Προς το περιεχόμενο

EA Sports FC 24 [PC]


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα ερθει καποιος συνδεσμος στο mail σου που θα σε πηγαινε στο cdkeys θα βλεπεις το κλειδι σου.
Νομιζω απο την στιγμη που κυκλοφορησε τα στελνουν instant. Εκτος εαν ξεμιναν. Μπορεις να κανεις ticket.
Εγω που εκανα ticket για το Preload δεν ελαβα απαντηση ποτε επειδη τα παιδια πνιγονται στη δουλεια.
Μπορει να ειναι και αληθεια ποιος ξερει.

Για το παιχνιδι δεν θα πω τιποτα. Εχει καποια θετικα και καποια αρνητικα.

Επεξ/σία από lx911
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 90
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 28/9/2023 στις 6:17 ΜΜ, lx911 είπε

Ελαβα σημερα το πρωι το κλειδι που ειχα αγορασει πριν 10 μερες απο cdkeys με 40ευρω. Ανοιγει αποψε στις 1.00 τα ξημερωματα εχω κατευασει για να ειμαι ετοιμος. Θα μπω να παιξω κανενα ματσακι να δω τι παιζει...
Γενικα εχω ακουσει τα χειροτερα για το gameplay. Το παιχνιδι ειναι ηδη υπερβολικα γρηγορο απο το 1 update που βγηκε, ο χορος και το τικι-τακα παει συννεφο, επιπλεον το γεγονος οτι το ultimate team εχει φετος καρτες με γκομενες μου τι δινει πολυ. Ρεαλισμος και ισοτητα κυριοι! Και ρωταω τωρα εγω... Βαλανε γυναικιες καρτες στο παιχνιδι για ποιον; Υπαρχει περιπτωση να δουμε γυναικειο ποδοσφαιρο? Υπαρχει περιπτωση μηπως γυναικες να κατσουν να δουν γυναικειο ποδοσφαιρο ή να ασχολουθουν με το παιχνιδι? Το τμημα marketing της EA γραφει ιστορια. Αντι να φτιαξουν το παιχνιδι καθονται και ασχολουνται να βαλουν καρτες γυναικων στο UT!

Βγες από το καβούκι σου. Υπάρχουν γυναικεία πρωταθλήματα στον κόσμο. Υπάρχει κόσμος που ασχολείται με αυτά. Υπάρχουν γυναίκες που ασχολούνται και έχουν χόμπι τα αθλήματα. Υπάρχουν κοπέλες gamers επίσης.

Εσύ μπορεί να μην, αλλά ναι υπάρχει κόσμος που (μπορεί) να ασχολείται.

Αν θες να φτιάξουν το παιχνίδι, μη το αγοράζεις. Αυτό είναι το όπλο σου. Το μποϊκοτάζ.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, lx911 είπε

Θα ερθει καποιος συνδεσμος στο mail σου που θα σε πηγαινε στο cdkeys θα βλεπεις το κλειδι σου.
Νομιζω απο την στιγμη που κυκλοφορησε τα στελνουν instant. Εκτος εαν ξεμιναν. Μπορεις να κανεις ticket.
Εγω που εκανα ticket για το Preload δεν ελαβα απαντηση ποτε επειδη τα παιδια πνιγονται στη δουλεια.
Μπορει να ειναι και αληθεια ποιος ξερει.

Για το παιχνιδι δεν θα πω τιποτα. Εχει καποια θετικα και καποια αρνητικα.

https://www.novasports.gr/sport/podosfairo/event/uefa-champions-league/article/12869912/Champions-League-gynaikon-rekor-parousias/

https://www.ant1news.gr/eidiseis/article/632128/podosfairo-gynaikon-rekor-filathlon-se-agona-mpartselona-real-eikones-

https://www.neakriti.gr/apopseis/1668588_euro-2022-spaei-rekor-gynaikeio-podosfairo

εχεις δικιο κανεις δεν ασχολειται...ειδικα σε θεμα μαρκετινγκ τους επιασαν κοροιδο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Βγες από το καβούκι σου. .................................. Το μποϊκοτάζ.

16 ώρες πριν, dalan2007 είπε

εχεις δικιο κανεις δεν ασχολειται...ειδικα σε θεμα μαρκετινγκ τους επιασαν κοροιδο....

Το οτι μια μερα ξυπνησε καποιος Αμερικανος και προσπαθει να ανεβασει το γυναικειο ποδοσφαιρο μπραβο του και καλα κανει.
Το να βαζεις σε ενα παιχνιδι γυναικες και αντρες να παιζουν μαζι ειναι παντελως αφυσικο. Θα μου πεις παιχνιδι ειναι.
Ναι συμφωνω αλλα ολα αυτα τα χρονια για οσους εχουν παιξει FIFA ολοι παραπονιουνται για τον ρεαλισμο του παιχνιδιου.

Εαν βαλεις γυναικες και αντρες μεσα στο ιδιο ξερετε τι θα γινει???
Ενα τουρνουα καπου στην Αμερικη... Αποσυρμενοι παιχτες μια ποδοσφαιρικης ομαδας 4ης κατηγοριας στη Αγγλια παιζουν εναντιον γυναικων 1ης κατηγοριας των HΠΑ.
 

