Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Nova EON+ για όλους (10/12-10/1)


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ μέχρι τώρα δεν μπορώ να συνδεθώ, βάζω τον κωδικό που μου ζητάει η εφαρμογή στην Smart TV στο κινητό και μου λέει ο κωδικός ενεργοποίησης δεν είναι έγκυρος!

Να κάνω εγγραφή με ένα άλλο νούμερο κινητού;

Το δικό μου λέει έχει ήδη καταχωρηθεί.

Επεξ/σία από robi1994
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 363
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι.

Edit:

Τελικά έβαλα άλλο νούμερο και ενεργοποιήθηκε η προσφορά.

Μάλλον φταίει ότι έκανα εγγραφή πριν 2 μέρες, δηλαδή πριν ανοίξει σήμερα επίσημα η προσφορά!

Επεξ/σία από robi1994
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κάποιος πως το περνάμε σε LG smart tv; βγάζει έναν κωδικό αλλά δεν έχω βρει που πρέπει να τον περάσω, στο κινητό που έχω κατεβάσει το eon tv παίζει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, chios είπε

Ξέρει κάποιος πως το περνάμε σε LG smart tv; βγάζει έναν κωδικό αλλά δεν έχω βρει που πρέπει να τον περάσω, στο κινητό που έχω κατεβάσει το eon tv παίζει κανονικά.

Στο μειλ που σου έστειλαν έχει λινκ και εξηγούν πως γίνεται η διαδικασία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάνω που τελείωσε το disney+ με τα 2 ευρώ, πήραμε τηλεόραση από γερμανό με 2 μήνες δωρεάν cosmote full pack και τώρα 1 μήνα eon full pack.

Εντύπωση που και στις 2 περιπτώσεις η διαδικασία ήταν σχετικά απλή ενώ δεν ζητήθηκε η χρήση κάποιας κάρτας.

Ευχαριστούμε τον ts για την ενημέρωση και τις εταιρίες για τα "δώρα" (σε εισαγωγικά καθώς απώτερος σκοπός είναι η διαφήμιση και πώληση τελικά των προϊόντων τους)

Επεξ/σία από nickol-us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, kktts1914 said:

εμενα παντως συνεχιζει στο ιδιο μοτιβο ο αριθμος ειναι ηδη ενεργοποιημενος....

φίλε βάλε ότι νούμερο να νε 

 

εγω εβαλα το εμαιλ μου και νουμερο οτι νανε και συνδεομαι 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεύει μια χαρά σε εμένα σε όλες.τις συσκευές. Ένα κανάλι μόνο δε βρήκα στα αθλητικά το Νόβα Premier league 

1 ώρα πριν, chios είπε

Ξέρει κάποιος πως το περνάμε σε LG smart tv; βγάζει έναν κωδικό αλλά δεν έχω βρει που πρέπει να τον περάσω, στο κινητό που έχω κατεβάσει το eon tv παίζει κανονικά.

Στο κινητό μπαίνεις η στον υπολογιστή και θα βρεις τον κωδικό που σου ζητάει η τηλεόραση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Doubt είπε

Υπάρχει και εφαρμογή για windows εδώ

https://apps.microsoft.com/detail/9P7JD7P4N5CG?hl=el-gr&gl=GR

ναι αλλά μήπως στο λογίζει πλέον ως TV και χάνεις την δυνατότητα σε smart TV ή σε Android TVbox με apk? Το δοκίμασες? Πάντως και μέσω Browser μια χαρά είναι στο Gaming laptop μου.

2.png

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, ak156 είπε

ναι αλλά μήπως στο λογίζει πλέον ως TV και χάνεις την δυνατότητα σε smart TV ή σε Android TVbox με apk? Το δοκίμασες? Πάντως και μέσω Browser μια χαρά είναι στο Gaming laptop μου.

2.png

Η εφαρμογή είναι ακριβώς το ίδιο πράγμα με τον browser, δεν υπάρχει λόγος να την χρησιμοποιήσετε. Υπόψιν ότι λογίζεται ως διαφορετική συσκευή ακόμα και αν την κατεβάσετε στον ίδιο υπολογιστή

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...