Προς το περιεχόμενο

Με έμφαση στην τεχνητή νοημοσύνη η νέα σειρά Galaxy S24 της Samsung


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, multidanze είπε

Θα ήταν ωραία αν ήταν ωραία! Η ασχήμια σε όλο της το μεγαλείο!

H εμφάνιση είναι όπως λένε... υποκειμενική. Τα κινητά αντιγράφουν το ένα το άλλο (έμπνευσης απουσιάζουσας?). Ποιος θα τολμήσει? Σε αυτή την κατηγορία τιμής, πάνε σε μια γενικά αποδεκτή εμφάνιση. Τουλάχιστον στη σειρά S έφυγαν η στρογγυλεμένες γωνίες για να πούμε πως κάτι "έλλαξε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Vasilisxd είπε

Κατάλαβα καλά ? Δεν έχει τύπου Bixby βοηθό με τεχνητή νοημοσύνη να εκτελεί εντολές κλπ λειτουργίες στο τηλέφωνο ?

αποτι καταλαβα πηρε της google το assistant το gemini 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, teokarafou1992 said:

δλδ παιδιά τα απλά ελλάδα θα είναι με exinos? θα μπορούμε να βρούμε με snapdragon κάπου κάπως?

παιρνεις το ultra που εχει snap

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, teokarafou1992 είπε

δλδ παιδιά τα απλά ελλάδα θα είναι με exinos? θα μπορούμε να βρούμε με snapdragon κάπου κάπως?

υποθετω αμα το φερεις απο αμερικη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, geomrk είπε

εμενα δεν μου ηρθε κανενας κωδικος με 50 ευρω ασχετως που εκανα προεγγραφη 😥😥

με εψησε τερμα το ultra και ειμαι με iphone 14 pro 

Να σου στείλω το δικό μου αν όντως το χρησιμοποιήσεις. 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, CyanBlue είπε

H εμφάνιση είναι όπως λένε... υποκειμενική. Τα κινητά αντιγράφουν το ένα το άλλο (έμπνευσης απουσιάζουσας?). Ποιος θα τολμήσει? Σε αυτή την κατηγορία τιμής, πάνε σε μια γενικά αποδεκτή εμφάνιση. Τουλάχιστον στη σειρά S έφυγαν η στρογγυλεμένες γωνίες για να πούμε πως κάτι "έλλαξε".

Αν υπάρχει απουσιάζουσα έμπνευση, μπορούν να απέχουν για λίγα χρόνια από τον ανταγωνισμό..Δεν είναι κακό. Θα το κάνουν για χάρη της εξέλιξης την οποία τόσο αγαπούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικά "AI" features είναι πολύ χρήσιμα πάντως που δεν το περίμενα.

Εγώ θέλω να δω αν έχει και διάφορα το νέο Gorilla Glass που δεν είχε διαρρεύσει τίποτα γι'αυτό. Αν όντως βελτιώνει τις ανακλάσεις που λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατες συσκευές που χωρίς το ψεύτοΑΙ δεν θα είχαμε τίποτα άλλο να πούμε… Η επιστροφή των exynos στην Ευρώπη θεωρείται από εμένα πισογυρίσματα και ότι πιο άκυρο θα μπορούσε να κάνει…

12 λεπτά πριν, cat1967 είπε

Τι σε νοιάζει πως το ανοίγουμε; Το κουβαδάκι σου και σε άλλα παραλία. 

 Αυτό με τα κουβαδάκια συμφωνώ, αλλά καλό θα ήταν να αναφέρονται παντού, όχι μόνο όπου συμφέρει… 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, geomrk είπε

εμενα δεν μου ηρθε κανενας κωδικος με 50 ευρω ασχετως που εκανα προεγγραφη 😥😥

με εψησε τερμα το ultra και ειμαι με iphone 14 pro 

Εμένα μου έχει έρθει το κουπόνι εδώ και μέρες αλλα σιγά την έκπτωση. Κοροϊδίες μαρκετίστικες.  Ούτε καν θα το εξαργυρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, ramarg είπε

ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ… Αντί να ανοίγεις το application, πατάς παρατεταμένα το display home button και αυτό τρέχει shortcut με το οποίο σου ανοίγει το google lens σε ένα μικρό παραθυράκι… Το πρόβλημα ήταν το ότι ανοίγατε την εφαρμογή ενώ τώρα θα βλέπετε τα αποτελέσματα σε window ?

Δεν το κατάλαβες καλά, σκαναρει γρήγορα οτιδήποτε δείχνει στην οθόνη και έτσι μπορείς να κάνεις αντιγραφή κειμένου και να αναζητήσεις οτιδήποτε άμεσα. Ουσιαστικά για να κάνεις το ίδιο στο iphone και σε οποιοδήποτε άλλο κινητό πρέπει να κάνεις screenshot και μετά να ανεβάσεις την εικόνα στο google lens. Θα έλεγα ότι είναι μια πολύ καλή προσθήκη 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως πάντα σε λογισμικό πρώτη με τεράστια διαφορά, δηλαδή σε λειτουργίες. Αλλά τελευταία σε σχεδιασμό. Και οι άνθρωποι έχουν τάση να αγοράζουν αυτό που βλέπουν όχι αυτό που καταλαβαίνουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασα στο gsmarena οτι στην παρουσιαση δεν αναφερθηκαν λεπτο στον exynos

επισης

στην χωρα τους δινουν τον εισαγομενο snapdragon και οχι τον εγχωριο exynos

Τι αλλο να σχολιασουμε;;; 🤭🤭😂😂

Μαυρο μεχρι να βαλουν μυαλο

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...