Προς το περιεχόμενο

EA Sports FC 24 [PC]


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Warlord1981 είπε

Οχι ρε συ ενταξει μη σε ταλαιπωρω, ευχαριστω. Θα το δοκιμασω μονος μου κιαν δεν.. κλαιν μαιν δε χανει και τιποτα ο κουμπαρος. χαλια μαυρα το 24 :D Εγω τοχω στο ΕΑ app.

Καμία ταλαιπωρία, εξυπηρέτηση είναι για να παίζετε παρέα μετά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 8/1/2024 στις 8:44 ΜΜ, Federacion είπε

Ερώτηση. Η EA μίσησε τα χειριστήρια του playstation. Τόσο του ps4 όσο κ του ps5 βγάζουν σοβαρά προβλήματα στο παιχνίδι. 

 

Έχει δεκάδες θρεντ παντού, λύση πουθενά 

Anyone? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Warlord1981 Δοκίμασα πριν μερικές μέρες ακριβώς τις οδηγίες του @xtrmsnpr, κατά γράμμα, χωρίς να παραλείψω τα σημαντικότερα σημεία που τονίζει όπως τι πρέπει να πράξεις όσο βρίσκεται το προϊόν στο καλάθι αλλά και ποιο ακριβώς VPN να χρησιμοποιήσεις και τα κατάφερα πανεύκολα. Ειδικότερα δε η αλλαγή region έγινε τσακ μπαμ , 5 λεπτακια πριν τη πέσω για ύπνο το έκανα και την επόμενη μέρα πήρα και παιχνιδακι.

 

*κάρτα Mastercard (Eurobank)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

@Warlord1981 Δοκίμασα πριν μερικές μέρες ακριβώς τις οδηγίες του @xtrmsnpr, κατά γράμμα, χωρίς να παραλείψω τα σημαντικότερα σημεία που τονίζει όπως τι πρέπει να πράξεις όσο βρίσκεται το προϊόν στο καλάθι αλλά και ποιο ακριβώς VPN να χρησιμοποιήσεις και τα κατάφερα πανεύκολα. Ειδικότερα δε η αλλαγή region έγινε τσακ μπαμ , 5 λεπτακια πριν τη πέσω για ύπνο το έκανα και την επόμενη μέρα πήρα και παιχνιδακι.

 

*κάρτα Mastercard (Eurobank)

Μόνο σοφά, τεσταρισμένα πράματα σας μοιράζομαι, απλώς επειδή είμαι ο καλύτερος που θα βρείτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Έχουμε κάνει ένα κανάλι στο discord όπου κανονίζονται online αγώνες, (φιλικά προς το παρόν) και θα κάνουμε και μια διοργάνωση πχ κάτι σαν Playoffs με πρόκριση στις 2 νίκες.
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να δηλώσει συμμετοχή.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αν μπορείτε HELP, αγόρασα το παιχνίδι για το ανιψάκι μου, αλλά βγάζει    Connecting To Ultimate Team Is Not Possible At The Moment.

Δοκίμασα τα πάντα που γράφουν, αλλά τίποτα

Κάποια ΙΔΕΑ

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.talkesport.com/guides/connecting-to-ultimate-team-is-not-possible-at-the-moment/

αυτο ειναι το πιο προσφατο που βρηκα

και απο σχολια στο ρεντιτ μαλλον σερβερ θεμα ειναι...κλασικη σιχαμενη ΕΑ

Επεξ/σία από dalan2007
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, kaban22 είπε

Αν μπορείτε HELP, αγόρασα το παιχνίδι για το ανιψάκι μου, αλλά βγάζει    Connecting To Ultimate Team Is Not Possible At The Moment.

Δοκίμασα τα πάντα που γράφουν, αλλά τίποτα

Κάποια ΙΔΕΑ

Ευχαριστώ 

Βάλε για DNS τα 1.1.1.1 και 1.0.0.1 είτε στο μόντεμ επάνω είτε στη συσκευή που προσπαθείς να παίξεις. Άνοιξε και το ΝΑΤ. Όρισε και μια στατική IP και ξαναδοκιμασε. Δε παίζει να είναι γεμάτοι οι σέρβερς του παιχνιδιού, Μάρτη μήνα κιόλας, οπότε είναι 100% θέμα δικό σου. Και το dmz θα άνοιγα εγώ.

Δες εδώ πως να το κάνεις.

Τρέξε πρώτα και το Connection Quality Report και ρίξε και ένα screenshot με όλες τις πληροφορίες που θα σου βγάλει.

Τι πάροχο και γραμμή έχεις @kaban22 ?

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kaban22 είπε

Καλημέρα και ευχαριστώ. Το πιο πιθανο είναι ότι είναι θέμα παροχου NOVA

τρεις διαφορετικές συνimage.png.e17d994342c8f5381351925ee19a5264.pngδέσεις το ιδιο NOVA πάντα

Προφανώς παίξε online 1-2 ματσακια και κάνε ότι γράφει εκεί και μετά τρέξε ξανά τον έλεγχο.

Και κάνε και ότι σου έγραψα μετά αφού μας ποσταρεις ολοκληρωμένου το τεστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...