Προς το περιεχόμενο

Μία μέρα μόνο - Οι χαμηλότερες τιμές σε μικρές και μεγάλες οικιακές συσκευές - Πλαίσιο - Pricematch Kotsovolos [Τέλος]


Armoral

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, nickol-us είπε

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα.

Δυστυχώς μέχρι το Σάββατο δεν είχα καμία ενημέρωση...

Το Σάββατο μου έστειλαν μήνυμα οτι έχω προϊοντα προς παράδοση Δευτέρα.

Άφησα την μάνα να περιμένει και τελικά μου έφεραν ΔΙΠΛΟΥΣ τους καφέδες, 8kg αντί για 4kg.

Εννοείται οτι τους κάλεσα για επιστροφή, δεν είχαν πάρει χαμπάρι....ο ορισμός του "ότι να'ναι"!

 

Δεν στους έφεραν διπλούς, 8 gusto και 8 forza. Σύνολο 16χ250gr, 8 κιλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 70
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, leo066 είπε

Δεν στους έφεραν διπλούς, 8 gusto και 8 forza. Σύνολο 16χ250gr, 8 κιλά.

16x0.25=4kg και όχι 8kg.

Εμένα μου έφεραν 16 από κάθε συσκευασία, 32 σύνολο x 0.25 = 8kg.

Ενημέρωσα ήδη όπως είπα, θα έρθουν να τους πάρουν πίσω.

Στο χαρτί είναι δηλωμένοι κανονικά (16+16)

Επεξ/σία από nickol-us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, nickol-us είπε

16x0.25=4kg και όχι 8kg.

Εμένα μου έφεραν 16 από κάθε συσκευασία, 32 σύνολο x 0.25 = 8kg.

Ενημέρωσα ήδη όπως είπα, θα έρθουν να τους πάρουν πίσω.

Στο χαρτί είναι δηλωμένοι κανονικά (16+16)

Και δεν ενημερώνεις εδώ να έρθουμε να παραλάβουμε εμείς που δεν προλάβαμε; Αυθημερόν θα σε είχα απαλλάξει. Χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 16/10/2023 at 17:11, nickol-us said:

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα.

Δυστυχώς μέχρι το Σάββατο δεν είχα καμία ενημέρωση...

Το Σάββατο μου έστειλαν μήνυμα οτι έχω προϊοντα προς παράδοση Δευτέρα.

Άφησα την μάνα να περιμένει και τελικά μου έφεραν ΔΙΠΛΟΥΣ τους καφέδες, 8kg αντί για 4kg.

Εννοείται οτι τους κάλεσα για επιστροφή, δεν είχαν πάρει χαμπάρι....ο ορισμός του "ότι να'ναι"!

 

Για ψυχική οδύνη είναι οι παραπάνω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, leros2004 είπε

Για ψυχική οδύνη είναι οι παραπάνω :P

(ψυχική οδύνη) η οποία συνεχίζεται...

Εμ τους πήρα να έρθουν να πάρουν τους καφέδες πίσω, ε το παίζουν και δύσκολοι!

Τους εξηγώ οτι ήδη υποχρέωσα άνθρωπο 2 φορές, μια για να παραλάβει την καφετιέρα και μια τους καφέδες αφού από δική τους ευθύνη δεν ήρθαν μαζί. Ευγενικά λοιπόν τους ζήτησα να έρθουν απογευματινές ώρες που θα είναι σίγουρα κάποιος εδώ. Το δρομολόγιο τους λέει δεν βολεύει... θα δουν πως θα το κάνουν, μέχρι που έφτασαν στην θεϊκή ερώτηση: "δεν πιστεύω να μπορείται να περάσετε από κάποιο κατάστημα να τους αφήσετε;"

Ειλικρινά δεν ήξερα πως να ατιδράσω, να κλάψω, να γελάσω, να τους κράξω...

Επεξ/σία από nickol-us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, nickol-us said:

(ψυχική οδύνη) η οποία συνεχίζεται...

Εμ τους πήρα να έρθουν να πάρουν τους καφέδες πίσω, ε το παίζουν και δύσκολοι!

Τους εξηγώ οτι ήδη υποχρέωσα άνθρωπο 2 φορές, μια για να παραλάβει την καφετιέρα και μια τους καφέδες αφού από δική τους ευθύνη δεν ήρθαν μαζί. Ευγενικά λοιπόν τους ζήτησα να έρθουν απογευματινές ώρες που θα είναι σίγουρα κάποιος εδώ. Το δρομολόγιο τους λέει δεν βολεύει... θα δουν πως θα το κάνουν, μέχρι που έφτασαν στην θεϊκή ερώτηση: "δεν πιστεύω να μπορείται να περάσετε από κάποιο κατάστημα να τους αφήσετε;"

Ειλικρινά δεν ήξερα πως να ατιδράσω, να κλάψω, να γελάσω, να τους κράξω...

Κράτα τους ρε Χριστιανέ και εσύ :). Άμα τους θέλουν, ας έρθουν να τους πάρουν. Έχουν περιθώριο μέχρι να ξοδέψεις τα πρώτα 4 κιλά. 

Κανονικά έπρεπε εξαρχής να σου πουν να τους κρατήσεις και σε ευχαριστούν για την εντιμότητα.

Δε ξέρω κατά πόσο είναι σωστό να επιστρέφεται ένα προϊόν της κατηγορίας τροφίμων κλπ γιατί η εταιρεία ποτέ δε μπορεί να είναι σίγουρη τι μεταχείριση υπήρξε όσο δεν ήταν στα χέρια της (κάποιος μπορεί να τα είχε έξω στον ήλιο σε σημείο με ποντίκια πχ) Οπότε ή τα παίρνεις πίσω απλά για να τα καταστρέψεις ή τα αφήνεις.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol με είχαν ξεχάσει, μάλλον γιατί είμαι ο μόνος που δε δέχτηκε την εξυπναδούλα "πρώτα η καφετιέρα - μετά οι καφέδες".

Πήρα τηλ και μου λέει η τηλεφωνήτρια "ωχ, ναι! Θέλετε να τα στείλουμε αύριο;" , στο οποίο απάντησα "εννοείται!". Μέσα σε 5 λεπτά άλλαξε το στατους παραγγελίας σε picking, εκεί που το είχαν αφήσει στο "αναμονή επικοινωνίας".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που έκανα την παραγγελία τελευταία μέρα της προσφοράς από κατάστημα, όταν πήγα να παραλάβω μου είχαν φέρει μόνο 8 συσκευασίες αντί για 16, με την δικαιολογία ότι δυστυχώς αυτά μας φέρανε, δεν υπήρχαν άλλοι.

Μετά από παραλίγο ακύρωση της παραγγελίας (ήταν κι άλλα πράγματα εκτός από την καφετιέρα), πάλι δεν κατάφεραν να μου βρουν άλλη μια κούτα και αντί αυτού μου πρότειναν κουπόνι 60€ για επόμενη αγορά (που αντικειμενικά αξίζει πολύ περισσότερο από 2 κιλά dimello), το οποίο δέχτηκα.

Οπότε θεωρώ ότι αν υπήρχε περίπτωση να βρουν, μάλλον θα το έκαναν αντί να μου δώσουν 60€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...