Προς το περιεχόμενο

iPhone 15 Pro και Pro Max με καλύτερες κάμερες, ανθεκτική κατασκευή, USB-C και Action Button


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 hour ago, paredwse said:

Προσωπικά, όντας συνειδητά στο οικοσύστημα της Apple (με MacBook Pro, iPad Pro, Mac mini, Apple Watch, Apple TV 4K & κανά δυο ακόμη πράγματα που έχει η ευρύτερη οικογένεια), το iPhone 12 δεν σκέφτομαι να το αλλάξω φέτος. Δεν λέω ότι δεν είναι υπέροχο το 15 Pro (το max δεν με ελκύει λόγω μεγέθους) αλλά νομίζω ότι θα κάνω την αλλαγή του χρόνου, δεν χρειάζομαι κάτι που δεν μου δίνει το 12άρι μου. :)

Και εγώ έχω το 12 Pro Max και ειμαι προβληματισμένος. Λογικά θα το αλλάξω, γιατί θέλω να πουλήσω το 11άρι της συζύγου και βλέπω ότι κρατάει ακόμη σχετικά καλά την τιμή του. 

Οπότε πάμε για 15 Pro 256. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 253
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την ίδια στιγμή που στη Γαλλία σταματούν οι πωλήσεις του iPhone 12, λόγω ακτινοβολίας... 😐 Θα μου πεις, παλιό πόσοι το έχουν ακόμα? Καιρός για... αναβάθμιση.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Όλα τα βγάζουμε ο καθένας με τις προτιμήσεις του.

Ποιος είσαι εσύ που θα μου πεις πως χρησιμοποιήσω τις κάμερες μου?

Σάπιο το s23 ultra, το διάβασα και αυτό!

Δίπλα δίπλα iPad mini 6 και Samsung tab S9 ultra Και μετά δοκιμή και το S 23 ultra βίντεο κατευθείαν από μία Sony φωτογραφική 4Κ απλά δεν το παίζαν κολλούσαν συνέχεια δοκίμασα όλα τα προγράμματα που υπάρχουν δεν είχε κανένα απολύτως αποτέλεσμα. Ενώ δίπλα το iPad mini έπαιζε νερό το βίντεο χωρίς κανένα πρόγραμμα με το στοκ. Αυτό εμένα μου δείχνει κάτι μου δείχνει δύναμη σε έναν επεξεργαστή. Ότι και να λες από κει και μετά είναι Λόγια του αέρα φανατισμός και τίποτα άλλο. Εγώ δεν είμαι φανατισμένος με μία εταιρεία εμένα μου αρέσει όταν θέλω κάτι απλά να δουλεύει δυστυχώς με την Samsung αυτό δε συμβαίνει. Αν εσύ θες να βγάζεις φωτογραφίες τον ήλιο συνέχεια και τα φεγγάρια πήγαινε κανε οτι θες δε με απασχολεί φίλε αλλά αυτό δεν είναι φωτογραφία αυτό είναι παιχνίδι.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένα οι τιμές για τις βασικές εκδόσεις έχουν ως εξής:

  • Apple iPhone 15 – από 979 ευρώ
  • Apple iPhone 15 Plus – από 1139 ευρώ
  • Apple iPhone 15 Pro – από 1239 ευρώ
  • Apple iPhone 15 Pro Max – από  1499 ευρώ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 λεπτά πριν, Just_travel_everywhere είπε

Δίπλα δίπλα iPad mini 6 και Samsung tab S9 ultra Και μετά δοκιμή και το S 23 ultra βίντεο κατευθείαν από μία Sony φωτογραφική 4Κ απλά δεν το παίζαν κολλούσαν συνέχεια δοκίμασα όλα τα προγράμματα που υπάρχουν δεν είχε κανένα απολύτως αποτέλεσμα. Ενώ δίπλα το iPad mini έπαιζε νερό το βίντεο χωρίς κανένα πρόγραμμα με το στοκ. Αυτό εμένα μου δείχνει κάτι μου δείχνει δύναμη σε έναν επεξεργαστή. Ότι και να λες από κει και μετά είναι Λόγια του αέρα φανατισμός και τίποτα άλλο. Εγώ δεν είμαι φανατισμένος με μία εταιρεία εμένα μου αρέσει όταν θέλω κάτι απλά να δουλεύει δυστυχώς με την Samsung αυτό δε συμβαίνει. Αν εσύ θες να βγάζεις φωτογραφίες τον ήλιο συνέχεια και τα φεγγάρια πήγαινε κανε οτι θες δε με απασχολεί φίλε αλλά αυτό δεν είναι φωτογραφία αυτό είναι παιχνίδι.

Εγώ τότε άλλη συσκευή έχω που μοιάζει με το s23 ultra!

Ποτέ δεν είπα ότι έχω την συσκευή για να βγάζω φωτός του ήλιου και της σελήνης, τις ανέφερα ως παράδειγμα!

Μιλάς σε κάποιον που έχει πάρει ότι ipad κυκλοφορεί τα τελευταία χρόνια.

Τώρα έχω το 12.9 pro M1 5G οπότε μην μιλάς για φανατισμους σε μένα...

Επεξ/σία από kostasfalcon
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
39 minutes ago, CyanBlue said:

Την ίδια στιγμή που στη Γαλλία σταματούν οι πωλήσεις του iPhone 12, λόγω ακτινοβολίας... 😐 Θα μου πεις, παλιό πόσοι το έχουν ακόμα? Καιρός για... αναβάθμιση.

