Προς το περιεχόμενο

ΦΡΙΤΕΖΑ ΑΕΡΟΣ XIAOMI MI SMART ΜΕ 6.5LT , 82 € + μεταφορικα στο eshop [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ ΞΑΝΑ]


georgexx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 hours ago, invisiblesurfer said:

Αδερφέ χρόνια πολλά, επειδή μάλλον είσαι διαβασμενος καλά και έχω φάει απογοήτευση με το δικό μου air fryer, έχεις τη καλοσύνη να μοιραστείς αξιόπιστες σελίδες για να κάνω και εγώ (και άλλοι) το homework που χρειάζεται; 

Έχει η Philips μια εφαρμογή με συνταγές για air fryer, έχει μέσα τα άπαντα (δε χρειάζεται να έχεις Philips)

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 108
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

υπαρχει διαθεσιμη σε λευκό χρωμα . νομιζω ειναι η ίδια ?  https://www.e-shop.gr/friteza-aeros-xiaomi-mi-smart-me-apospomeno-kado-65lt-leyki-bhr7358eu-p-HAP.260753

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε ΦΡΙΤΕΖΑ ΑΕΡΟΣ XIAOMI MI SMART ΜΕ 6.5LT , 82 € + μεταφορικα στο eshop

μαλλον πηρα την τελευταια σε μαυρο....

ευχαριστω τους φιλους που ποσταραν οτι εγινε και παλι διαθεσιμη γιατι χτες το βραδυ δεν προλαβα να την παραγγειλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 25/12/2023 at 20:11, forgotten said:

εχω την συγκεκριμενη και  ειμαι ιδιαιτερα ευχαριστημενο, κανω μπριζολες σε 35 λεπτα και πατατες στα 20  λεπτα wedges  εχω ψησει  μεχρι και μικρο  κοτοπουλο μεσα  σε 45 λεπτα

Έχω μια αγνωστη μάρκα (princess) χρόνια από αμαζον 1700w (αυτή λέει 1500), 5,2 λίτρα, σε 15 λεπτά οι μπριζόλες είναι έτοιμες. Κοτόπουλο ολόκληρο 30 λεπτά (με μερικές μαχαιριες πριν το βάλεις μέσα). 

Επεξ/σία από gpapadakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, christou είπε

μαλλον πηρα την τελευταια σε μαυρο....

ευχαριστω τους φιλους που ποσταραν οτι εγινε και παλι διαθεσιμη γιατι χτες το βραδυ δεν προλαβα να την παραγγειλω

Παραγγειλα κι εγω τη μαύρη, μάλλον λίγο πριν απο σενα. Η παραγγελία σκαλωσε στον ελεγχο αποθεματος βγαζει "μη ελεγμένο".

Φοβαμαι μη φαμε πιστολι παλι όπως με την Izzy στο black friday που ακομα την περιμένω 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 minutes ago, tonyz21 said:

Παραγγειλα κι εγω τη μαύρη, μάλλον λίγο πριν απο σενα. Η παραγγελία σκαλωσε στον ελεγχο αποθεματος βγαζει "μη ελεγμένο".

Φοβαμαι μη φαμε πιστολι παλι όπως με την Izzy στο black friday που ακομα την περιμένω 😂

Δοκίμασε να παραγγείλεις την άσπρη που φαίνεται ακόμα διαθέσιμη.και να ακυρώσεις την μαύρη.  Εμένα πέρασε τον έλεγχο διαθεσιμότητας και είναι σε φάση συγκέντρωση προϊόντων ή κάπως έτσι τέλος πάντων. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, satsok2 είπε

Ποιός δούλευε 25 και 26.12; 🙄

Η AI! Εγω εβαλα μια ασχετη με το θεμα παραγγελια 25/12 βραδυ. Το επομενο πρωι ηταν στη φαση συγκεντρωσης προϊοντων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...