Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για όσους ενδιαφέρονται για F1, ορίστε τι θα ισχύσει φέτος (ειδικά για τον 1ο και τελευταίο αγώνα):

Ο Όμιλος ΑΝΤΕΝΝΑ επιλέγει να προσφέρει όλο το πλούσιο περιεχόμενο της F1 ζωντανά, αποκλειστικά μέσα από το ΑΝΤ1+ και να προβάλλει τα Grand Prix σε ετεροχρονισμένη μετάδοση στον ANT1 TV (delay ή μαγνητοσκόπηση). Το 1o και το τελευταίο GP θα μεταδοθεί ζωντανά και στον ΑΝΤ1.

Λεπτομέρειες εδώ https://www.newsauto.gr/formula1-3/pou-tha-doume-fetos-tin-formula-1/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Billys1313 είπε

Καλημερα. Εμενα που ειναι στο ονομα της γιαγιας μου που εχει πεθανει, μπορω να ενεργοποιησω το my dei για να παρω το κουπονι;

Πρέπει να φτιάξεις λογαριασμό mydei όπως λες.

Θέλει τα στοιχεία της παροχής κλπ και ένα κινητό.

Λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα.

Στη χειρότερη πάρε τηλ, είναι γενικά πολύ εξυπηρετικοί.

Επεξ/σία από Despotas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Billys1313 είπε

Καλημερα. Εμενα που ειναι στο ονομα της γιαγιας μου που εχει πεθανει, μπορω να ενεργοποιησω το my dei για να παρω το κουπονι;

99%  δεν θα εχεις προβλημα.  Να μην πω δλδ 100%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Despotas είπε

Πρέπει να φτιάξεις λογαριασμό mydei όπως λες.

Θέλει τα στοιχεία της παροχής κλπ και ένα κινητό.

Λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα.

Στη χειρότερη πάρε τηλ, είναι γενικά πολύ εξυπηρετικοί.

Ρωταω γιατι απο τη δεη μου ειπαν, οτι λογω θανατου δεν θα μπορεσω να το φτιαξω. 

Δυστηχως δεν γινεται... Τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι δεν ειναι εφικτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βρε παιδιά, έκανα όλη τη διαδικασία, δείχνει ότι το έχω ενεργοποιημένο το Ant1+, και μέσω της εφαρμογής πάλι μου δείχνει διαφημίσεις όσο βλέπω F1.  Τι γίνεται? Τι κάνω λάθος?

Edit: Το βρήκα. Έπρεπε να επιλέξω το κανάλι formula 1 από τη λίστα. Εγώ είχα επιλεγμένο το Αντ1.

Επεξ/σία από laxanoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και επειδή η F1 είναι ταυτόχρονα στον ΑΝΤ1 και στον ΑΝΤ1+, έβαλα στην μεγάλη εικόνα τον ANT1+ και σε Picture in Picture (PIP) τον "κανονικό"/"απλό" ANT1 😎 Φυσικά στην μεγάλη εικόνα ΔΕΝ υπάρχουν διαφημίσεις, ενώ στην μικρή υπάρχουν😉 Επίσης όμως υπάρχει και μία χρονική υστέρηση στην μετάδοση μέσω Ιντερνετ και μέσω DTB😁

**Η μεγάλη εικόνα είναι μέσω TVbox (X88 King S922) και η μικρή μέσω κεραίας κεντρικής.

1709393134058.jpg

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως δεν παιζει ο αγωνας F1, παταω στο πλαισιο που εχει στην κεντρικη σελιδα κ δεν κανει τιποτα...ενω τα υπολοιπα πλαισια με σειρες κτλ ανοιγουν αμεσως. κανω search, φερνει ολες τξς κατατακτηριες αλλα τον αγωνα δεν!

ειμαι σε smart tv samsung στο δε κινητο, μπαινω στο app και μενει σε μαυρη αρχικη οθονη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, pp6210 said:

εμενα παντως δεν παιζει ο αγωνας F1, παταω στο πλαισιο που εχει στην κεντρικη σελιδα κ δεν κανει τιποτα...ενω τα υπολοιπα πλαισια με σειρες κτλ ανοιγουν αμεσως. κανω search, φερνει ολες τξς κατατακτηριες αλλα τον αγωνα δεν!

ειμαι σε smart tv samsung στο δε κινητο, μπαινω στο app και μενει σε μαυρη αρχικη οθονη...

Πρέπει να πας στην επιλογή "Live", και εκεί βγάζει αρχικά τον "απλό" ΑΝΤ1, αλλά θα το αλλάξεις αυτό, και θα επιλέξεις το κανάλι της φόρμουλα ένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Πρέπει να πας στην επιλογή "Live", και εκεί βγάζει αρχικά τον "απλό" ΑΝΤ1, αλλά θα το αλλάξεις αυτό, και θα επιλέξεις το κανάλι της φόρμουλα ένα 

χιλια ευχαριστω φιλε μου... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, pp6210 είπε

εμενα παντως δεν παιζει ο αγωνας F1, παταω στο πλαισιο που εχει στην κεντρικη σελιδα κ δεν κανει τιποτα...ενω τα υπολοιπα πλαισια με σειρες κτλ ανοιγουν αμεσως. κανω search, φερνει ολες τξς κατατακτηριες αλλα τον αγωνα δεν!

ειμαι σε smart tv samsung στο δε κινητο, μπαινω στο app και μενει σε μαυρη αρχικη οθονη...

Όπως ήδη σου είπαν στο Live

Screenshot_20240302-155222.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω αυτο το θεμα και δεν μπορω να το ενεργοποιησω, εαν καποιος εχει καποιο κουπονι διαθεσιμο, θα του ημουνα υποχρεος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κόλλησε το ΑΝΤ1 + καλά που είναι και το ΑΝΤ και θα δούμε τους τελευταίους 15 γύρους... Ξεφτίλα... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, akisgd είπε

Κόλλησε το ΑΝΤ1 + καλά που είναι και το ΑΝΤ και θα δούμε τους τελευταίους 15 γύρους... Ξεφτίλα... 

και σε εμένα κάποια στιγμή έβγαλε λάθος ΑΝΡΕ 8006, όμως με επανεκκίνηση ΟΛΑ ΟΚ😎

(άσε που το βλεπω ντούμπλεξ με PIP)

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...