Προς το περιεχόμενο

EA Sports FC 24 [PC]


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, tommybertsen είπε

Στις προπαραγγελίες στο λέει , ΔΕΝ στέλνει αμέσως το κλειδί, αλλά μόλις ξεκλειδωθεί το game. 

Το γνωρίζω φίλε μου, έχω λάβει το κλειδί κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

26 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

κάποτε θα μεγαλώσετε και θα μάθετε και σεις

Καλά με το τουρκικό λογαριασμό το πήρα.επισης θα έπρεπε να υπάρχει ανταγωνιστής τύπου pro evolution ,αλλά αυτό είναι για χειρότερα κλάματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Platini_Athens είπε

Δλδ; Τι σημαινει αυτο; 

Ότι θα σταματήσετε να πετάτε τα λεφτά σας σε σαπίλες.
Να πω ότι δε ξέρατε τί είναι το παιχνίδι να πω άντε, λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 15/10/2023 στις 10:13 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

Ότι θα σταματήσετε να πετάτε τα λεφτά σας σε σαπίλες.
Να πω ότι δε ξέρατε τί είναι το παιχνίδι να πω άντε, λάθος.

Eνταξει το gaming ειναι η πιο φτηνη μορφη διασκεδασης. Προσωπικα με αυτο ασχολουμαι (ΟΧΙ FUT) ΜΟΝΟ (καθε χρονο και λιγοτερο) και το μοναδικο εξοδο ειναι τα 48 ευρω (σιγα το ποσο) που δωσαμε για το ''κλειδι''. Ευτυχως ΔΕΝ προχωρησα στην αγορα κονσολας ή νεου PC (λογω αρχαιου pc) γι αυτο το παιχνιδι (κατεμε δεν αξιζει και μπορω να ζησω και χωρις αυτο εννοειται)  ... τοτε ναι σιγουρα θα κλαιγα τα λεφτα μου τωρα. Συμφωνω μαζι σου ομως... αν και ακουγεται λιγο υπερβολικο. Περισσοτερο για μενα ειναι ο χρονος που πρεπει να αφιερωσει καποιος για να δει προκοπη ονλαιν, οχι η τιμη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Eχει να προτεινει καποιος ειδικος, στο απλο seasons, πως να παιξεις κοντρα σε καλο αντιπαλο που παιζει κονσταντ πρεσουρ;

Ειναι συνδυασμος κονσταντ πρεσουρ και ultra attack ολο αυτο; 

Νομιζω οτι ολοι ετσι παιζουν με το σκεπτικο να βαλουν ΠΟΛΛΑ γκολ μεχρι να κουραστουν και μετα κανουν αλλαγες και παιζουν αμυνα κατενατσιο.

Αντε βγαλτα μετα εσυ.

Εχει κατι καλους χειριστες οι οποιοι το υπηρετουν πολυ καλα αυτο το εξπλοιτ.

Προς το παρον ΟΚ εχω φτασει ντιβ 3 και εχω παρει τα 3 πρωτα κυπελλα παιζοντας μπαλανς μενταλιτι.

Οι αντιπαλοι μου κουραζονται κι ακομα αν προηγουνται με 2 γκολ ... καταρρεουν και χανουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Platini_Athens είπε

Eχει να προτεινει καποιος ειδικος, στο απλο seasons, πως να παιξεις κοντρα σε καλο αντιπαλο που παιζει κονσταντ πρεσουρ;

Ειναι συνδυασμος κονσταντ πρεσουρ και ultra attack ολο αυτο; 

Νομιζω οτι ολοι ετσι παιζουν με το σκεπτικο να βαλουν ΠΟΛΛΑ γκολ μεχρι να κουραστουν και μετα κανουν αλλαγες και παιζουν αμυνα κατενατσιο.

Αντε βγαλτα μετα εσυ.

Εχει κατι καλους χειριστες οι οποιοι το υπηρετουν πολυ καλα αυτο το εξπλοιτ.

Προς το παρον ΟΚ εχω φτασει ντιβ 3 και εχω παρει τα 3 πρωτα κυπελλα παιζοντας μπαλανς μενταλιτι.

Οι αντιπαλοι μου κουραζονται κι ακομα αν προηγουνται με 2 γκολ ... καταρρεουν και χανουν. 

Αυτοί που ξέρουν να παίζουν το παιχνίδι ,δεν βάζουν ποτέ constant pressure.

Αυτό το meta που πέφτουν συνεχεια παίχτες πάνω σου να σε μαρκάρουν,είναι το depth > 71

Μαζί με τις οδηγίες για τους παίχτες,βγαίνει ένα καλό αποτέλεσμα

Εγώ το έχω μόνιμα pressure on heavy touch.

Το παιχνίδι είναι χάλια πάντως μετά από 3 μήνες.ολο λάθη στις απεικονίσεις.το θέμα με την παίχτρια ( δεν την θυμάμαι τώρα),το trickster,το θέμα με τον τερματοφύλακα στα squad και πολλά άλλα.

