Προς το περιεχόμενο

Ηχείο μπάρα 2.0 Lenovo Lecoo DS111 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

36 minutes ago, w2o4ts said:

Γυρεύοντας, μου φαίνεται, πάνε.  Μετά από τόσο κράξιμο, εγώ στη θέση τους θα το είχα αποσύρει το προϊόν.  Αυτοί όμως εκεί...:
https://www.banggood.com/Lenovo-Lecoo-DS111-Wired-Speaker-Dual-Horn-Bass-Diaphragm-HiFi-Sound-Wired-Desktop-Speaker-p-1997698.html
και δίνουνε και κουπόνι* που κόβει και ένα τρίευρω...

Τουλάχιστον εδώ το μάθαμε το προϊόν...  😋

__________________________________
* δεν πιστεύω να ενδιαφέρεται κανείς...!

(Εχουν βγαλει απο καιρο το 10w, το κουτι γραφει Lenovo smart life, εχουν φτιαξει τις φωτο/περιγραφες με τα 2 μοντελα,  οποτε το πουλανε κανονικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 9/11/2023 στις 11:45 ΠΜ, Chrisfm94 είπε

Εμενα παντως με κοροιδευουν. Αφου τους ειπα οτι θελω refund στο 1ο μηνυμα, καθως και τον λογο, με εβαλαν εστειλα SKU, barcode, και φωτογραφια του προιοντος, και τωρα μου λενε βλεπουμε οτι ειναι σωστο το προιον, δεν μπορουμε να δωσουμε refund. Τρωνε μπινελικι και συνεχιζουμε.

Θυμήθηκα μια περίπτωση από Ali με κάτι ακουστικα  που δεν ήταν aptx τελικά.

Δεν το περίμενα γιατί ήταν χαμηλή η τιμή αλλά στο refund που ζήτησα μου λένε άμα θες λεφτά πίσω στείλε μας φωτό με το προϊόν κατεστραμμένο.

Πήρα ένα σφυρί τα κοπανησα και πήρα τα λεφτά μου πίσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παίδες ξέρω ότι το νήμα σιγά σιγά αργοπεθαίνει αλλά δείτε κάτι τελευταίο. Είχα γράψει εδώ ότι η δικιά μου όταν την έχω σε bt σύνδεση για αρκετή ώρα στο max (όντως με το καρφί στο τέρμα είναι πολύ αδύναμη, καμία σχέση με το bt) σβήνει μόνη της μετά από λίγο. Ε λοιπόν έστειλα βίντεο με το πρόβλημα και τελικά πήρα και εγώ full refund. Οπότε δοκιμάστε το αν το κάνει και σε σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, MrWhite είπε

εγω διαβαζοντας, τελικα δεν παρελαβα.. και πηρα full refund.

Την καλυτερη δουλειά έκανες. :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 minutes ago, ProponitisTouKanape said:

Την καλυτερη δουλειά έκανες. :P 

Διαφωνω. Η καλυτερη δουλεια θα ηταν να παραλαβει, να παρει full refund και να το βαλει αγγελια στα 30 ευρω εδω ή στα 29 στο marketplace.. Profit! 😇

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 9 ευρώ για να αντικαταστήσω τα 2 δεινοσαυράκια logitech που εχω πανω στο γραφείο μου για το PC είναι μιααα χαράα !! πήρα τα wired γιατι κατα πρωτον δεν με ενδιαφερει το BT και κατα δεύτερον τα wired εχουν και εξοδο μπροστά για ακουστικά/μικροφωνο

 

 

FireShot Capture 173 - Επιβεβαιώστε την παραγγελία σας - www.banggood.com - www.banggood.com.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, dimtsef είπε

Για 9 ευρώ για να αντικαταστήσω τα 2 δεινοσαυράκια logitech που εχω πανω στο γραφείο μου για το PC είναι μιααα χαράα !! πήρα τα wired γιατι κατα πρωτον δεν με ενδιαφερει το BT και κατα δεύτερον τα wired εχουν και εξοδο μπροστά για ακουστικά/μικροφωνο

 

 

FireShot Capture 173 - Επιβεβαιώστε την παραγγελία σας - www.banggood.com - www.banggood.com.png

Σιγα μην δουλευει η μπροστινη εξοδος ακουστικων.Σαμπως δουλευει και τιποτα σ αυτη την αηδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά παίρνουμε αυτήν ή την Sonos Arc του άλλου θέματος;

Spoiler

Συγγνώμη παιδιά, δεν μπόρεσα να κρατηθώ....

 

Επεξ/σία από batatoudis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...