Προς το περιεχόμενο

FROG - UNLIMITED DATA , 120€ για ένα χρόνο μόνο στα μαγαζιά frog


blade_runner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 ώρες πριν, nek4d είπε

Το πιο πιθανο σεναριο για του χρονου, μετα την προσφατη καταργηση των εξτρα unlimited 3-ευρω καρτων sim, οπως εχει ακουστει χθες/προχθες, ειναι οτι θα βαλει κοφτη και η cosmote στα unlimited data, οπως και οι αλλοι παροχοι...
Αυτο θα το ξερουμε λογικα μεχρι αρχες Απριλη.

Δεν πιστεύω γιατί η frog απευθύνεται πολύ σε ξένους που μένουν εδώ και θέλουν πολύ ίντερνετ, θα δείξει

Εγώ από 1η Μαρτίου ως τώρα έχω κάψει 400gb οπότε τον ήπιαμε άμα συμβεί αυτό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, alexx_bauer said:

Δεν πιστεύω γιατί η frog απευθύνεται πολύ σε ξένους που μένουν εδώ και θέλουν πολύ ίντερνετ, θα δείξει

Εγώ από 1η Μαρτίου ως τώρα έχω κάψει 400gb οπότε τον ήπιαμε άμα συμβεί αυτό...

Η πληροφορια ειναι εκ των εσω, παρολα αυτα αναμενουμε επιβεβαιωση/ανακοινωση.
Παντως θα αφορα τις νεες συνδεσεις το πιθανοτερο και θα αφησουν τις υπαρχουσες εως εχουν μεχρι την ληξη τους και μετα θα διαλεγεις το νεο προγραμμα η οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, Despotas said:

Έχω δει τη σελίδα, όμως μου έχουν πει από Vodafone ότι όσα GB και να έχει, ισχύει πολιτική ορθής χρήσης για Roaming σε όλους τους παρόχους. Για παράδειγμα στη Vodafone μου είπαν 20GB αν έχω πρόγραμμα unlimited στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Vinsomnia είπε

Έχω δει τη σελίδα, όμως μου έχουν πει από Vodafone ότι όσα GB και να έχει, ισχύει πολιτική ορθής χρήσης για Roaming σε όλους τους παρόχους. Για παράδειγμα στη Vodafone μου είπαν 20GB αν έχω πρόγραμμα unlimited στην Ελλάδα.

Ωραίος. Έχεις Cosmote και συμβουλεύεσαι για τα πακέτα της τη Vodafone. 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, nek4d είπε

Η πληροφορια ειναι εκ των εσω, παρολα αυτα αναμενουμε επιβεβαιωση/ανακοινωση.
Παντως θα αφορα τις νεες συνδεσεις το πιθανοτερο και θα αφησουν τις υπαρχουσες εως εχουν μεχρι την ληξη τους και μετα θα διαλεγεις το νεο προγραμμα η οχι...

Ωχ, Παναγιά μου αν ισχύσει αυτό...

Μα καλά τους πελάτες τους ΔΕΝ τους σκέφτονται;; Τόσο πολύ πεινάνε πια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, motoboots said:

Ωραίος. Έχεις Cosmote και συμβουλεύεσαι για τα πακέτα της τη Vodafone. 😂

Η πληροφορία της Vodafone είναι πολιτική ορθή χρήσης roaming ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ τους παρόχους. Η σελίδα της Frog/Cosmote αναφέρει απλώς ότι προσφέρεται υπηρεσία roaming, χωρίς καμία αναφορά σε πιθανό οριο.

Η ερώτηση λοιπόν παραμένει, εάν κάποιος γνωρίζει εάν υπάρχει όριο στο Roaming ας ενημερώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Vinsomnia είπε

Η πληροφορία της Vodafone είναι πολιτική ορθή χρήσης roaming ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ τους παρόχους. Η σελίδα της Frog/Cosmote αναφέρει απλώς ότι προσφέρεται υπηρεσία roaming, χωρίς καμία αναφορά σε πιθανό οριο.

