Προς το περιεχόμενο

Αύξηση κόστους για το Disney+ στις ΗΠΑ και επερχόμενα μέτρα για τον περιορισμό κοινής χρήσης ενός λογαριασμού


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δωρεάν από vodafone .

κατά τα άλλα αν δεν ήταν δωρεάν ούτε ένα ευρώ τον μήνα δεν αξίζει.

13 ώρες πριν, patsstef είπε

ποιο δινει δωρεαν; την vodafone δεν την πληρωνεις;

με τα ίδια χρήματα που έδινα για 100άρα vdsl ,για να κάνω ανανέωση συμβολαίου μου έδωσαν 100άρα fiber to home και το disney+ .

άρα το λες και δωρεάν .

Επεξ/σία από makis269
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, atypicalcoder είπε

Γεμίσαμε συνδρομές. Σας δημιουργούν εκεί μια ψεύτικη ανάγκη... Έχω βαρεθεί να ακούω κάθε μήνα για μια καινούργια ταινία υπερπαραγωγάρα από την χ, υ , ζ πλατφόρμα.

Δεν έχω ούτε μια συνδρομή γιατί δεν βλέπω ταινίες και νιώθω περήφανος για αυτό.

ΥΓ: Όσο για το Disney+ που βλέπω ότι πέφτει πολύ κράξιμο. Βρε παιδιά μην κοιτάμε την Ελλάδα επειδή εδώ πιθανότατα δεν πουλάει δεν σημαίνει ότι δεν πουλάει Αμερική πχ. Μπορεί Αμερική να πουλάει. Δεν είναι χαζοί αυτοί που πήραν αυτή την απόφαση.

Οι αποφάσεις δεν λαμβάνονται υπόψη ανάλογα τους συνδρομητές στην Ελλάδα αυτό είναι το μόνο σίγουρο. 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, polakis21 είπε

Kodi real debrid μεχρι να σβησει ο ηλιος. Εδω και 15 χρονια. Δεν τους δινω φραγκο! Μαγικο kodi 

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις με λιγα λογια πως να βλεπω στο kodi; Σε παρομοιες υπηρεσιες που προσπαθησα ηταν πολυ πολυπλοκο το σεταρισμα και τα παρατησα στη μεση. Κατα προτιμηση σε συσκευη android θα ηθελα να βλεπω.

Επεξ/σία από chrsiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει θεωρούν ότι έχουν εκπαιδεύσει μια κρίσιμη μάζα συνδρομητών να προτιμήσουν την αύξηση παρά την επιστροφή στην πειρατεία. Θα μειώσουν (και άλλο) την ποιότητα των παραγωγών και θα κουτσοβγάλουν τα μπόνους τους τα διοικητικά στελέχη και φέτος.

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, patsstef είπε

ποιο δινει δωρεαν; την vodafone δεν την πληρωνεις;

Disney plus 8,99

---

Vodafone TV με κάποια κανάλια, ταινίες σειρές HBO και Disney plus 9,99

Δεν το λες και άσχημα... 

Στα βασικά πακέτα triple play η βονταφον είναι μακράν η πιο ελκυστική. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, eko13 said:

Disney plus 8,99

---

Vodafone TV με κάποια κανάλια, ταινίες σειρές HBO και Disney plus 9,99

Δεν το λες και άσχημα... 

Στα βασικά πακέτα triple play η βονταφον είναι μακράν η πιο ελκυστική. 

Παιδια μηπως μπερδεύεστε λιγο; η Vodafone εχει 2-3 καναλια Disney ,το Disney plus ειναι ολοκληρο πακετο με σειρες ταινιες και ολη τη marvel κλπ. Δεν ειναι το ιδιο πραμα.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, patsstef είπε

Παιδια μηπως μπερδεύεστε λιγο; η Vodafone εχει 2-3 καναλια Disney ,το Disney plus ειναι ολοκληρο πακετο με σειρες ταινιες και ολη τη marvel κλπ. Δεν ειναι το ιδιο πραμα.

Μάλλον εσύ μπερδεύεσαι.

 

https://www.vodafone.gr/tv/vodafone-tv-paketa

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chrsiou είπε

Μπορεις σε παρακαλω να μου πεις με λιγα λογια πως να βλεπω στο kodi; Σε παρομοιες υπηρεσιες που προσπαθησα ηταν πολυ πολυπλοκο το σεταρισμα και τα παρατησα στη μεση. Κατα προτιμηση σε συσκευη android θα ηθελα να βλεπω.

Φιλε υπαρχουν ευκολα στο google kodi οδηγοι και how to real debrid. Δεν ειναι πολυ δυσκολο. Δεν τα βαζω για ευνοητους λογους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... παρά την πραγματικότητα, μπράβο που έχει την πολυτέλεια να ανεβάζει τις τιμές της.

https://www.mononews.gr/business/disney-kathares-zimies-460-ek-dolarion-ke-miosi-sindromiton-sto-disney-stous-1461-ekat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχοντας Netflix, Disney+, Cinobo, Cosmote TV, Vodafone TV, Antenna+ και ERTFLIX (την Nova την έκοψα πριν χρόνια), και βλέποντας αραιά και που, κάτι από εδώ και κάτι από εκεί, νομίζω ότι η καλύτερη πλατφόρμα είναι της Cosmote TV. 
Έχει αρκετό περιεχόμενο και το κυριότερο, δεν είναι όλα copy/paste ή αρχαία.

 

Την Disney+ την άφησα να λήξει και κάποια στιγμή θα κάνω πάλι συνδρομή, είτε ετήσια είτε μηνός, μόνο και μόνο για το Only murders in the building. Το υπόλοιπο περιεχόμενο, είτε το έχω δει εδώ και χρόνια, είτε είναι αναμασημένη τροφή (788η υπόθεση σε κόσμο Star Wars κλπ.). Καμμία ουσιαστική πρωτοτυπία, πλην του Only….
 

Επεξ/σία από dolph
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δεν ξέρω πόσοι το πρόσεξαν, αλλά η αύξηση έρχεται και στην Ελλάδα πολύ πιο σύντομα από όσο νομίζαμε. Συγκεκριμένα, το Disney+ έβγαλε προσφορά για νέους συνδρομητές, αλλά και παλιούς που επιστρέφουν, με 1,99 ευρώ το μήνα για 3 μήνες. Η είδηση όμως που βγαίνει από την προσφορά, είναι ότι μετά το πέρας του τριμήνου η κανονική τιμή αυξάνεται στα 10,99 ευρώ το μήνα από 8,99 που είχε μέχρι τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...