιχνιδι ειναι ηδη υπερβολικα γρηγορο απο το 1 update που βγηκε, ο χορος και το τικι-τακα παει συννεφο, επιπλεον το γεγονος οτι το ultimate team εχει φετος καρτες με γκομενες μου τι δινει πολυ. Ρεαλισμος και ισοτητα κυριοι! Και ρωταω τωρα εγω... Βαλανε γυναικιες καρτες στο παιχνιδι για ποιον; Υπαρχει περιπτωση να δουμε γυναικειο ποδοσφαιρο? Υπαρχει περιπτωση μηπως γυναικες να κατσουν να δουν γυναικειο ποδοσφαιρο ή να ασχολουθουν με το παιχνιδι? Το τμημα marketing της EA γραφει ιστορια. Αντι να φτιαξουν το παιχνιδι καθονται και ασχολουνται να βαλουν καρτες γυναικων στο UT!

  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, aleksios είπε

Πληρωσα μεσω paypal χθες βραδυ και αναμενω ακομα το κλειδι.

Ειναι λογικο λογω release date σημερα;

Αν το πήρες από cdkeys λογικά θα υπάρχει το κλειδί στις παραγγελίες σου.

Έχει κουμπί Get Key.

Εγώ έτσι το έκανα, δεν μου ήρθε στο email.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...