Προς το περιεχόμενο

Προσφορά 9 μήνες δωρεάν ΑΝΤ1 Plus από το mydei.dei.gr [TEΛΟΣ]


paiktaras69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, ak156 είπε

Λυπάμαι αλλά δεν έχω σταθερό PC για να αναπαράγω το πρόβλημά σου. Το έχω εγκαταστήσει σε 2 τηλεοράσεις (LG 49" 7100 and TCL 65C805) και στο λαπτοπ μου χωρίς θέμα. Ελπίζω ότι το PC σου έχει τουλάχιστον Windows 7 και την τελευταία έκδοση του Chrome. Από εκεί και πέρα μήπως έχεις και έξοδο HDMI να το συνδέσεις και με τέτοιο καλώδιο? μπας και το display port δημιουργεί κανένα θέμα (παρόλο που αναφέρεται στις οδηγίες ότι δεν πρέπει να έχει θέμα και με DP).

Επιπλέον δεν έχεις άλλες συσκευές να το βάλεις? π.χ. Smart TV, smartphone, tablet, laptop? Μέχρι 5 συσκευές ταυτόχρονα.

Στιγμιότυπο οθόνης 2024-02-12 211301.png

Θα δοκιμάσω με κινητό. Εχω Windows 10 οπότε θα δείξει και εκεί. Λες το καλώδιο να είναι πρόβλημα? Θα το δω και αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 366
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, darkf είπε

Θα δοκιμάσω με κινητό. Εχω Windows 10 οπότε θα δείξει και εκεί. Λες το καλώδιο να είναι πρόβλημα? Θα το δω και αυτό. 

Ελπίζω να μην έχεις "μεταφέρει" την θύρα Display Port σε άλλο σημείο (όπως κάνουμε πολλές φορές βάζοντας π.χ. USB θύρες μπροστά στο PC για ευκολία - να χρησιμοποιούμε αυτές και όχι αυτές που συνήθως είναι πίσω και κατευθείαν στην motherboard !!). Πρέπει η θύρα DP να είναι απευθείας στην motherboard. Επίσης εάν έχεις και άλλο καλώδιο για DP (USB-C/USB-C) δοκίμασέ το...ποτέ δεν ξέρεις.😉

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ak156 είπε

Ελπίζω να μην έχεις "μεταφέρει" την θύρα Display Port σε άλλο σημείο (όπως κάνουμε πολλές φορές βάζοντας π.χ. USB θύρες μπροστά στο PC για ευκολία - να χρησιμοποιούμε αυτές και όχι αυτές που συνήθως είναι πίσω και κατευθείαν στην motherboard !!). Πρέπει η θύρα DP να είναι απευθείας στην motherboard. Επίσης εάν έχεις και άλλο καλώδιο για DP (USB-C/USB-C) δοκίμασέ το...ποτέ δεν ξέρεις.😉

Όχι η θύρα είναι στην κάρτα γραφικών και από εκεί στην οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, darkf είπε

Όχι η θύρα είναι στην κάρτα γραφικών και από εκεί στην οθόνη.

Έτσι επειδή μου έβαλες ένα challenge και επειδή "challenge accepted". Αφού δοκιμάσεις όσα ήδη είπαμε.

- Μήπως έχεις συνδέσει το PC σε κανένα "εξωτικό" μόνιτορ με καμιά "εξωτικη" ανάλυση και δεν του αρέσει? Δεν αλλάζεις την ανάλυση του μόνιτορ (σε κάτι πιο mainstream) και να ξαναδοκιμάσεις?

- Μπορείς να χειριστείς το PC σου ασύρματα (π.χ. από το κινητό σου) και χωρίς να το έχεις συνδεδεμένο με την οθόνη του. Για αυτό μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον Chrome από το κινητό και το Chrome remote control. Μη έχοντας καν οθόνη το PC κατά 99% θα τρέξει ο Ant1+ κανονικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ak156 είπε

Έτσι επειδή μου έβαλες ένα challenge και επειδή "challenge accepted". Αφού δοκιμάσεις όσα ήδη είπαμε.

- Μήπως έχεις συνδέσει το PC σε κανένα "εξωτικό" μόνιτορ με καμιά "εξωτικη" ανάλυση και δεν του αρέσει? Δεν αλλάζεις την ανάλυση του μόνιτορ (σε κάτι πιο mainstream) και να ξαναδοκιμάσεις?

- Μπορείς να χειριστείς το PC σου ασύρματα (π.χ. από το κινητό σου) και χωρίς να το έχεις συνδεδεμένο με την οθόνη του. Για αυτό μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον Chrome από το κινητό και το Chrome remote control. Μη έχοντας καν οθόνη το PC κατά 99% θα τρέξει ο Ant1+ κανονικά.