Δεν είναι ακριβές βέβαια αυτό που γράφεις. Γάλλος υπουργός, κατόπιν μετρήσεων κρατικού οργανισμού, ζήτησε από την Apple να προχωρήσει εντός δύο εβδομάδων σε κάποιο software update για τη μείωση της εκπομπής της ακτινοβολίας. Δεν σταματούν οι πωλήσεις. 

Αλλά καταλαβαίνω την ανάγκη να πετάξεις κάτι εντυπωσιακό. Ψευδές μεν αλλά εντυπωσιακό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή με 1499€ παίρνουμε iPhone 15 Pro Max 256 gb με τιτάνιο, όταν με 1550€ πήραμε πέρυσι 14 Pro Max 128άρι;

Επεξ/σία από Zus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έστειλε λεει mail η istorm οτι ολα τα 15αρια ακομα και το max θα ειναι Ελλάδα στις 22 Σεπτεμβριου.

Δεν μπόρεσα να το επιβεβαιωσω από infoquest ούτε από αλυσίδες οπου ρώτησα ειδικά για το PRO MAX.

Αν ξέρει κανείς υπεύθυνα ας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, kostasfalcon είπε

Εγώ τότε άλλη συσκευή έχω που μοιάζει με το s23 ultra!

Ποτέ δεν είπα ότι έχω την συσκευή για να βγάζω φωτός του ήλιου και της σελήνης, τις ανέφερα ως παράδειγμα!

Μιλάς σε κάποιον που έχει πάρει ότι ipad κυκλοφορεί τα τελευταία χρόνια.

Τώρα έχω το 12.9 pro M1 5G οπότε μην μιλάς για φανατισμους σε μένα...

Δεν ακούς όμως όπως είπα 15!! Άστο όταν σ μου λένε ότι το δοκιμάσαμε και δεν .μάλλον δεν θες να καταλάβεις ότι φανατίζεσαι . Όταν πάρεις μία φωτογραφική 3000 € βγάλεις 4Κ βίντεο και δεν το παίζει το παλιό Samsung τότε έλα να το ξανασυζητήσουμε γιατί μου φαίνεται ότι να ναι λέει ο καθένας εδώ μέσα. Δεν έχεις ιδέα και απλά μιλάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, avacan23 είπε

έστειλε λεει mail η istorm οτι ολα τα 15αρια ακομα και το max θα ειναι Ελλάδα στις 22 Σεπτεμβριου.

Δεν μπόρεσα να το επιβεβαιωσω από infoquest ούτε από αλυσίδες οπου ρώτησα ειδικά για το PRO MAX.

Αν ξέρει κανείς υπεύθυνα ας ενημερώσει.

Το επιβεβαίωσε φίλος εδώ μέσα λίγες σελίδες πιο πίσω ότι η Ελλάδα είναι πλέον στο γκρουπ με τις χώρες που παραλαμβάνουν πρώτες, συνεπώς το 22/9 παραλαβή ισχύει.

Το θέμα είναι να δώσουν επίσημα τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς για το ΜΑΧ δεν υπάρχει επίσημη ανακοινωση ενώ για τα άλλα ναι, Αν δεισ και τισ ανακοινώσεις ενδιαφέροντος των αλυσίδων λένε μονο για το μικρό 15 προ. Μακάρι να ισχύει πάντως το 22-9.

Οι τιμές ειναι κλειδωμένες οπως γραφτηκαν πιο πάνω. Τώρα γιατι στο 14 ειχαμε μεγαλύτερη διαφορά με γερμανία και τώρα μικρότερη υα το βρει η υπηρεσία. η θα αρκεστουμε στην αστεία δικαιολογία της ισοτιμίας δολαριου ευρώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, Zus said:

Το επιβεβαίωσε φίλος εδώ μέσα λίγες σελίδες πιο πίσω ότι η Ελλάδα είναι πλέον στο γκρουπ με τις χώρες που παραλαμβάνουν πρώτες, συνεπώς το 22/9 παραλαβή ισχύει.

Το θέμα είναι να δώσουν επίσημα τιμή.

Επικοινωνεί το Public πια επίσημα την τιμή

IMG_2390.jpeg.f5196c656f781ca64886fc96eddd3b63.jpeg
 

Just now, avacan23 said:

Δυστυχώς για το ΜΑΧ δεν υπάρχει επίσημη ανακοινωση ενώ για τα άλλα ναι, Αν δεισ και τισ ανακοινώσεις ενδιαφέροντος των αλυσίδων λένε μονο για το μικρό 15 προ. Μακάρι να ισχύει πάντως το 22-9.

Οι τιμές ειναι κλειδωμένες οπως γραφτηκαν πιο πάνω. Τώρα γιατι στο 14 ειχαμε μεγαλύτερη διαφορά με γερμανία και τώρα μικρότερη υα το βρει η υπηρεσία. η θα αρκεστουμε στην αστεία δικαιολογία της ισοτιμίας δολαριου ευρώ.

 

Στο https://www.istorm.gr/new/iphone μπορείς να δηλώσεις κανονικά ενδιαφέρον και για το Max. Όλα έρχονται μαζί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Zus είπε

Δηλαδή με 1499€ παίρνουμε iPhone 15 Pro Max 256 gb με τιτάνιο, όταν με 1550€ πήραμε πέρυσι 14 Pro Max 128άρι;

Σωστά 

Στην ουσία μιλάμε για μείωση τιμής κι ας μην είναι ακριβώς μείωση υπό την έννοια ότι το εισαγωγικό μοντέλο έχει παρόμοια τιμή με πέρσι. Έλα όμως που έχει τη διπλάσια χωρητικότητα. Πέρσι έδινες 1700€ για pro max 256 gb

Επεξ/σία από paris_chav
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...