Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Nova EON+ για όλους (10/12-10/1)


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 363
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Περυσι που ημουν συνδρομητης τους και σταθερη και κινητα, δεν το εβαλα. Φετος παροτι ολα εχουν φυγει για αλλου, μιας και οπως βλεπω στην αναρτηση δεν θελει να εισαι πλεον συνδρομητης, μπορει και να το βαλω για να δω αν εχει βελτιωθει κατι απο το προ διετιας που ειχα δοκιμασει και δεν ειχα μεινει καθολου ικανοποιημενος.

Με τι ακριβώς δεν είσαι ικανοποιημένος ;

Η εφαρμογή σε smart TV πάντως μια χαρά τρέχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαλλον τον π@λο αν εισαι ηδη πελατης δεν παιζουν προσφορες για σενα :D

* Tωρα λεει no server πριν ελεγε λαθος στοιχεια στη φορμα καλα παει ...

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, bill27 είπε

Εγώ είμαι συνδρομητής σκέτη eon για να βλέπω καί τά αθλητικά μέσω της προσφοράς τί πρέπει να κάνω;

Να υποθέσω (όσο και εάν φαίνεται παράξενο) να διαγράψεις/αρχικοποιήσεις την εφαρμογή (π.χ. από την TV), να πάρεις την προσφορά για ένα μήνα και μετά να ξαναβάλεις τους κωδικούς σου? Ή εάν έχεις και 2η smart TV (ή άλλη συσκευή μεγάλης οθόνης ή streaming) να πάρεις ταυτόχρονα και αυτή την προσφορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bill27 είπε

Εγώ είμαι συνδρομητής σκέτη eon για να βλέπω καί τά αθλητικά μέσω της προσφοράς τί πρέπει να κάνω;

Παίρνεις την προσφορά, κάνεις αποσύνδεση από την συσκευή που θέλεις και μετά συνδεεσαι με τα στοιχεία του δώρου. 
Αν θέλεις να συνδεθείς σε τηλεόραση, θα εμφανιστεί μετά την αποσύνδεση ένας κωδικός στην οθόνη σου που θα τον καταχωρήσεις στον σύνδεσμο που έλαβες με email. 
στο τέλος της προσφοράς κανεις αποσύνδεση και αυτή την φορά τον κωδικό τον βάζεις στο nova app, ώστε να συνδεθεί εκ νέου η τηλεόραση με την συνδρομή σου EON 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
8 ώρες πριν, anergos13 είπε

Φεταααα!!

Screenshot_20231207_135040_Samsung Internet Beta.png

 

4 ώρες πριν, Eyedentify είπε

503 Service Unavailable No server is available to handle this request. 

Αυτες τις 5.5 ωρες που εχουν μεσολαβησει απο τον ανεργο μεχρι τωρα,  τσεκαρα 5-10 φορες το λινκ, ολο αυτο μου εβγαζε και εμενα. Αν καποια στιγμη δουλεψει ας βγει μια ανακοινωση ή τελος παντων στειλτε μου ενα πμ να το ξεκλειδωσω. :lol:

Δεν γινεται να εχουμε ενα θεμα ψηλα απλα και μονο επειδη βγαινουν ολοι (καλα κανουν) να πουν πως δεν δουλευει και να "ταλαιπωρουμε" και εμεις κοσμο βαζοντας τον να πατα λινκ που δεν δουλευουν.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...