Προς το περιεχόμενο

ΦΡΙΤΕΖΑ ΑΕΡΟΣ XIAOMI MI SMART ΜΕ 6.5LT , 82 € + μεταφορικα στο eshop [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ ΞΑΝΑ]


georgexx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως λέει ότι τίτλος στα 82 ευρώ στο crazy Sundays η ΦΡΙΤΕΖΑ ΑΕΡΟΣ XIAOMI MI SMART ΜΕ ΑΠΟΣΠΩΜΕΝΟ ΚΑΔΟ 6.5LT

https://www.e-shop.gr/friteza-aeros-xiaomi-mi-smart-me-apospomeno-kado-65lt-mayri-bhr7357eu-p-HAP.260754

στο Σκρουτζ από 100 ευρώ(πρόσφατη πτώση τιμής)

και στο επίσημο eshop mistore στα 149

https://www.mistore-greece.gr/Products/SmartDevices/Smart-Home-Appliances/xiaomi-smart-air-fryer-6-5l-white-eu.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Την είδα και εγώ το πρωί. Την έχει κάποιος να μας πει γνώμη επειδή δεν βρίσκω τίποτα σε αξιολογήσεις. Ψάχνω μία για δώρο σε αυτές τις τιμές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά κάνει δουλειά; ειχα πάρει μια πιο παλια της tristar στα 40€. Της κανονικες τις πατατες τις ειχα βάλει για 60 λεπτα και δεν ειχαν γίνει. Τις κατεψυγμενες επίσης μετα απο 60 λεπτα ισα ισα άρχισαν να κάνουν κάτι και ποσότητα ισα ισα να γεμίσει ο πάτος μετρημένες 10-15 πατάτες. Τζαμπα λεφτά. Πραγματικά κάνουν δουλεια αυτές; Η θέλει να δώσεις πραγματικά λεφτα πιστεύω η καλύτερα μην πάρετε δεν ξερω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμείς έχουμε την ίδια μάρκα στα 3,5 λιτρα

Εδώ  και δυο χρόνια. 
 

Απλά καταπληκτική !!! 
τη χρήσιμοποιουμε καθημερινά. Κυριολεκτικά. 
 

τι μπιφτεκάκια 

τι τσικεν λεγκς 

τι τοστακια

Τι πιτσακια

τι ψητά λαχανικά 

κλπ …..ατέλειωτες συνταγές  

και κάτι άλλο που μετράει παρα παρα πολύ 

καθαρίζεται πανεύκολα !

ευχομαι και αυτό το μοντέλο που είναι στα 6,5 ,

να έχει την ίδια φιλοσοφία χρήσης  

Διαβάζεις και λίγο στο διαδίκτυο για το πως χρησιμοποιούνται αυτά τα μηχανάκια και είσαι τζετ   

Αν δεν έχεις κάνει καλό homework δεν τρως καλά  

Αλλιώς ακούς να λένε ότι ναναι  

Παντως εγω θα τη χτυπήσω  

 

καλα Χριστούγεννα συνφορουμίτες !

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει την μικρή Xiaomi  ο μικρός μου αδερφός τώρα που έφυγε φοιτητής και κάνει σχεδόν τα πάντα σε αυτό σνίτσελ, μπριζόλες, λουκάνικα, καμία μικρή σφολιάτα, ζεσταίνει φαγητά από το ψυγείο, ξεπαγωνει όλα τα παραπάνω πριν τα ψήσει γιατί εννοείται δε τα βγάζει από την προηγούμενη μέρα 🤣🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το προηγουμενο μοντελο , φοβερο μηχανημα , αν εισαι εργενης και μεχρι 2 ατομα , σχεδον καταργει τη κουζινα , αυτη εδω που ειναι και μεγαλυτερη κανει και για οικογενεια , σε αυτη τιμη μην το σκεφτεσται καν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, satsok2 είπε

Χαζή ερώτηση. Κόστος μαγειρέματος (σε ρεύμα) σε σχέση με φούρνο πχ;

Καμία σχέση φίλε μου τι συγκρίνεις; 1600-1800w είναι τα air fryer ενω οι φούρνοι είναι 3000-4000w και εννοείται κάνουν περισσότερη ώρα να ψήσουν κάτι. Μπορεί λόγω μεγάλου χώρου. Σκέψου ότι ο φούρνος θέλει δικιά του ασφάλεια κανονικά στον πίνακα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριτικές υπάρχουν για το συγκεκριμένο μοντέλο; Θεωρώ πως θα είμαστε safe αν προχωρήσουμε σε αγορά αλλά για καλό και κακό να έχουμε μια ιδέα, μόνο αυτό με προβληματίζει και δεν έχω ήδη παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
17 ώρες πριν, georgexx είπε

