Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Nova EON+ για όλους (10/12-10/1)


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, Levs είπε

Εμένα λέει ότι το τηλέφωνο είναι ήδη καταχωρημένο. Έτσι έλεγε και πέρυσι. αλλά προπερσι το είχα βάλει κανονικά.

Βάλε ακυρω αριθμό όπως είπαν και η άλλοι πριν!

Ευχαριστώ op, καλέ γιορτές σε όλους!

Επίσης το έβαλα στην smart, σου δίνει  κωδικό η tv να βάλεις στο link που έχει το email, αλλά δεν παίζε, ανάβει  σβήνει και μαύρο, θα δοκιμάσω το πρωί πάλι.

Επεξ/σία από BlackRose56
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 363
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμενα εχει μονο ήχο! Και μαύρη οθονη. Σε ολα τα καναλια .

edit: στο ταμπλέτ παιζει κανονικα, αρα κατι με το box θα φταίει  Οκ, έφτιαξε και στο box.

Εικονα ικανοποιητικη, χωρις σπασίματα ως τωρα

Επεξ/σία από PSYHAS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μια χαρά όλα, απλή η διαδικασία.Το δοκίμασα σε smart tv και pc, βλέπω τώρα primera division Σεβίλη - Βιγιαρεάλ. Ευχαριστώ πολύ τον panos- για την αναφορά της προσφοράς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απάντηση στον από πάνω.

Μαζί πρέπει να είναι και το username.

-----------------------------------------------

Όταν πάω να συνδέσω 2η TV γράφει το από κάτω.

Screenshot_20231210_083633_com.microsoft_emmx.jpg.b6d34bc5382aa31e21fbb229af86d67c.jpg

Επεξ/σία από nikx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nikx είπε

Μαζί πρέπει να είναι και το username.

Όταν πάω να συνδέσω 2η TV γράφει το από κάτω.

Screenshot_20231210_083633_com.microsoft_emmx.jpg.b6d34bc5382aa31e21fbb229af86d67c.jpg

Πολύ λογικά στο γράφει αυτό, εφόσον επιτρέπεται μόνο 1 smart TV, αλλά μπορείς να το έχεις και σε τάμπλετ, λαπτοπ,PC, κινητό. Τώρα όμως που είναι δωρεάν τι σε εμποδίζει να πάρεις ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΩΔΙΚΟ για 2η smart TV ????😉😉

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πάρω ,απλά ήθελα να μάθω αν μπορω να συνδέσω 2η TV η σε περιορίζει σε μια.

Στο Cosmote έχεις έτοιμες για θέαση όσες τηλεοράσεις θες με περασμένους κωδικούς,απλά δεν σε αφήνει να βλέπεις μαζί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, nikx said:

Απάντηση στον από πάνω.

Μαζί πρέπει να είναι και το username.

-----------------------------------------------

Όταν πάω να συνδέσω 2η TV γράφει το από κάτω.

Screenshot_20231210_083633_com.microsoft_emmx.jpg.b6d34bc5382aa31e21fbb229af86d67c.jpg

εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα όταν: έχοντας ενεργοποιήσει την υπηρεσία σε μια smart tv προσπαθώ να την ενεργοποιήσω και σε ένα mi box στο οποίο εγκατέστησα την εφαρμογή της EON. Όταν ξεκινάει μου δίνει και η εφαρμογή τον 6ψήφιο κωδικό ο οποίος όμως δεν μπορεί να περαστεί κάπου γιατί παίρνω το μήνυμα ότι έχω συνδεθεί ηδη σε μια συσκευή με αυτά τα στοιχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, tempo είπε

εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα όταν: έχοντας ενεργοποιήσει την υπηρεσία σε μια smart tv προσπαθώ να την ενεργοποιήσω και σε ένα mi box στο οποίο εγκατέστησα την εφαρμογή της EON. Όταν ξεκινάει μου δίνει και η εφαρμογή τον 6ψήφιο κωδικό ο οποίος όμως δεν μπορεί να περαστεί κάπου γιατί παίρνω το μήνυμα ότι έχω συνδεθεί ηδη σε μια συσκευή με αυτά τα στοιχεία.

Γιατί το λογίζει και αυτό ως TV. Δοκίμασε να το παίξεις μέσω Browser (p.x. Opera)😉

https://myphone.gr/forum/topic/73324/?do=findComment&comment=7226837

Επεξ/σία από ak156
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Pure είπε

Καλημέρα στην παρέα ίσως έχει απαντηθεί πάλι αλλά πως καταργεις μια συσκευή από το λογαριασμό σου δεν μπορώ να το βρω 

Αν δεν κάνω λάθος αυτό δεν μπορεί να συμβεί στην προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...