Προς το περιεχόμενο

Κοτσόβολος - 50% στη δεύτερη συσκευή [TEΛΟΣ]


purif

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, ak156 είπε

προφανώς και δεν έχεις δίκιο όταν γενικεύεις για όλα τα προιόντα. Πριν λίγο παρήγγειλα 2 65άρες TCL C805 που η κάθε μία έχει 849 (δηλαδή 4 ευρώ παραπάνω από το φθηνότερο στο Σκρουτζ - χωρίς να βάλω και το ότι εκεί χρεώνουν και τα μεταφορικά !!). Αλλού λοιπόν μπορεί να ισχύει το 20% και αλλού προφανώς δεν ισχύει. Ψάχνεις και βρίσκεις όταν θέλεις κάτι. Μην είσαστε αφοριστικοί λοιπόν.

***Α και για να μην το ξεχάσω....πέρα από το 50% μου έκαναν δώρο και ένα  Total support για μία από αυτές......έβαλα και δόσεις στην κάρτα μου...ζήτησα μόνο 6 δόσεις, αλλά μου είπε ότι μπορούσα και 12 ή 24.....άντε πάρε αυτά από αλλού εάν μπορείς.

* και το κερασάκι...Χ4 πόντοι Bonus στην Αλφα κάρτα = 5.100

Τις έφεραν ήδη...τις στήσαμε με τον γιο μου....τραβήξαμε και ένα καυγά με την γυναίκα μου γιατί γεμίσαμε το σπίτι με τηλεοράσεις (6 συνολικά !!)😁....οι 2 θα πάνε σε κανένα μήνα στο άλλο σπίτι του γιου μου (όταν ετοιμαστεί).

Πρώτες εντυπώσεις άριστες.

*** έχουμε γίνει εξπέρ στο στήσιμο της βάσης....στην 3η θα τοποθετούμε την βάση με κλειστά μάτια🤣

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

45 λεπτά πριν, terry308 είπε

Δεν παίρνει μέρος στη προωθητική ενέργεια του Κωτσό , μόνο στου public

Αγόρασέ το από Public.

Έχω αυτά:

Στεγνωτήριο Ρούχων SAMSUNG DV90BB7445GBS6 9 kg Α+++ με Αντλία Θερμότητας - Μαύρο | Public

Samsung DV90BB7445GBS6 9kg Στεγνωτήριο | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr

και 

Samsung WW11BB744DGBS6 Πλυντήριο Ρούχων | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr

Πλυντήριο Ρούχων SAMSUNG WW11BB744DGBS6 11 kg 1.400 Στροφές - Μαύρο | Public

Υπεράριστα, αθόρυβα, οικονομικά και με τα μαύρο χρώμα άπαιχτα, απλά κορυφή η Samsung.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενδιαφέρεται κάποιος από Αθήνα για Samsung S90C 55" ή για κάτι διαφορετικό σε παρόμοια τιμή Βγαίνει στα 975€ + τα δώρα

5ετής τεχνική υποστήριξη!
Δώρο Soundbar Samsung HWQ600C, αξίας 329€!
150€ δωροεπιταγή για επόμενη αγορά σε λευκές συσκευές Samsung.

 

Επεξ/σία από Shyn
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν ενδιαφέρεται κανείς για την H55U7HQ 120hz hdmi 2.1 Full Array LED Panel

Τύπος HDR: HDR10, HDR10+, HLG

2x HDMI 2.1/2x HDMI/2x USBκτλ η τιμή της είναι στα €629.00 οπότε 1050ε /2 στα 470ε μου στέλνει ,όπως επίσης για την είμαιPhilips Smart Τηλεόραση 55" 4K UHD OLED 55OLED707 στα  710ε,ειμαιΠειραιά -αθηνα .

Επεξ/σία από Akisvicky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, musicbill84 said:

Αν ενδιαφέρει κανέναν να πάρουμε από μια Panasonic OLED TX42LZ800 στα 486.75€ (με την έκπτωση) και παραλαβή από κατάστημα Πειραιά στείλτε pm.

Γνωρίζεις αν το απόθεμα είναι εκθεσιακό ή σφραγισμένη συσκευασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Panasonic OLED TX42LZ800 στα 486.75€ ειναι εξαιρετική επιλογή για ps5 και pc monitor.

Την εχει φίλος και είναι υπερευχαριστημένος. την ειχε παρει 650 ευρώ και έλεγε τότε ότι ήταν ευκαιρία οπότε

αξίζει με τα χίλια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιάφερομαι και εγώ για TV το υπνοδωμάτιο. Διάσταση αδιάφορη (σίγουρα πάνω από 32 ιντσες).

Αν θέλει κάποιος, δίνω κανα 200άρι περίπου για αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όποιος ενδιαφέρεται για 75", τρέχει price match και Κωτσόβολο και Public 

Samsung LED TV 75CU8572 75" 4Κ Ultra HD στα 699€, (αγοράζοντας 2, τελική τιμή το κάθε τεμάχιο στα 524,25€)

((Δεν με ενδιαφέρει αγορά τηλεόρασης,  απλά γράφω την συνδιαστικη προσφορά, εμένα με ενδιαφέρει μόνο πλυντήριο για Βέροια ή Θεσσαλονίκη))

Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση affiliates
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να βρω κάποιο από Αθήνα 😁,επίσης ενδιαφέρομαι για την TX55LZ800 Panasonic oled η την tcl 65c805

 Η μία είναι στα 800ε αγορά οπότε στα 600ε τζάμπα για τα λεφτά αυτή κ oled και η άλλη 850ε στα 630 περίπου δεν είναι ολεντ αλλά τούμπανο κ 65ρα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ ενδιαφέρομαι για Samsung Crystal UHD UE75CU8572 (αθήνα / χολαργό). αν θέλει κάποιος να τις τσιμπήσουμε more than welcome. τρέχει και -10% με κωδικό ISIC που δυστυχώς δεν έχω κανέναν γνωστό να μ δώσει, αλλά αν βρείτε εκμεταλευτείτε το.

Επεξ/σία από Romanzo Criminale
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, bmarga0 είπε

αν υπαρχει καποιος απο Πατρα (κι απο Αθηνα ενδεχομενως) που ενδιαφερεται για 65αρα OLED ας επικοινωνησουμε με pm

Καλησπέρα φίλε μου εγώ είμαι από Πάτρα και ενδιαφέρομαι για 65αρα oled

Αν υπάρχει τηλ επικοινωνίας μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...