Προς το περιεχόμενο

Ηχείο μπάρα 2.0 Lenovo Lecoo DS111 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 hours ago, Doubt said:

Δεν ξέρω τι απαιτήσεις υπάρχουν, αλλά αν ενδιαφέρει 2.1, μάλλον creative stage. Φυσικά καμία σχέση με την τιμή του failed gadget αυτού του θέματος.

Ωραίος ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 hours ago, VASKOUK said:

Ζήτησαν αλλά δεν έστειλα.

Μόνο φωτογραφίες από την σελίδα τους & την συσκευασία.

Εγω την πεταξα την συσκευασια αν και τα κρατάω όλα συνηθως και ζητανε ακριβως αυτο ...

Εστειλα μονο s/n απο το πισω μερος λενε για βιντεο κτλ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου είπαν στην αρχή να μου επιστρέψουν 4 ευρώ . Τους είπα ότι θέλω φουλ refund γιατί δεν έχει τα χαρακτηριστικά που έγραφαν αλλιώς θα ανοίξω case με PayPal. Την άλλη μέρα μου απάντησαν ότι θα γίνει φουλ refund.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έχουν γράψει αυτό :" Dear customer, the supplier has provided feedback that 10W is the maximum power and 6W is the rated power ". Δεν μου πρότειναν καν refund έχω ανοίξει case μέσω paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/9/2023 στις 3:19 ΜΜ, Shadowjump είπε

Ωραίο, αλλά είναι 10W? Συνήθως αυτά τραβάνε 1Α από την USB οπότε είναι 5W.

Πολύ σωστός! Το έβλεπα και εγώ και είπα. Τελικά αποδείχθηκε, όπως είδα από άλλα post ότι είναι 6 Watt. Τώρα τα 10 που εμφανίζουν είναι το κλασικό που κάνουν πολλές εταιρείες όταν διαφημίζουν τα προϊόντα τους (αναφέρουν τις peak τιμες και όχι τις μέσες τιμές). Ανεξάρτητα από αυτό εγώ ανακάλυψα για το ίδιο προϊόν φωτογραφίες (σε διάφορα sites) που αναγράφουν τα Watt και φωτογραφίες που δεν περιλαμβάνουν τις σχετικές πληροφορίες (όταν φυσικά αναφέρουν τα 10 Watt), οπότε τα αυτονόητα εννούνται.

    image.png.66c26364686da9d858f0d4704c149f64.png

και χωρίς ....... και δεν το έκανα εγώ προφανώς με κάποιο editing εργαλείο....

image.png.183b3212cccf6df7ed48a8db9593bc52.png

Για αυτό πρέπει να είμαστε προσεκτικοί όταν πάμε να αγοράσουμε κάτι και πρέπει να το ψάχνουμε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως τα λες είναι φίλε 5V 1A ο ήχος είναι πιο χαμηλός και από του κινητού μου, έχουν το θράσος να απαντούν κιόλας ότι είναι 10 watts rated ενώ πάνω γράφει 2Χ3 watts και ούτε αυτά δεν είναι. Επίσης το banggood λέει ότι είναι 10 watts όχι ο κατασκευαστής η συσκευασία 2Χ3 watts γράφει.

 

 

image.jpeg.ce43f28bc5c2a7f223e4f1213763633b.jpeg

 

picture41.png

Επεξ/σία από Bomber_man
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες για την απόδοση είτε υπερβάλετε λίγο είτε η δική μου είναι διαφορετική από την δική σας😅. Ε όχι και σαν κινητό! Σε ένα μικρό σαλόνι όταν παίζει μουσική  ο ήχος γεμίζει καλά το δωμάτιο χωρίς βέβαια να είναι ιδιαίτερα ποιοτικός σε μπάσο αλλά δεν μπουκωνει κιόλας στο τέρμα. Η δική μου χθες μετά από κανένα μισάωρο μουσικής στο τέρμα έκλεισε μονής της, την άνοιξα και μόλις συνδεόταν με το bt  και ξεκίναγε να παίξει ξανά έκλεινε. Οκ λέω, δεν έστειλα για refund αλλά ήρθε η ώρα να στείλω γιατί δεν βγήκε καλή ούτε σε αντοχή. Το άφησα για αργότερα το βίντεο γιατί είχα δουλειά και πλέον δεν το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/11/2023 στις 9:10 ΜΜ, Bomber_man είπε

Εμένα μου έχουν γράψει αυτό :" Dear customer, the supplier has provided feedback that 10W is the maximum power and 6W is the rated power ". Δεν μου πρότειναν καν refund έχω ανοίξει case μέσω paypal.

Τελικά μου πρόσφεραν 5 usd επιστροφή από Banggood αλλά ζητάω και εγώ full refund και να τους το επιστρέψω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Bomber_man said:

Τελικά μου πρόσφεραν 5 usd επιστροφή από Banggood αλλά ζητάω και εγώ full refund και να τους το επιστρέψω.

εμένα μου πρόσφεραν 6€ επιστροφή και τους απάντησα ότι αν δεν μου κάνουν full refund, θα το πάω μεσω Paypal

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, allareas said:

εμένα μου πρόσφεραν 6€ επιστροφή και τους απάντησα ότι αν δεν μου κάνουν full refund, θα το πάω μεσω Paypal

Μόλις μου έκαναν full refund (και ο άγιος φοβέρα θέλει).

Just now, ProponitisTouKanape said:

Εχει πάρει κανενας πίσω τα χρήματα; Πόσες μέρες κάνουν;

είναι σε επεξεργασία, υπολογίζω το πολύ μέχρι την Παρασκευή να έχουν επιστραφεί (revolut card via paypal).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 06/11/2023 at 11:28, allareas said:

Μόλις μου έκαναν full refund (και ο άγιος φοβέρα θέλει).

είναι σε επεξεργασία, υπολογίζω το πολύ μέχρι την Παρασκευή να έχουν επιστραφεί (revolut card via paypal).

full refund done...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full refund και σε εμένα, μου είπαν να μην τους επιστρέψω το προϊόν, γιατί τα έξοδα είναι περισσότερα από το refund. 
 
Εν τω μεταξύ το άνοιξα για να το δω και ακούσω ……

Ντρέπεσαι και να το χαρίσεις!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...