Προς το περιεχόμενο

Κοτσόβολος - 50% στη δεύτερη συσκευή [TEΛΟΣ]


purif

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά το Public ακολούθησε και ο Κοτσόβολος αλλά και με αγορές online.

Αν κάποιος από Αθήνα ενδιαφέρεται για 77άρα OLED, ας μου στείλει μπας και κανονίσουμε.

 

image.png.a3537661f02f8a851579dadef9514c67.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έκανα αγορά το Νοέμβρη που είχε την αντίστοιχη προσφορά ένα αφυγραντήρα και ένα μίξερ στη μισή τιμή... Όλος τυχαίος το μίξερ ενώ στη σελίδα το δείχνει διαθέσιμο μου ήρθε μόνο ο αφυγραντήρας και το μίξερ εκκρεμεί.. Στην εξυπηρέτηση με παρότρυναν να ακυρώσω το μίξερ εφόσον ήρθε το προϊόν στην ολόκληρη τιμή.... ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη.. Α και δε μου βάζουν άλλο προϊόν με διαφορά της τιμής.... 

  • Like 5
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαίνει σε τρομερή τιμή η 77άρα που αναφέρει ο TS αν συυπολογίζεις τα 700 € που δίνει δωροεπιταγή για επόμενη αγορά! Κρίμα να μην έχω χώρο να την βάλω...
image.png.0a82bed930f4116f28a413eb14c9e671.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουμε να αγορασουμε 2 προιοντα  και να τα στειλουν σε διαφορετικες διευθυνσεις ?

Εγω ενδιαφερομαι για αγορα  tv 850 Eυρω αν καποιος θελει  αγορα αντιστοιχης τιμης μπορει να κανουμε μαζι μια παραγγελια κι κερδιζουμε κι οι δυο απο 25% .Αν ενδιαφερετε κανεις ας στειλει  pm .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα θα εχω σημερα η αυριο δωροεπιταγη απο Κωτσο 400 ευρω. Οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει pm να την δωσω πιο φτηνα απο 400 φυσικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Αφου είναι τα ίδια μαγαζιά και οι αρχικές τιμες τους ειναι 20% πανω απο τον ανταγωνισμό, τι προσφορες;

προφανώς και δεν έχεις δίκιο όταν γενικεύεις για όλα τα προιόντα. Πριν λίγο παρήγγειλα 2 65άρες TCL C805 που η κάθε μία έχει 849 (δηλαδή 4 ευρώ παραπάνω από το φθηνότερο στο Σκρουτζ - χωρίς να βάλω και το ότι εκεί χρεώνουν και τα μεταφορικά !!). Αλλού λοιπόν μπορεί να ισχύει το 20% και αλλού προφανώς δεν ισχύει. Ψάχνεις και βρίσκεις όταν θέλεις κάτι. Μην είσαστε αφοριστικοί λοιπόν.

***Α και για να μην το ξεχάσω....πέρα από το 50% μου έκαναν δώρο και ένα  Total support για μία από αυτές......έβαλα και δόσεις στην κάρτα μου...ζήτησα μόνο 6 δόσεις, αλλά μου είπε ότι μπορούσα και 12 ή 24.....άντε πάρε αυτά από αλλού εάν μπορείς.

* και το κερασάκι...Χ4 πόντοι Bonus στην Αλφα κάρτα = 5.100

Επεξ/σία από ak156
  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με το Site τους ο Κοτσό το πηγαίνει για ακόμα μια φορά καλά, και να θέλω να αγοράσω δεν γίνεται :P 
Το θέμα είναι ότι δεν είναι cookies, σε όλες τις συσκευές εμφανίζεται έτσι, το άδειο καλάθι έχει αξία 8000ευρώ



image.png.2d365c7c02c45386a1e45e0de50478d3.png
image.png.87ac188ec6d922bb8ebdcb81cc052f37.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ak156 είπε

προφανώς και δεν έχεις δίκιο όταν γενικεύεις για όλα τα προιόντα. Πριν λίγο παρήγγειλα 2 65άρες TCL C805 που η κάθε μία έχει 849 (δηλαδή 4 ευρώ παραπάνω από το φθηνότερο στο Σκρουτζ - χωρίς να βάλω και το ότι εκεί χρεώνουν και τα μεταφορικά !!). Αλλού λοιπόν μπορεί να ισχύει το 20% και αλλού προφανώς δεν ισχύει. Ψάχνεις και βρίσκεις όταν θέλεις κάτι. Μην είσαστε αφοριστικοί λοιπόν.

***Α και για να μην το ξεχάσω....πέρα από το 50% μου έκαναν δώρο και ένα  Total support για μία από αυτές......έβαλα και δόσεις στην κάρτα μου...ζήτησα μόνο 6 δόσεις, αλλά μου είπε ότι μπορούσα και 12 ή 24.....άντε πάρε αυτά από αλλού εάν μπορείς.

* και το κερασάκι...Χ4 πόντοι Bonus στην Αλφα κάρτα = 5.100

Πόσα χρόνια δουλεύεις στην εταιρεία??

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος ενδιαφερεται για 1 ιδια 65αρα, ας στειλει να παρουμε μαζι.  357 βγαινει η καθεμια.

Αθηνα

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/253051-tv-led-65-tcl-65p635

Επεξ/σία από TheDay2012
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...