Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Nova EON+ για όλους (10/12-10/1)


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 363
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

8 λεπτά πριν, kktts1914 είπε

αν εχεις νουμερο ηδη καταχωρημενο στη nova δεν προχωραει?

Η προσφορά είναι για όλους, και συνδρομητές και μη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πριν από λίγο δεν είχα κανένα πρόβλημα, μου ήρθαν άμεσα οι κωδικοί. Ειμαι ήδη συνδρομητής nova (χωρίς τα αθλητικά).

Αυριο που  θα ενεργοποιήσω στην Tv την εφαρμογή της EON θα πρέπει να κάνω αποσύνδεση και να ξαναμπώ με τους κωδικούς που μου έστειλαν, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πήρα κωδικούς κλπ και θέλω να δω (απο αύριο) μέσω της εφαρμογής  EON TV που έχει η τηλεόραση. Όταν ξεκινάω την εφαρμογή μου λέει να βάλω στον υπολογιστή ή τη φορητή συσκευή έναν 6ψήφιο κωδικό (κωδικό ενεργοποίησης).

Δεν βλέπω όμως κάποιο πεδίο να βάλω τον κωδικό αυτόν όταν μπαίνω στο eon.tv  ώστε να ενεργοποιηθεί και η τηλεόραση ως συσκευή....κάνω κάπου λάθος; Ενεγοποίησε κανείς την θέαση σε tv με την εφαρμογή της tv;

Επεξ/σία από tempo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, tempo είπε

πήρα κωδικούς κλπ και θέλω να δω (απο αύριο) μέσω της εφαρμογής  EON TV που έχει η τηλεόραση. Όταν ξεκινάω την εφαρμογή μου λέει να βάλω στον υπολογιστή ή τη φορητή συσκευή έναν 6ψήφιο κωδικό (κωδικό ενεργοποίησης).

Δεν βλέπω όμως κάποιο πεδίο να βάλω τον κωδικό αυτόν όταν μπαίνω στο eon.tv τον κωδικό αυτόν ώστε να ενεργοποιηθεί και η τηλεόραση ως συσκευή....κάνου κάπου λάθος; Ενεγοποίησε κανείς την θέαση σε tv με την εφαρμογή της tv;

Στο email που στέλνει τους κωδικούς, έχει κι έναν σύνδεσμο όπου βάζεις αυτόν τον κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, specre said:

Στο email που στέλνει τους κωδικούς, έχει κι έναν σύνδεσμο όπου βάζεις αυτόν τον κωδικό.

πωωωω, έχει δίκιο φίλε μου, δεν το είδα καθόλου.....ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι ήδη κανένα μισάωρο στην αναμονή στο "τσατ" της nova για να μας πουν τι ισχύει για τους ήδη πελάτες. Δηλαδή μήπως μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε το Plus χωρίς να κάνουμε logout. Προφανώς και δεν έχει συνδεθεί κανείς 

Επεξ/σία από Rebirth
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήδη συνδρομητής την nova έβαλα το κινητο που έχω δηλωμένο και μου ήρθαν οι κωδικοί άμεσα. Θα τους δοκιμάσω από αύριο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...