Dda και scripting όσο δεν πάει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι μονο οτι πιεζουν ψηλα και ασφυκτικα ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ λες και εχουν νεφτι στον κωλο τους.... ειναι οτι καθε μπαλια καταληγει στα ποδια τους ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! 

Οκ αυτο που λες θα το δω.... ομως μηπως παιζουν και ουλτρα ατακ μαζι; 

Οι παιχτες τους ειναι παντα στο σωστο σημειο να υποδεχτουν την πασα και παντα ενα βημα μπροστα απο μας γενικα σε αμυνα και επιθεση. 

Κι ενα αλλο ακομα, δεν τους παιρνεις τη μπαλα ουτε με αιτηση. Κολλαει η μπαλα πανω τους και ντριμπλαρουν/γλυστρανε σαν χελια

Στο κο οπ η λαλακια ειναι οτι δεν σου δινει παντα εγκαιρως παιχτη ή καλυτερα αργει να σου δωσει ενω πατας ομως το LB και κανεις και τον δεξι μοχλο προς την αντιστοιχη κατευθυνση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/11/2023 στις 11:49 ΜΜ, Platini_Athens είπε

Δεν ειναι μονο οτι πιεζουν ψηλα και ασφυκτικα ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ λες και εχουν νεφτι στον κωλο τους.... ειναι οτι καθε μπαλια καταληγει στα ποδια τους ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!! 

Οκ αυτο που λες θα το δω.... ομως μηπως παιζουν και ουλτρα ατακ μαζι; 

Οι παιχτες τους ειναι παντα στο σωστο σημειο να υποδεχτουν την πασα και παντα ενα βημα μπροστα απο μας γενικα σε αμυνα και επιθεση. 

Κι ενα αλλο ακομα, δεν τους παιρνεις τη μπαλα ουτε με αιτηση. Κολλαει η μπαλα πανω τους και ντριμπλαρουν/γλυστρανε σαν χελια

Στο κο οπ η λαλακια ειναι οτι δεν σου δινει παντα εγκαιρως παιχτη ή καλυτερα αργει να σου δωσει ενω πατας ομως το LB και κανεις και τον δεξι μοχλο προς την αντιστοιχη κατευθυνση. 

Εκεί είναι το λεγόμενο scripting.σε αυτό που λες ότι η μπάλα πάει πάνω τους το παρατήρησα και εγώ.σταματησα να κάνω σέντρες με L1+∆ προωθημένες γιατί το παιχνίδι τις στέλνει καρφί στον αντίπαλο!!

Αντιθέτως το έχω γυρίσει στο L1+R1+∆ την driven  προωθημένη ,για να μπορέσω να σώσω την κατάσταση.

Άσε που στα πακέτα δεν δίνει τίποτα 

Τουλάχιστον σε εμένα.

Μόνο άμυνα μου έδωσε 

Rb: karchaoui totw/ Cb: VVD totw / Cb: Renard totw / Lb: Mahrez 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρατηρησεις ονλαιν στο κο οπ.

Χανουμε ή φερνουμε Χ κοντρα σε  μετριους οπως και κακους παιχτες... οι οποιοι ομως εναντιον μας φαινονται απιστευτα μπουσταρισμενοι και παιζουν σα μανιακοι.

Μιλαμε τωρα αντιπαλοι με 20 ηττες παραπανω απο νικες. 

Σε αυτο το σημειο θα πω οτι θα ηταν ωραιο να μπορουσαμε να βλεπουμε στατιστικα στο co op οσον αφορα τον συμπαιχτη μας.

Δλδ να σου βγαζε στο ημιχρονο οπως και στο τελος ποσα σουτ, ασιστ, λαθη κλπ εκανε ο κο οπ παρτνερ σε σχεση με σενα. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Platini_Athens είπε

Παρατηρησεις ονλαιν στο κο οπ.

Χανουμε ή φερνουμε Χ κοντρα σε  μετριους οπως και κακους παιχτες... οι οποιοι ομως εναντιον μας φαινονται απιστευτα μπουσταρισμενοι και παιζουν σα μανιακοι.

Μιλαμε τωρα αντιπαλοι με 20 ηττες παραπανω απο νικες. 

Σε αυτο το σημειο θα πω οτι θα ηταν ωραιο να μπορουσαμε να βλεπουμε στατιστικα στο co op οσον αφορα τον συμπαιχτη μας.

Δλδ να σου βγαζε στο ημιχρονο οπως και στο τελος ποσα σουτ, ασιστ, λαθη κλπ εκανε ο κο οπ παρτνερ σε σχεση με σενα. 

 

 

Παίζεις με οπτική ίνα;αν παίζεις με εθερνετ ή wifi είσαι καταδικασμένος.

Τις τελευταίες μέρες έχω απίστευτο delay.κανω contain με έναν παίχτη και η εντολή πάει στον επόμενο ,ο οποίος "απασχολείται" και ο αντίπαλος φεύγει ανενοχλητος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...