Η ερώτηση λοιπόν παραμένει, εάν κάποιος γνωρίζει εάν υπάρχει όριο στο Roaming ας ενημερώσει.

Υπάρχουν όρια , είναι όμως διαφορετικά σε κάθε πακέτο. Στην αγορά κάθε πακέτου αναφέρονται λεπτομέρειες. Π.χ. αυτό είναι για το National Combo των 10GB. 
IMG_0615.jpeg.a106e4e9bb0f413efd674a6b8c0fffda.jpeg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τώρα έχουν προσφορά στο frog το πρόγραμμα UNLIMITED GIGA WEEK με 1,9 ευρώ  , λέει για ενεργοποιήσεις ως 26/3/2024             Roaming 2GB / 7 μέρες

Unlimited GIGA WEEK
• Το πακέτο έχει διάρκεια εφτά ημέρες.
• H ενεργοποίηση δεύτερου πακέτου μπορεί να γίνει μόνο εάν έχει λήξει το πρώτο.
• Τα MB είναι επίσης διαθέσιμα για χρήση στην περιαγωγή εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης, ενώ εφαρμόζεται όριο πολιτικής ορθής χρήσης στα  2 GB. Πέρα από αυτό το όριο και μέχρι την κατανάλωση MB, ισχύει επιπλέον χρέωση €0,00192/ MB.
• Η προσφορά είναι διαθέσιμη μέχρι 26/03/2024.

 

 

Όσο για τους κόφτες ,προσωπική μου γνώμη , λογικό είναι να μπουν όταν δεν θα φτάνει το bandwidth για όλους ,  δηλαδή αν δεν μπουν νέες κεραίες και  πάρουν αρκετοί  5g τηλέφωνα και αρχίσουν  να βλέπουν ταινίες 4Κ  κλπ  !

 

 

 

Επεξ/σία από chrismoute
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ περιμένω κάπου αλλαγή στα data της Cosmote μέσα στους επόμενους μήνες. Οι τιμές στα προγράμματά της για unlimited data ήταν απαγορευτικες για πολλά έτη, έχουν όμως ένα 4-6μηνο που κάνουν σκληρο promote, με τιμές κοντά στα 21-22€ και 17€ εάν συνδυάσεις και σταθερό.

Πριν 2 ημέρες με πήραν τηλέφωνο για 17€ εάν μεταφέρω και σταθερό στην Cosmote, τη στιγμή που το 2022 ζητούσαν 28€ για σταθερό και 24€ για unlimited data κινητό σε συνδυαστική προσφορά των 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέφτουν τα έσοδα τους, η τηλεφωνία δεν είναι ούτε ρεύμα ούτε τρόφιμο.

Στην Κύπρο βρίσκεις σταθερή με 1000Mbps ταχυτητα + 2 συμβόλαια κινητής με όλα απεριοριστα + TV όλα μαζί στα 40€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrismoute είπε

,προσωπική μου γνώμη , λογικό είναι να μπουν όταν δεν θα φτάνει το bandwidth για όλους ,  δηλαδή αν δεν μπουν νέες κεραίες και  πάρουν αρκετοί  5g τηλέφωνα και αρχίσουν  να βλέπουν ταινίες 4Κ  κλπ  !

οκ ας μπουν, αλλά ας είναι στο 1ΤΒ ή στα 800GB εστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fysikos είπε

Ισχύει ακομη η προσφορά;

Πολλοι θα ηθελαν να μαθουν αν ισχυει ακομα 

1 ώρα πριν, fysikos είπε

γνωριζετε ωρες λειτουργίας του καταστήματος σημερα κ αυριο σαββατο;

image.png.2d44831a1ef2b7a143652d3c5bedfbd0.pngimage.png.68741f57740afb1260c961c24158a5a7.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι "χαζο" .
Αμα παρω την καρτα sim και ενα 4g/5g Mobile broadband και την βαλω μεσα θα εχω για ενα χρονο απεριοριστα data ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...