Προς το περιεχόμενο

Κοτσόβολος - 50% στη δεύτερη συσκευή [TEΛΟΣ]


purif

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Πανος999 είπε

Πόσα χρόνια δουλεύεις στην εταιρεία??

Μήπως αισθάνεσαι την ανάγκη να αναθεωρήσεις? Ή και να ζητήσεις συγνώμη? Ή μπας και πετάς μία @@@@ και δεν τρέχει τίποτα?

 

 

Επεξ/σία από ak156
  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 λεπτά πριν, ak156 είπε

Μήπως αισθάνεσαι την ανάγκη να αναθεωρήσεις? Ή και να ζητήσεις συγνώμη? Ή μπας και πετάς μία @@@@ και δεν τρέχει τίποτα?

1706202422024.jpg

10.png

Πρώτον,λέγεται χιούμορ...

Δεύτερον,δεν είπα ότι λες ψέματα..

Τέλος,δεν έχω καμία ανάγκη να αναθεωρήσω!! Καλή συνέχεια!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για 77 oled Αθήνα, αν θέλει κάποιος ας μου στείλει. Γνωρίζει όμως κανείς αν η 700αρα δωροεπιταγή είναι μόνο για τη μία ή και για τις 2 τηλεοράσεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις δώρο επιταγές ακόμα δεν έχω βγάλει άκρη τι ισχύει. Μίλησα το πρωί με την εξυπηρέτηση μου είπε ότι σίγουρα δίνει μια. Για δεύτερη και αν είναι για αγορές διπλασιας αξίας είπε θα το κοιτάξει και θα με ενημερώσει. Ακόμα περιμένω... 

Αν κάποιος αγόρασε και έχει σίγουρη απάντηση ας μας ενημερώσει! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ksarex είπε

Κι εγώ ενδιαφέρομαι για 77 oled Αθήνα, αν θέλει κάποιος ας μου στείλει. Γνωρίζει όμως κανείς αν η 700αρα δωροεπιταγή είναι μόνο για τη μία ή και για τις 2 τηλεοράσεις;

Ποια 77ρα είναι αυτη με την 700ε δωροεπιταγη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Desmond Kind είπε

Ποια 77ρα είναι αυτη με την 700ε δωροεπιταγη ?

Έχει διάφορες, πχ

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/227471-null

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/280594-tv-oled-77-lg-77b36

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/252418-tv-oled-77-lg-77c26

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, TheDay2012 είπε

Οποιος ενδιαφερεται για 1 ιδια 65αρα, ας στειλει να παρουμε μαζι.  357 βγαινει η καθεμια.

Αθηνα

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/253051-tv-led-65-tcl-65p635

ενδιαφερομαι αν δεν βρηκες αλλον κ εχω κ δωροεπιταγη 150 ευρω να βαλω στο σύνολο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, mameloukos είπε

Αν αγορασω πχ το φτηνοτερο soundbar με την σημανση δευτερο στην μιση τιμη θα μπορεσω να αγορασω μετα oled tv -50%

Νομίζω ότι είναι αυτονόητο ότι σε όλες αυτές τις αγορές ισχύει πάντα ότι η έκπτωση 50% γίνεται σε αυτό με την μικρότερη αξία. Για αυτό και η έκφραση "το δεύτερο" (εννοεί ίδιο αντικείμενο) στην μισή τιμή😉 Εκτός και εάν βρεις κανένα bug στο σύστημά τους (αλα Public) οπότε πες το και εδώ😁

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγω ενδιαφέρομαι πάντως αν κάποιος θέλει να αγοράσουμε μεγάλη τηλεόραση  οχι μεγαλυτερης αξιας των 500 ευρω (η μια).

Επεξ/σία από It'sCly
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mameloukos είπε

Αν αγορασω πχ το φτηνοτερο soundbar με την σημανση δευτερο στην μιση τιμη θα μπορεσω να αγορασω μετα oled tv -50%

Ισχύει έως 27/01/2024 ή μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Με την αγορά δύο προϊόντων κέρδισε 50% στο δεύτερο προϊόν με την χαμηλότερη λιανική τιμή πώλησης. Στην ενέργεια συμμετέχουν τηλεοράσεις, Soundbars & λευκές συσκευές (προϊόντα ψύξης, πλύσης και μαγειρέματος.Εξαιρούνται οι αγορές τιμολογίων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει κάποια πρόταση για πλυντήριο ρούχων (όχι πάνω απο 500 αν ειναι εύκολο); Είτε απο Κότσο, είτε από public που να είναι και στην προσφορά του τίτλου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...