στο Σκρουτζ από 100 ευρώ(πρόσφατη πτώση τιμής)

και στο επίσημο eshop mistore στα 149

https://www.skroutz.gr/s/48202134/Xiaomi-Mi-Smart-BHR7357EU-Friteza-Aeros-me-Apospomeno-Kado-6-5lt-Mayri.html

Να βαλουμε και το λινκ, δεν μιλαμε για προσφατη πτωση τιμης βεβαια, αλλα για μια σχεδον μονιμη στον ενα μηνα που υπαρχει το προιον. 97.90 για την ακριβεια η σχεδον μονιμη lowest τιμη, στο μεγαλυτερο διαστημα υπαρξης της. Συντομα,  αν κρινουμε οτι ειναι πολυ νεο προιον, στα 80 ισως ειναι η συνηθης lowest  τιμη στο ιστορικο. Για σημερα ομως, ναι στα 82 ειναι προσφορα.

image.png.5a99a6f68a4d9e9f174608b490eef660.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε ΦΡΙΤΕΖΑ ΑΕΡΟΣ XIAOMI MI SMART ΜΕ 6.5LT , 82 € + μεταφορικα στο eshop
1 hour ago, someone- said:

Καμία σχέση φίλε μου τι συγκρίνεις; 1600-1800w είναι τα air fryer ενω οι φούρνοι είναι 3000-4000w και εννοείται κάνουν περισσότερη ώρα να ψήσουν κάτι. Μπορεί λόγω μεγάλου χώρου. Σκέψου ότι ο φούρνος θέλει δικιά του ασφάλεια κανονικά στον πίνακα.

Αυτά τα νούμερα είναι μαζί με τις εστίες,  αν θα δείς κανονικός φούρνος ανω ή κατω πάγκου έρχεται απο την μαμά με σούκο βίσμα

Η διαφορά είναι στο πόσο χώρο πρέπει να ζεστάνει ο κάθε ένας,  ενας φούρνος έχει 50-70 λίτρα, οι φριτέζες πολύ λιγότερο,  μια που έχω έχει κατανάλωση 800w αλλά είναι μικρή

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την συγκεκριμενη και  ειμαι ιδιαιτερα ευχαριστημενο, κανω μπριζολες σε 35 λεπτα και πατατες στα 20  λεπτα wedges  εχω ψησει  μεχρι και μικρο  κοτοπουλο μεσα  σε 45 λεπτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει ποτέ...!! Πραγματικά έχω μαγειρέψει τα πάντα μέσα. Μέχρι και ομελέτα έχω κάνει. 

Σε όποιον την αγοράσει, να ξέρετε έχει ένα μικρό learning curve. Αλλά μόλις μάθετε τον συνδιασμό ώρας - θερμοκρασίας, πάντα τ φαγητά θα βγαίνουν το ίδιο νόστιμα.! Επίσης, εγώ πετάω το φαγητό μέσα και το αφήνω. Δεν το κουνάω ποτέ. Αν δεν είναι γεμάτος ο κάδος, δεν χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 25/12/2023 at 06:37, adminaros said:

Εμείς έχουμε την ίδια μάρκα στα 3,5 λιτρα

Εδώ  και δυο χρόνια. 
 

Απλά καταπληκτική !!! 
τη χρήσιμοποιουμε καθημερινά. Κυριολεκτικά. 
 

τι μπιφτεκάκια 

τι τσικεν λεγκς 

τι τοστακια

Τι πιτσακια

τι ψητά λαχανικά 

κλπ …..ατέλειωτες συνταγές  

και κάτι άλλο που μετράει παρα παρα πολύ 

καθαρίζεται πανεύκολα !

ευχομαι και αυτό το μοντέλο που είναι στα 6,5 ,

να έχει την ίδια φιλοσοφία χρήσης  

Διαβάζεις και λίγο στο διαδίκτυο για το πως χρησιμοποιούνται αυτά τα μηχανάκια και είσαι τζετ   

Αν δεν έχεις κάνει καλό homework δεν τρως καλά  

Αλλιώς ακούς να λένε ότι ναναι  

Παντως εγω θα τη χτυπήσω  

 

καλα Χριστούγεννα συνφορουμίτες !

 

 

Αδερφέ χρόνια πολλά, επειδή μάλλον είσαι διαβασμενος καλά και έχω φάει απογοήτευση με το δικό μου air fryer, έχεις τη καλοσύνη να μοιραστείς αξιόπιστες σελίδες για να κάνω και εγώ (και άλλοι) το homework που χρειάζεται; 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...