Προς το περιεχόμενο

FROG - UNLIMITED DATA , 120€ για ένα χρόνο μόνο στα μαγαζιά frog


blade_runner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήρα σήμερα καρτούλα από το κατάστημα στη Θεσσαλονίκη.

Ο συμπαθέστατος "εξωτικός" υπάληλλος ήταν εξυπηρετικότατος και προσφέρθηκε να κάνει την ενεργοποίηση στο δικό του τηλέφωνο (δεν είχα αρκετή μπαταρία στο δικό μου και έχω σκοπό να το βάλω σε router).

Επίσης πλήρωσα με κάρτα (είχε αναφερθεί ότι δέχονταν μόνο μετρητά).

Απεριόριστο internet για ένα χρόνο και 120λεπτά προς όλους + 1200λεπτά προς frog κάθε μήνα μέσα από την εφαρμογή.

"Κόφτη" δεν ξέρω αν έχει και δεν είμαι σίγουρος αν θα φτάσω τα 200-300Gb για να το διαπιστώσω...

(Δεν είναι η super προσφορά της black Friday -60euro- αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας... η vodafone μόλις έχασε μια ανανέωση συμβολαίου συνδρομητή σταθερής σύνδεσης....)

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 318
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, txcellas είπε

υπάρχει κόφτης για τα gb αν ξεπεραστούν η πέφτει η ταχύτητα;

όχι απ'ότι έχω παρατηρήσει, στα 60 ευρώ που το είχα πάρει στην Black Friday είναι μια από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει

μακάρι να υπάρχει και στην ερχόμενη black friday

  

10 λεπτά πριν, skoulas είπε

η vodafone μόλις έχασε μια ανανέωση συμβολαίου συνδρομητή σταθερής σύνδεσης

τελευταία στιγμή απέριψα 1gbps/1gbps σύνδεση στην Inalan μισοτιμής λόγω της Frog, μια χαρά μου έκατσε και πιο οικονομικά και με σήμα καμπάνα όπου και να πάω, όχι μόνο στο σπίτι

 

Επεξ/σία από datio
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 minutes ago, skoulas said:

Πήρα σήμερα καρτούλα από το κατάστημα στη Θεσσαλονίκη.

Ο συμπαθέστατος "εξωτικός" υπάληλλος ήταν εξυπηρετικότατος και προσφέρθηκε να κάνει την ενεργοποίηση στο δικό του τηλέφωνο (δεν είχα αρκετή μπαταρία στο δικό μου και έχω σκοπό να το βάλω σε router).

 

Τι τον εκανε εξωτικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, asteroulis said:

Τι τον εκανε εξωτικό;

Τίποτα μωρέ το παιδί. Είναι λίγο πιο μαυριδερός και μπορεί να τον μπερδέψει κάποιος με τα τυπάκια που έχει η περιοχή εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, asteroulis είπε

Τι τον εκανε εξωτικό;

Από το χρώμα δεν θα πόνταρα σε Βορειοευρωπαίο.....ούτε καν Νοτιοευρωπαίο.......🤎🤎🤎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vdeseris είπε

Από 50 μέχρι 1000++ 

IMG_4925.jpeg

Εντωμεταξυ αν καποιος κανει κλήσεις μεσω viber messenger κλπ και του αρκουν τα 100 λεπτα ομιλίας ειναι super για ολο τον χρονο με 120€. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vdeseris είπε

Από 50 μέχρι 1000++ 

IMG_4925.jpeg

Σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω με 5G Router αντί για σταθερό ίντερνετ στο σπίτι που έχω τώρα γι αυτό ρωτάω. 

Νομίζω είναι καλά με τέτοιες ταχύτητες. 

Εννοείται είναι 5G οι Sim που δίνουν από ότι κατάλαβα. 

Επίσης, μπορεί να βγάλει κάποιος και έξτρα Sim στον ίδιο αριθμό και να το χρησιμοποιήσει σε σπίτι, κινητό κλπ;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, kyrstallone είπε

Σκέφτομαι να το χρησιμοποιήσω με 5G Router αντί για σταθερό ίντερνετ στο σπίτι που έχω τώρα γι αυτό ρωτάω. 

Νομίζω είναι καλά με τέτοιες ταχύτητες. 

Εννοείται είναι 5G οι Sim που δίνουν από ότι κατάλαβα. 

Επίσης, μπορεί να βγάλει κάποιος και έξτρα Sim στον ίδιο αριθμό και να το χρησιμοποιήσει σε σπίτι, κινητό κλπ;; 

1 σελίδα πίσω. Μπορείς να πάρεις 2 SIM αλλά μόνο 1 μπορεί να είναι ενεργή ανά πάσα στιγμή.

Επεξ/σία από Despotas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 minutes ago, Despotas said:

1 σελίδα πίσω. Μπορείς να πάρεις 2 SIM αλλά μόνο 1 μπορεί να είναι ενεργή ανά πάσα στιγμή.

Γίνεται αυτό? Θα με βόλευε τέλεια. Που πας για να το κάνεις Γερμανό? Αν και λογικά θα βρω πρόβλημα που μου έφερε κάρτα φίλος από Αθήνα και ειναι στο όνομα του.. 

Υπάρχει εύκολος τρόπος να την φερω στο όνομα μου για να το κανω? 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...