Προς το περιεχόμενο

Ηχείο μπάρα 2.0 Lenovo Lecoo DS111 14 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι. Θέλει καμία 40 ευρώ να το στείλεις Κίνα. Δεν τα θέλουν πίσω. Ουσιαστικά με το refund αυτή είναι η σωστή τιμή του συγκεκριμένου προϊόντος. Μηδέν ευρώ. 

 

Στο ψάξιμο πάλι να βρούμε καμία ηχομπαρα για pc.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36 minutes ago, Cacciatore said:

Full refund και σε εμένα, μου είπαν να μην τους επιστρέψω το προϊόν, γιατί τα έξοδα είναι περισσότερα από το refund. 
 
Εν τω μεταξύ το άνοιξα για να το δω και ακούσω ……

Ντρέπεσαι και να το χαρίσεις!

Γιατί να το χαρίσεις αφού μπορείς να το βάλεις αγγελία στα 30 ευρώ όπως ένας εδώ; 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα φάνηκε και το refund οπότε όλα καλά. Επειδή μου είχε βγάλει τιμή σε USD και έχει αλλάξει η ισοτιμία, έχασα 0.20. Οπότε απέκτησα μια κινεζιά για 20 σεντς. 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, ProponitisTouKanape είπε

Εμένα φάνηκε και το refund οπότε όλα καλά. Επειδή μου είχε βγάλει τιμή σε USD και έχει αλλάξει η ισοτιμία, έχασα 0.20. Οπότε απέκτησα μια κινεζιά για 20 σεντς. 😎

Το refund έγινε μέσω του Κινέζου ή μέσω της PayPal? Τι ακριβώς έστειλες/έγραψες και δέχθηκαν να σου κάνουν το refund?

Επεξ/σία από laxanoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, laxanoulis είπε

Το refund έγινε μέσω του Κινέζου ή μέσω της PayPal? Τι ακριβώς έστειλες/έγραψες και δέχθηκαν να σου κάνουν το refund?

Μέσω Κινέζου. Άνοιξα τίκετ, ανέβασα φωτογραφία το κουτί και το email της παραγγελίας (με το γνωστο επιχειρημα των 6W αντί για 10), μου ζήτησαν το barcode, το εστειλα κι αυτό, και μετά μου πρότειναν refund $5. Είχε επιλογή να δεχθώ ή να αρνηθώ, αρνήθηκα και απάντησαν οτι θα μου κάνουν ολόκληρο το ποσό τελικά. Αφού δέχθηκα αυτή τους την προσφορά, πήρε περίπου 5 εργάσιμες για να φανούν στην κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ProponitisTouKanape είπε

Μέσω Κινέζου. Άνοιξα τίκετ, ανέβασα φωτογραφία το κουτί και το email της παραγγελίας (με το γνωστο επιχειρημα των 6W αντί για 10), μου ζήτησαν το barcode, το εστειλα κι αυτό, και μετά μου πρότειναν refund $5. Είχε επιλογή να δεχθώ ή να αρνηθώ, αρνήθηκα και απάντησαν οτι θα μου κάνουν ολόκληρο το ποσό τελικά. Αφού δέχθηκα αυτή τους την προσφορά, πήρε περίπου 5 εργάσιμες για να φανούν στην κάρτα

Σε ποιο barcode αναφέρονται? Της συσκευασίας ή κάποιο άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, laxanoulis είπε

Σε ποιο barcode αναφέρονται? Της συσκευασίας ή κάποιο άλλο?

Της συσκευασίας. Που είναι κολλημένο με αυτοκόλλητο πάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ProponitisTouKanape είπε

Της συσκευασίας. Που είναι κολλημένο με αυτοκόλλητο πάνω

Την συσκευασία την έχω πετάξει... 🤦

Θα δοκίμαζα μήπως έπιανε και σε εμένα refund.

Εχθές αγανάκτησα. Την έβγαλα Πόντο γραφείο μου την μπάρα γιατί το ένα το ηχείο από τα 2 άρχισε να τρίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως με κοροιδευουν. Αφου τους ειπα οτι θελω refund στο 1ο μηνυμα, καθως και τον λογο, με εβαλαν εστειλα SKU, barcode, και φωτογραφια του προιοντος, και τωρα μου λενε βλεπουμε οτι ειναι σωστο το προιον, δεν μπορουμε να δωσουμε refund. Τρωνε μπινελικι και συνεχιζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Εμενα παντως με κοροιδευουν. Αφου τους ειπα οτι θελω refund στο 1ο μηνυμα, καθως και τον λογο, με εβαλαν εστειλα SKU, barcode, και φωτογραφια του προιοντος, και τωρα μου λενε βλεπουμε οτι ειναι σωστο το προιον, δεν μπορουμε να δωσουμε refund. Τρωνε μπινελικι και συνεχιζουμε.

Αν πας μέσω PayPal?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, nek4d είπε

Ετσι οπως το πατε, θα το κλεισετε το μαγαζι, σαν το Gearbest! 😝

Γυρεύοντας, μου φαίνεται, πάνε.  Μετά από τόσο κράξιμο, εγώ στη θέση τους θα το είχα αποσύρει το προϊόν.  Αυτοί όμως εκεί...:
https://www.banggood.com/Lenovo-Lecoo-DS111-Wired-Speaker-Dual-Horn-Bass-Diaphragm-HiFi-Sound-Wired-Desktop-Speaker-p-1997698.html
και δίνουνε και κουπόνι* που κόβει και ένα τρίευρω...

Τουλάχιστον εδώ το μάθαμε το προϊόν...  😋

__________________________________
* δεν πιστεύω να ενδιαφέρεται κανείς...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...