Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Nova EON+ για όλους (10/12-10/1)


panos-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 363
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, turbat0s είπε

Βάλτε ό,τι να 'ναι τηλέφωνο.

Τα στοιχεία για την πρόσβαση θα έρθουν και στο (temp) mail...

Αν έρχονται και στα δύο τότε οκ. Καλύτερα γιατί θα μας πρήξουν στα τηλ μετά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, στις πρώτες 2 προσπάθειες, δεν άνοιγε η σελίδα, μετά έκανα ανανέωση της σελίδας και επιτέλους άνοιξε!!! Έβαλα τα στοιχεία μου (email + κινητό) και στο φτερό, έγινε η δουλειά!! ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, dj_takis είπε

Αν έρχονται και στα δύο τότε οκ. Καλύτερα γιατί θα μας πρήξουν στα τηλ μετά.

Έχω κάνει άλλες δύο φορές σε παλαιότερες προσφορές που έχουν βγάλει, χωρίς ποτέ να με ενοχλήσουν με τηλεφωνήματα ή με διαφημιστικά mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, syrio είπε

Έχω κάνει άλλες δύο φορές σε παλαιότερες προσφορές που έχουν βγάλει, χωρίς ποτέ να με ενοχλήσουν με τηλεφωνήματα ή με διαφημιστικά mail.

Περίεργο. Εμένα είναι με τα φεγγάρια τους. Υπάρχουν μέρες που με τρελαίνουν, αλλά μπορεί και να μην χτυπήσει το τηλ για βδομάδες. Για promotion εννοώ. Μιλάω για όλους. Ρεύμα, τηλέφωνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dj_takis είπε

Για promotion εννοώ. Μιλάω για όλους. Ρεύμα, τηλέφωνο...

Σε αυτό φταίει ο πάροχος σου όμως, δες πώς μπορείς να γραφτείς στο μητρώο 11 (πχ σε Vodafone / nova γίνεται μέσω του app).

 

Στην περσινή προσφορά πάντως με είχαν καλέσει να με ρωτήσουν πως ήταν η εμπειρία, όχι για να πουλήσουν κάτι 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, panos- είπε

Σε αυτό φταίει ο πάροχος σου όμως, δες πώς μπορείς να γραφτείς στο μητρώο 11 (πχ σε Vodafone / nova γίνεται μέσω του app).Στην περσινή προσφορά πάντως με είχαν καλέσει να με ρωτήσουν πως ήταν η εμπειρία, όχι για να πουλήσουν κάτι 

Πολύ σωστά. Από την άλλη βέβαια το να λαμβάνεις προσφορές είναι καμιά φορά και χρήσιμο. Διότι μπορεί να σου έρθει κάποια πραγματικά καλή προσφορά (είτε για τηλέφωνο ή ρεύμα - αέριο κλπ). Κάποιες φορές μάλιστα μου έχουν γίνει "προσωποποιημένες" καλές προσφορές.

Έχει τύχει βέβαια αρκετές φορές να παίρνουν και να επιμένουν, ενώ λες ότι δεν σε ενδιαφέρει. Σε αυτές τις περιπτώσεις τα κινητά μας έχουν μία εξαιρετική ρύθμιση. Μπορείς να χαρακτηρίσεις έναν αριθμό ως "ανεπιθύμητο" και είτε να μην χτυπάει καθόλου (να τον απορρίπτει αμέσως) είτε να χτυπάει με κατακκόκινο πλαίσιο, ένδειξη ότι είναι ανεπιθύμητος αριθμός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, adi32 είπε

με νούμερο που είχα βάλει παλιότερα δεν προχώραγε

Θέλει νέο νούμερο 

Εγώ πάντως που έβαλα και νούμερα που είχα με την περσινή αντίστοιχη προσφορά δεν είχε κανένα απολύτως θέμα....μήπως το είχες κάνει όταν πράγματι είχε θέμα η σελίδα? (πριν πέσει τελείως το σύστημα). Εάν θέλεις ξαναδοκιμασε και βάλε προσωρινό μέιλ. Δεν χάνεις και τίποτα να έχεις 2 κωδικούς😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, ak156 είπε

Εγώ πάντως που έβαλα και νούμερα που είχα με την περσινή αντίστοιχη προσφορά δεν είχε κανένα απολύτως θέμα....μήπως το είχες κάνει όταν πράγματι είχε θέμα η σελίδα? (πριν πέσει τελείως το σύστημα). Εάν θέλεις ξαναδοκιμασε και βάλε προσωρινό μέιλ. Δεν χάνεις και τίποτα να έχεις 2 κωδικούς😉

μπα το ιδιο βγαζει παλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 minutes ago, satsok2 said:

Να ρωτήσω. Από παιχνίδια Α' εθνικής έχει κάτι το ΣΚ; Το σκεφτόμουν για τον πατέρα μου.

Όλα τα ματς έχουν αναβληθεί λόγω των επεισοδίων και προς το παρόν κάνεις δεν ξέρει πότε θα ξαναρχίσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, satsok2 είπε

Να ρωτήσω. Από παιχνίδια Α' εθνικής έχει κάτι το ΣΚ; Το σκεφτόμουν για τον πατέρα μου.

Αρχικά μιλάμε για Κυριακή (10/12/23 έναρξη). Μετά υπάρχεουν και ευρωπαικά (ίσως καλύτερα να βλέπει και αυτά ο πατέρας σου).Τελείως ενδεικτικά ΝΟΒΑ 1:

15:00 Ατλέτικο Μαδρίτης - Αλμερία (Ζ) : Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου🔍
17:15 Γρανάδα - Αθλέτικ Μπιλμπάο (Ζ) : Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου🔍
19:30 Κάδιθ - Οσασούνα (Ζ) : Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου🔍
22:00 Μπαρτσελόνα - Χιρόνα (Ζ) : Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...