Προς το περιεχόμενο

Κοτσόβολος - 50% στη δεύτερη συσκευή [TEΛΟΣ]


purif

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, power_1 είπε

Αν κανεις ενδιαφερεται για την 65c805 η για προιον αξιας 850-900 €  ,ας στειλει pm

Μαλλον δεν ενδιαφερονται για TCL κι τη συγκεκριμενη διασταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την 77αρα b36 oled αφού φαίνεται ότι η δωροεπιταγή είναι 1 εγώ προτείνω το εξής ο ένας που θα πάρει την δωροεπιταγή να δώσει 2100 και ο άλλος μόνο την tv 1650. Δεν με νοιάζει ποιος από τους 2 θα είμαι. Αν ενδιαφέρεται κάποιος από Αθήνα ας μου στείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 26/01/2024 at 17:31, Armoral said:

Σφραγισμένα είναι.

Ευχαριστώ. Δέχεται αποφορολόγηση ξέρουμε; Αν ναι βγαίνει κάτω από 400€..; Δεν έχω επαγ.φπα (Ενημέρωση δεν δεχόταν , καλή τιμή όπως και να χει )

 

 

  •  Αν κάποιος ψάχνει άτομο, εγώ είμαι μέσα για την 42αρα OLED Panasonic (LG C2 panel), βέβαια μένω Κέρκυρα. Αν υπάρχει δυνατότητα να παραλάβει και να μου την στείλει είτε μέσω του καταστήματος (εάν είναι δυνατή η εξυπηρέτηση αυτή***) ή με μεταφορική, είτε να παραλάβω απ το τοπικό κατάστημα εγώ - μιας και έχουν απόθεμα - σε συνεννόηση/συνάντηση με συγγενικό του πρόσωπο, ή γνωστό, ας μου στείλει ένα μήνυμα να το συζητήσουμε περαιτέρω.
  • Ενημέρωση Κυρ. 28-01 : Κρατημένη για μέλος
  • [*** δεν δεχόταν εσωτερική διακίνηση προς ενημέρωση μελών για επόμενες ανάλογες προσφορές ]

Επίσης να αναφερθεί ότι προσφέρει 3 ετη εγγύηση η Panasonic σ όλες τις τηλεοράσεις της (το αναφέρει εδώ).

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν κάποιος από Θεσσαλονίκη ενδιαφέρετε για την LG oled 65C3 και να πάρει αυτός τη δώροεπιταγη (400 ευρω) να μου στείλει μήνυμα. Στη χειρότερη και για 55B3 το βλέπουμε.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ευχαριστώ. Δέχεται αποφορολόγηση ξέρουμε; Αν ναι βγαίνει κάτω από 400€..; Δεν έχω επαγ.φπα αλλά αν κάποιος ψάχνει άτομο εγώ είμαι μέσα για την 42 Panasonic, βέβαια μένω Κέρκυρα. Αν υπάρχει δυνατότητα να παραλάβει και να μου την στείλει είτε μέσω του καταστήματος ή με μεταφορική ας μου στείλει μήνυμα να το συζητήσουμε.

Επίσης να αναφερθεί ότι προσφέρει 3 ετη εγγύηση η Panasonic σ όλες τις τηλεοράσεις της.

Όχι δε δέχεται άμεση αποφορολόγηση και καλύτερα να την αγοράσεις με απόδειξη.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 25/1/2024 στις 5:21 ΜΜ, Billator είπε

Πάντως με το Site τους ο Κοτσό το πηγαίνει για ακόμα μια φορά καλά, και να θέλω να αγοράσω δεν γίνεται :P 
Το θέμα είναι ότι δεν είναι cookies, σε όλες τις συσκευές εμφανίζεται έτσι, το άδειο καλάθι έχει αξία 8000ευρώ



image.png.2d365c7c02c45386a1e45e0de50478d3.png
image.png.87ac188ec6d922bb8ebdcb81cc052f37.png

Στρογγυλή τηλεόραση LG :) νεας γενιας

32 λεπτά πριν, michael150583 είπε

Κάποια γνώμη για την 65αρα F&U? Αξίζει η υπάρχει κάποια καλύτερη με λιγα παραπάνω λεφτά.... για αγορά δυάδας τηλεοράσεων 

Δεν γνωριζω τιμες κ μοντελα. Αγορασα προΣφατα για ενα φιλο μια παμφτηνη F n U smart, και ειχε android tv μεσα. Αρκετα ικανοποιημενος σε ολα οσα ειδα. Φτηνες και καλες. Λιγο ογκώδεις μονο δεν ηταν flat ακριβως. VFM

Επεξ/σία από Vault13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε όλους!!

Ενδιαφερομαι για  μια LG OLED η Samsung OLED 55 η 65 ίντσες!!

Παρακαλω οποίος ενδιαφέρεται και είναι Από Κρήτη ευχάριστος να επικοινωνήσουμε και να το προχωρήσουμε!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπάρχει κάποιος από Αθήνα που να ενδιαφέρεται για την: Samsung Crystal UHD UE75CU8572 75'' Τηλεόραση Smart 4K TV να μου στείλει!

Samsung Crystal UHD UE75CU8572 75'' Τηλεόραση Smart 4K TV | ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ - kotsovolos.gr 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
  • Το θέμα έχει ενεργοποιηθεί και πάλι
  • Moderators

Επεσε πριν 16 ωρες μια πολυ σωστη αναφορα για affiliate links σε ενα σχολιο, αλλα αντι να καθαριστουν οι συνδεσμοι ή να σβηστει το σχετικο σχολιο, πριν 6 ωρες καποιος απλα κλειδωσε το τοπικ. :) 

Αφαιρεσα το "κακο κομματι" των λινκ και ενεργοποιησα ξανα το θεμα.

Για να μην μεινει κανεις με την απορια γιατι κλειδωσε. ;) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση/πρόταση προς administrators: Επειδή από τις εν λόγω προσφορές πιθανόν (μάλλον σίγουρα) θα προκύψουν δωροεπιταγές που δε θα χρειάζονται κάποιοι από τους αγοραστές τι θα λέγατε να φτιαχτεί ένα τέτοιο θέμα ώστε να μπορεί κάποιος που είναι κάτοχος τέτοιων επιταγών (που σύμφωνα με τους όρους των ηλεκτρονικών καταστημάτων είναι μόνο για επόμενη αγορά) να την διαθέσει/πουλήσει σε κάποιον που μπορεί να χρειάζεται για να αγοράσει κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...