 

Έχω οθόνη στα 165Hz, λες αυτό να φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπενθυμίζω ότι η προσφορά αυτή λήγει στις 28/2/2024....μην την αφήσετε για ενεργοποίηση τελευταία ημέρα (εάν φυσικά έχετε ΔΕΗ ή κάποιον φίλο/συγγενή με ΔΕΗ).

Ειδικά εάν θέλετε να βλέπετε και F1 στο κινητό σας, ακόμα και εάν είσαστε σε έξοδο με την γυναίκα σας....τώρα εάν τα "ακούσετε" για αυτή σας την κίνηση, ουδεμίαν ευθύνη φέρω😁

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενεργοποίησα την προσφορά από Δεη, όμως αναφέρει στο ant1+ επόμενη ανανέωση 1 μήνα μετά, μα υποτίθεται ότι είναι για 9 μηνες, τι θα ανανεώσει τον άλλον μήνα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, chris_g92 είπε

Ενεργοποίησα την προσφορά από Δεη, όμως αναφέρει στο ant1+ επόμενη ανανέωση 1 μήνα μετά, μα υποτίθεται ότι είναι για 9 μηνες, τι θα ανανεώσει τον άλλον μήνα? 

Δεν ανανεώνεται μια και έξω για 9μηνο. Κάθε μήνα θα σε "χρεώνει" με 0,00 ευρώ και θα κάνει την μηνιαία ανανέωση.

(Εκτός εάν κάνουν καμιά μ@λ@κ@α και χρεώσουν με πραγματικό ποσό, οπότε θα έχουμε γλέντια. Προσωπικά έχω βάλει κανονική πιστωτική - αλλά δεν φοβάμαι - ξέρω πολύ καλά πως μπορεί να αντιμετωπισθεί πιθανό "λαθος")

Επεξ/σία από ak156
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, ak156 said:

Δεν ανανεώνεται μια και έξω για 9μηνο. Κάθε μήνα θα σε "χρεώνει" με 0,00 ευρώ και θα κάνει την μηνιαία ανανέωση.

(Εκτός εάν κάνουν καμιά μ@λ@κ@α και χρεώσουν με πραγματικό ποσό, οπότε θα έχουμε γλέντια. Προσωπικά έχω βάλει κανονική πιστωτική - αλλά δεν φοβάμαι - ξέρω πολύ καλά πως μπορεί να αντιμετωπισθεί πιθανό "λαθος")

Χαχαχα φοβερη υλοποιηση. Αντε πες στο δωρεαν της δεη το κανανε 9 μηνες. Στην κανονικη τους συνδρομη που εχουν 9 μηνες 50 ευρω και δεν φτανει ημερολογιακα να δεις τον τελευταιο αγωνα? Ειναι απιθανοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, chris_g92 είπε

Χαχαχα φοβερη υλοποιηση. Αντε πες στο δωρεαν της δεη το κανανε 9 μηνες. Στην κανονικη τους συνδρομη που εχουν 9 μηνες 50 ευρω και δεν φτανει ημερολογιακα να δεις τον τελευταιο αγωνα? Ειναι απιθανοι...

Καλά εάν ισχύει αυτό που λες για τον τελευταίο αγώνα τότε είναι ένα έξυπνο/πονηρό/επαγγελματικό marketing😁

Τώρα βέβαια στην δωρεάν 9μηνη προσφορά δεν πρέπει να γκρινιάζουμε κιόλας ("κάποιου του χαρίζαν ένα γάιδαρο και τον κοίταζε στα δόντια").

Πάντως εγώ για σιγουριά έχω βάλει υπενθύμιση στο ημερολόγιό μου να διακόψω 1 μήνα πιο μπροστά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 hours ago, chris_g92 said:

Χαχαχα φοβερη υλοποιηση. Αντε πες στο δωρεαν της δεη το κανανε 9 μηνες. Στην κανονικη τους συνδρομη που εχουν 9 μηνες 50 ευρω και δεν φτανει ημερολογιακα να δεις τον τελευταιο αγωνα? Ειναι απιθανοι...

νομίζω δεν φτάνει για να δεις τους 2 τελευταίους αγώνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tempo είπε

νομίζω δεν φτάνει για να δεις τους 2 τελευταίους αγώνες...

29/11 o πρότελευταίος και 6-8/12 ο τελευταίος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, paiktaras69 said:

29/11 o πρότελευταίος και 6-8/12 ο τελευταίος

έτσι, οπότε επειδή η ενεργοποίηση πρέπει να γίνει μέχρι 29/02 χάνουμε τους 2 τελευταίους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλει και να βάλεις την χρεωστική/πιστωτική. Forget it.

Τι δωρεαν είναι όταν θέλει να σε χρεώσεις μετά τους 9 μήνες? Άντε γεια. 😂🤣

 

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...