Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Nova EON+ για όλους (10/12-10/1)


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 363
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το έχω βάλει σε lg smart tv μέσω της εφαρμογής καθώς και σε κινητό... Μια χαρά είδαμε αγγλικό πρωτάθλημα, χωρίς κολλήματα από το μεσημέρι περίπου που παρακολουθώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηνυμα σφαλματος  αναπαραγωγης με κολληματα Κυριακη βραδυ. Σαν πολλοι τζαμπατζηδες μαζευτηκαμε...

Φανταζομαι τι θα λενε αυτοι που πληρωνουν κανονικα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, Feigen said:

μηνυμα σφαλματος  αναπαραγωγης με κολληματα Κυριακη βραδυ. Σαν πολλοι τζαμπατζηδες μαζευτηκαμε...

Φανταζομαι τι θα λενε αυτοι που πληρωνουν κανονικα!

αυτή τη στιγμή βλέπω εδώ και 2-3 ώρες ταυτόχρονα σε σμαρτ tv απο την εφαρμογή της και από υπολογιστή με cast σε άλλη τηλεόραση και δεν έχω κάποιο κόλλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, elias99 είπε

αυτή τη στιγμή βλέπω εδώ και 2-3 ώρες ταυτόχρονα σε σμαρτ tv απο την εφαρμογή της και από υπολογιστή με cast σε άλλη τηλεόραση και δεν έχω κάποιο κόλλημα 

Εγώ βλέποντας την Girona με Barca τέσταρα τις μισές τηλεόράσεις μας (1 TV/monitor 24inch FHD, 1 FHD 37 inch αυτά τα 2 με TVboxes καθώς και μία LG Smart TV 49inches). Σε όλες άψογη ροή😉 .....και ολίγο άσχετο σχόλιο....άσε που χάρις στην ΕΟΝ είδαμε σε υψηλή ανάλυση γιατί αυτή η "άσημη" ομάδα είναι πρωτοπόρος σήμερα...1-3 στο 85😉 και τελικό 2-4..ματσάρα....στην κατάλληλη στιγμή ήρθε η προσφορά !!

Επεξ/σία από ak156
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως η υλοποιηση της εφαρμογής τους ειναι χαλι

καμια σχεση με της cosmote η οποια ειναι πολυ πιο minimal λειτουργικη και netflixκιζει...

επισης εχει lag καο κολληματακια....

σε Sony tv android tv καινουργια....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μονο σε tablet την εβαλα λιγο τετεια ωρα δε κολαγε  και max rate ετρωγε 2mbps περιπου . Και δεν εχουν καναλια με τσοντες το καταγγελουμε - οποτε τι να βαζεις 1234 parental control ?  :P

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mhlogiatros είπε

Μονο σε tablet την εβαλα λιγο τετεια ωρα δε κολαγε  και max rate ετρωγε 2mbps περιπου . Και δεν εχουν καναλια με τσοντες το καταγγελουμε - οποτε τι να βαζεις 1234 parental control ?  :P

Αρχικά δοκίμασε να βάλεις κωδικό αντί "1234" το "6969". Που ξέρεις μπορεί να εμφανισθεί τίποτα😁

Επίσης όταν κάποιοι ποδοσφαιρικοί αγώνες λήγουν 5-0 ή και παρααπάνω, δεν θα μπορούσαν να χαρακτηρισθούν και τσόντες?😉

Τέλος εχθές έβλεπα ταυτόχρονα 2 αγώνες σε TVbox (συνδεδεμένο με μεγάλη οθόνη) και στο λαπτοπ. Κανένα πρόβλημα ροής. Βέβαια έχω οπτική ίνα 200/200. Δεν ξέρω εάν παίζει ρόλο και αυτό, όμως όσοι παραπονιέστε ίσως καλό θα ήταν να τεστάρετε και την απόδοση (και την σταθερότητα) των συνδέσεών σας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, ak156 είπε

Εγώ βλέποντας την Girona με Barca τέσταρα τις μισές τηλεόράσεις μας (1 TV/monitor 24inch FHD, 1 FHD 37 inch αυτά τα 2 με TVboxes καθώς και μία LG Smart TV 49inches). Σε όλες άψογη ροή😉 .....και ολίγο άσχετο σχόλιο....άσε που χάρις στην ΕΟΝ είδαμε σε υψηλή ανάλυση γιατί αυτή η "άσημη" ομάδα είναι πρωτοπόρος σήμερα...1-3 στο 85😉 και τελικό 2-4..ματσάρα....στην κατάλληλη στιγμή ήρθε η προσφορά !!

Τι ματσαρα είδαμε ρε φίλε; Από τη μέση και μπροστά η Girona ήταν 🔥. Και σε εμένα η ροή ήταν άψογη σε smart tv.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε σε android smart tv πως την συνδεουμε,βγαζει τον κωδικο στην τηλεοραση που τον βαζουμε ομως για να ξεκινησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...