Προς το περιεχόμενο

FROG - UNLIMITED DATA , 120€ για ένα χρόνο μόνο στα μαγαζιά frog


blade_runner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια σταδιου εχουνε pos. Οταν πηγα ηταν 2 ντερεκια που κατι κανανε στον υπολογιστη και διπλα ηταν το pos. Εμενα με εξυπηρετησε μια κυρια απο Ρωσια μερια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, txcellas είπε

ρε παιδια σταδιου εχουνε pos. Οταν πηγα ηταν 2 ντερεκια που κατι κανανε στον υπολογιστη και διπλα ηταν το pos. Εμενα με εξυπηρετησε μια κυρια απο Ρωσια μερια. 

Κατανοητό φίλε μου.Ωστόσο κι εγώ απορώ πως γίνεται ο άλλος φίλος πριν να αναφέρει μόνο για μετρητά...Ενώ εσύ αναφέρεις πως δίπλα ήταν το pos!

Πάντως από παλιά θυμάμαι που λέγανε για μετρητά,οπότε αν έχει αλλάξει κάτι και υπάρχει pos θα είναι πρόσφατο!Σε κάθε περίπτωση απίστευτο ακούγεται να μην έχουν pos! Δεν νομίζω πως υπάρχει περίπτωση να ήταν στους ΚΑΔ που μέχρι πρόσφατα δεν είχαν υποχρέωση για pos.Αφού μπήκαν ακόμα και στα περίπτερα και στις λαικές τα υποχρεωτικά pos που μέχρι πρόσφατα απαλλάσονταν.

Επεξ/σία από ultrahd
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, txcellas είπε

ρε παιδια σταδιου εχουνε pos. Οταν πηγα ηταν 2 ντερεκια που κατι κανανε στον υπολογιστη και διπλα ηταν το pos. Εμενα με εξυπηρετησε μια κυρια απο Ρωσια μερια. 

Μολδαβία, θεάρα, μοιράστηκαμε κάτι ιστορίες όσο έκανε την διαδικασία..

2 λεπτά πριν, xKoctakizGR είπε

μέχρι πότε ισχύει η προσφορά; και γνωρίζει κανείς το ωράριο των καταστημάτων στην Αθήνα; ευχαριστώ 

Συνήθως απ'ότι ξέρω ως τις 7 το απόγευμα, είπαν ως αρχές Μάρτη (τώρα δλδ). Το πρωί πάντως ακόμη ίσχυε, τσίμπησε και γνωστός μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 hours ago, oldnew said:

Πως την έβγαλες στο όνομα σου? Τι χαρτιά ήθελε? Έστειλα και εγω εναν και μου πείρε μια αλλά είναι στο όνομα του.

Μπορεις να κανεις μια υπευθυνη δηλωση μεσω gov.gr σε αυτον που θελεις να παει να παρει την καρτα για εσενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, asteroulis είπε

Μπορεις να κανεις μια υπευθυνη δηλωση μεσω gov.gr σε αυτον που θελεις να παει να παρει την καρτα για εσενα.

Με εξουσιοδότηση μόνο δεν δίνουν . Θέλουν να έχεις την ταυτότητα σου στο gov wallet ώστε γίνει η επιβεβαίωση με αυτόν τον τρόπο.

https://techmaniacs.gr/ochi-den-vgazeis-sim-me-exoysiodotisi/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρακτικά βγάζουν φώτο ταυτοτητα/διαβατήριο μαζί με τον αριθμό και τον στέλνουν στην σελίδα της κοσμοτε. Πάρε ένα τηλ ρε φίλε αύριο να ρωτήσεις αν μπορείς με εξουσιοδότηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εχεις ταυτοτητα στο wallet δεν εχουν να βγαλουν φωτοτυπια κτλ . Ομως γινεται μια ταυτοποιηση με εναν αριθμο που στελνουν σε sms και πρεπει να τους τον πεις. Οποτε δεν ξερω τι παιζει με εξουσιοδοτηση , οντως καλυτερα να μιλησεις. Σε καθε περιπτωση ομως θα υπαρχει τροπος να γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Θεσσαλονίκη τρέχει ακόμη. 

Μπορείτε να πληρώσετε και με κάρτα. 

Χρειάζεται να έχετε την αυθεντική ταυτότητα 'η φωτοτυπία ή και την ταυτότητα στο gov wallet, γιατί απαιτείται ο κωδικός επαλήθευσης. 

Δεν είχα κινητό μαζί με ελεύθερη sim και μου την ενεργοποίησε ο υπάλληλος. 

Σε κινητό με 4g+ έφτασε έως 60mpbs download σε περιοχή με όχι πολύ καλό σήμα. 

Για χρήση σε router πρέπει πρώτα να αφαιρέσετε το pin. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο επίσημο λογαριασμό τους στο φμπ η frog λέει ότι δεν ισχύει.. Κ μου είπε, που το είδα αυτό που το λένε..κ λέω από εδώ πέρα στο ινσομνια 

Ή δεν έχουν συντονισμό μεταξύ τους κ δεν έχουν ιδέα ή δεν ξέρω τι φάση 

Μου είπαν για την black Friday που ήταν στα 60€ κ αυτό μόνο..κ τους κάνω, δεν νομίζω τα υπόλοιπα παιδιά που το έχουν κάνει στα 120€ να το λένε έτσι στον αέρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, nat10 είπε

Στο επίσημο λογαριασμό τους στο φμπ η frog λέει ότι δεν ισχύει.. Κ μου είπε, που το είδα αυτό που το λένε..κ λέω από εδώ πέρα στο ινσομνια 

Ή δεν έχουν συντονισμό μεταξύ τους κ δεν έχουν ιδέα ή δεν ξέρω τι φάση 

Μου είπαν για την black Friday που ήταν στα 60€ κ αυτό μόνο..κ τους κάνω, δεν νομίζω τα υπόλοιπα παιδιά που το έχουν κάνει στα 120€ να το λένε έτσι στον αέρα 

Ισχύει μόνο για τα δυο συγκεκριμένα καταστήματα σε Αθήνα/ Θεσσαλονίκη 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...