Προς το περιεχόμενο

Μία μέρα μόνο - Οι χαμηλότερες τιμές σε μικρές και μεγάλες οικιακές συσκευές - Πλαίσιο - Pricematch Kotsovolos [Τέλος]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Armoral είπε

Καλά αφού σου είπαν ότι θα σου στείλουν και καφέ γιατί δε την κρατούσες;

Την Παρασκευή μου είπαν ναι θα έρθει. και χτες είπαν ότι έχουν τελειώσει τα αποθεματα

12 ώρες πριν, elias.kaz είπε

Και εγω που πήρα τηλ μου είπαν θα παραλάβω αλλά καφέ δεν θα έχει γτ τα αποθέματα έχουν τελειώσει και μάλιστα από την Παρασκευή.. δεν είναι σοβαρά πράγματα. ας ενημέρωναν τουλαχιστον ότι η προωθητική δεν ισχύει. πρόσεξε λοιπόν τι θα παραλάβεις.. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με κάλεσαν από πλαίσιο, η καφετιέρα θα σταλεί αύριο αλλά οι καφέδες αργότερα. Από ότι μου είπαν είναι περασμένοι στην παραγγελία και δεν τους χάνω.

IMG_0472.jpeg

Επεξ/σία από leo066
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leros2004 είπε

 

Χαίρομαι που παρέλαβες και εκνευρίζομαι ταυτόχρονα...

Καλά καϊμακια :D

2 ώρες πριν, leo066 είπε

Με κάλεσαν από πλαίσιο, η καφετιέρα θα σταλεί αύριο αλλά οι καφέδες αργότερα. Από ότι μου είπαν είναι περασμένοι στην παραγγελία και δεν τους χάνω.

 

Κι εμένα δες τους χάνω μου είπαν(τηλεφωνικά), ωστόσο στη παραγγελία δεν αναγράφεται τίποτα

image.png.e4c02cab9197dbd9bea2431f182935cc.png

Στηρίζομαι στον λόγο τους και αναμένω εξελίξεις.

Η καφετιέρα είναι κλειστή και περιμένει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/10/2023 στις 9:50 ΜΜ, aromeo είπε

Γλυτώνεις άπειρο σίδερο και ακόμα και αυτά που θέλουν σίδερο γίνονται πολύ πιο εύκολα.

Στο έτος 2023 σιδερώνετε ακόμη τα ρούχα σας; 😅

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ παρήγγειλα 1 βδομάδα πριν, ίδια μέρα έρχεται μεηλ κακής διαθεσιμότητας.

Μιλάμε δευτέρα ή τρίτη, μου λένε να στείλουν την καφετιέρα. Τους λέω όχι, μαζί με τον καφέ θα τη στείλετε.

Ούτε φωνή, ούτε ακρόαση έκτοτε. Και δεν εμφανίζονται οι καφέδες συμπληρωματικά στην παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, MikhailBakurin είπε

Κι εγώ παρήγγειλα 1 βδομάδα πριν, ίδια μέρα έρχεται μεηλ κακής διαθεσιμότητας.

Μιλάμε δευτέρα ή τρίτη, μου λένε να στείλουν την καφετιέρα. Τους λέω όχι, μαζί με τον καφέ θα τη στείλετε.

Ούτε φωνή, ούτε ακρόαση έκτοτε. Και δεν εμφανίζονται οι καφέδες συμπληρωματικά στην παραγγελία.

Οι καφέδες εμφανίζονται όταν σταλεί η καφετιέρα, όχι πριν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα παραγγελία Παρασκευή βράδυ, 11 παρά για την Dosette. Σάββατο έλαβα email για θέμα διαθεσιμότητας και έκτοτε τίποτα. Δε με κάλεσαν καν. Η παραγγελία απλά γράφει σε επεξεργασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει σταθεί στο ύψος του το Πλαίσιο αυτή τη φορά, τουλάχιστον όσο αφορά τη συνδυαστική προσφορά καφέ + έκπτωση.

Μετά από 3 τηλεφωνικές επικοινωνίες, που εγώ επεδίωξα, ένα email που δεν γνωρίζω αν έχουν διαβάσει μου είπαν οτι οι καφέδες έχουν προγραμματιστεί / θα αποσταλούν την Δευτέρα.

Ζήτησα αποδεικτικό ή ένα mail όπου να επιβεβαιώνει οτι θα παραλάβω τους καφέδες καθώς δεν αναγράφοταν στην παραγγελία και δεν πήρα τίποτα.

Προσωπικά αισθάνθηκα λίγο "ζήτουλας" αφού έπρεπε να κυνηγήσω για να πάρω αυτά που μόνοι έταξαν.

Θα μπορούσαν να το είχαν διαχειριστεί αρκετά καλύτερα. Ακόμη και σήμερα έχω αμφιβολίες οτι θα παραλάβω Δευτέρα παρά τις προφορικές/τηλεφωνικές διαβεβαιώσεις.

Κρίμα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρέλαβα και εγώ τους καφέδες κανονικά. Μην ανησυχείτε, θα τους παραλάβετε, ούτε σε εμένα φαινόντουσαν στην παραγγελία.

Άσχετο αλλά δεν μου άρεσε και τόσο ο Forza, προτιμώ τον Gusto. Όποιος ενδιαφέρεται για ανταλλαγή ας μου στείλει PM! 😀

Επεξ/σία από jim1800
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα.

Δυστυχώς μέχρι το Σάββατο δεν είχα καμία ενημέρωση...

Το Σάββατο μου έστειλαν μήνυμα οτι έχω προϊοντα προς παράδοση Δευτέρα.

Άφησα την μάνα να περιμένει και τελικά μου έφεραν ΔΙΠΛΟΥΣ τους καφέδες, 8kg αντί για 4kg.

Εννοείται οτι τους κάλεσα για επιστροφή, δεν είχαν πάρει χαμπάρι....ο ορισμός του "ότι να'ναι"!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...