Δεν με ενοχλει η υπαρξει των γυναικιων πρωταθληματων και μπραβο σε οσους ασχολουνται.
Αλλα το να δημιουργεις αφυσικα πραγματα και να θες να τα περασεις με το ετσι θελω για το χι ψι λογο δεν ειναι αξιοκρατικο.

Επεξ/σία από lx911
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια σοβαρα, αλλαξε η κινηση σε gamepad , οταν κανεις το μοχλο κατω, οι παικτες πανε πανω; Δεν υπαρχει καποια ρυθμιση να το αλλαξουμε αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/9/2023 στις 7:56 ΜΜ, aleksios είπε

Ρε παιδια σοβαρα, αλλαξε η κινηση σε gamepad , οταν κανεις το μοχλο κατω, οι παικτες πανε πανω; Δεν υπαρχει καποια ρυθμιση να το αλλαξουμε αυτο;

Αλεξιε, δεν ξερω πιο ειναι το προβλημα.
Πιο gamepad εχεις?
Εχεις παιξει ξανα με αυτο καποιο παλιοτερο FIFA και δουλευε?
Σε αλλα παιχνιδια λειτουργει σωστα?
Ισως να μην ειναι συμαβατο με παιχνιδι.
Ισως να χρειαζεται αλλους drivers.
Κανε και μια ερευνα στο google και youtube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια  χαρα σε ολα και στο φιφα 23.

Στο 24 , οταν κανεις το μοχλο πανω, ο παικτης παει κατω, αναποδα δηλαδη.

Και απο την αρχη , στο βασικο μενου πας τον μοχλο πανω και παει κατω.

Σε ολα τα φιφα, 14, 18,20 και 23 οταν σπρωχνεις τον μοχλο πανω, πανε πανω οι παικτες.

Ενας φιλος πιο πανω εγραψε οτι το αλλαξανε φετος για πιο ρεαλισμο, ισχυει;

 

Επεξ/σία από aleksios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, aleksios είπε

Ενας φιλος πιο πανω εγραψε οτι το αλλαξανε φετος για πιο ρεαλισμο, ισχυει;

 

Ρε σεις, λυπηθείτε μας ρε σεις και μη γράφετε ότι @@ σας καρφώνεται στο κεφάλι. Τουλάχιστον μάθετε να διαβάζετε, γιατί κανείς δε σου έγραψε ότι αυτό γίνεται για θέμα ρεαλισμού :P.

Επίσης απαντάς στον χρήστη που έγραψε για ρεαλισμό εν μέρει μέσα στο παιχνίδι, που ο άνθρωπος μιλάει για κάτι άλλο.
Είναι δυνατόν να λες για ρεαλισμό όταν περιγράφεις ένα πρόβλημα απ'ότι φαίνεται με τον μοχλό ότι τον κάνεις πάνω και πάει κάτω και το αντίστροφο; Πόσο μάλλον μέσα στο μενου.

Δηλαδή σκεφτείτε λίγο πριν μας βασανίσετε έτσι.

Ποιο gamepad έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιγραφω ενα απλο προβλημα,αν ξερεις τη λυση το λες και βοηθας αν δεν το ξερεις ασε τις εξυπναδες.

Ποσο πιο απλα να το γραψω δηλαδη;

Ενα απλο gamepad esperanza.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/9/2023 στις 6:10 ΜΜ, Despotas είπε

Το έχω παραγγείλει από cdkeys και περιμένω τον κωδικό.

https://www.cdkeys.com/ea-sports-fc-24-pc-en-ea-play

Έχω κάνει πάνω από 10 παραγγελίες στο cdkeys χωρίς κανένα πρόβλημα.

Στις προπαραγγελίες στο λέει , ΔΕΝ στέλνει αμέσως το κλειδί, αλλά μόλις ξεκλειδωθεί το game. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παιχνίδι φέτος το έχουν παρακάνει αργο-βαρύ-βασανιστικό ή ειναι ιδέα μου? Επίσης τι φάση με το RT δε δουλεύει πλεον στις τρίπλες και στις ψηλές μακρινές μπαλιές?

Επεξ/σία από Warlord1981
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, aleksios είπε

Περιγραφω ενα απλο προβλημα,αν ξερεις τη λυση το λες και βοηθας αν δεν το ξερεις ασε τις εξυπναδες.

Ποσο πιο απλα να το γραψω δηλαδη;

Ενα απλο gamepad esperanza.

Μαλλον το παιχνιδι υποστηριζει μονο συγκεκριμενα gamepad και να μην δουλευει σωστα.
Μιλα με το support της ΕΑ να σε βοηθησουν αν μπορουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lx911 είπε

Μαλλον το παιχνιδι υποστηριζει μονο συγκεκριμενα gamepad και να μην δουλευει σωστα.
Μιλα με το support της ΕΑ να σε βοηθησουν αν μπορουν.

Σε ευχαριστω θερμα, αναμενω απαντηση της  EA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...