Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v3


Malthador

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 27/2/2024 στις 8:38 ΜΜ, Fulgore είπε

Κάτι τέτοιο δηλαδή?:P

r/pokemon - Today's Pokémon Presents be like… [OC]

Κάτι τέτοιο :P

Αν και, να τα λέμε όλα, οι X/Y νομίζω έχουν το λιγότερο content από άποψη dlc - τρίτο παιχνίδι, όταν τα υπόλοιπα ήδη έχουν πάρει τόσα sequels. Αν το κοιτάξει κάποιος έτσι, βγάζει νόημα που παίζουν Kalos Region.

Αλλά δεν θα με χαλούσε να έμπαινα gen 5 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
3 hours ago, Fulgore said:

Το συγκεκριμένο παιχνίδι πάντως κυκλοφόρησε  σε όλες τις πλατφόρμες όπως αναφέρουν και στην κεντρική του σελίδα κάτω κάτω

image.png.b6eb3bec0df1dcff75a905b0541d80fc.png

Δεν κατάλαβα ποιο είναι το point σου.

Πώς αντιτίθεται αυτό που αναφέρεις σε αυτό που είπα εγώ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5 ώρες πριν, Malthador είπε

Οπότε, γιατί να μην το βγάλουν; Ναι ένα mess είναι, εγώ δεν θα το έπαιζα προσωπικά στο Switch, αλλά κάποιος άλλος που δεν έχει άλλη κονσόλα, γιατί να μην έχει την επιλογή;

Υπάρχουν διπλάσια Switch εκεί έξω απ' ότι υπάρχουν PS5 και SeX|S μαζί, το pool είναι gargantuan.

Είδα στο σχόλιο σου που αναφέρθηκες στα τωρινά twins και στο Switch, και απλά συμπλήρωσα ότι το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι διαθέσιμο και στης προηγούμενης γενιάς κονσόλες  σαν παραπάνω συνολικό pool κόσμου σε twins μεριά , δεν διαφώνησα σε κάτι.

Ο καθένας φυσικά παίζει όπου τον βολεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ασχοληθεί κάποιος με το original Final Fantasy VII που βγήκε στο Switch να πει μια γνώμη; Διαβάζω ότι έχει διάφορες quality of life προσθήκες, οπότε αυτή είναι η "καλύτερη" (πιο εκσυγχρονισμένη) εκδοχή του που υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, xlinger είπε

Έχει ασχοληθεί κάποιος με το original Final Fantasy VII που βγήκε στο Switch να πει μια γνώμη; Διαβάζω ότι έχει διάφορες quality of life προσθήκες, οπότε αυτή είναι η "καλύτερη" (πιο εκσυγχρονισμένη) εκδοχή του που υπάρχει;

Κυρίως έχει 3x speed στις μάχες , οπότε βοηθάει στο grinding πολύ , επίσης μπορείς να βγάλεις τα random encounters αν θες κάπου να προχωρήσεις γρήγορα , κυρίως τέτοιου τύπου είναι τα quality of life enhancements , βοηθάνε σίγουρα . Κατά τα άλλα το ίδιο παιχνίδι είναι δεν έχει αλλάξει κάτι , παιξτο μια χαρά είναι .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 03/03/2024 at 23:03, mansa2k said:

Χρόνια πολλά NSW! 

Ελπίζω να μην κυριολεκτείς, δεν θα δούμε ποτέ τον διάδοχο έτσι :P

 

Επεξ/σία από D.Luffy
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, D.Luffy είπε

Ελπίζω να μην κυριολεκτείς, δεν θα δούμε ποτέ τον διάδοχο έτσι :P

 

Περιμένεις διάδοχο του NSW; Εγώ περιμένω το pro ακόμα! 

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ NSW PRO ΡΕ Ν;

Make It Rain Money GIF by Tim and Eric

Επεξ/σία από mansa2k
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες. Που αποθηκεύονται τα saves των παιχνιδιών; Κάρτα μνήμης ή εσωτερική;

Θέλω να κάνω  back up τα saves και δεν έχω ιδέα πως γίνεται.  Δεν θέλω να τα σώσω στο cloud αλλά locally.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, -WISE- είπε

Καλησπέρα παίδες. Που αποθηκεύονται τα saves των παιχνιδιών; Κάρτα μνήμης ή εσωτερική;

Θέλω να κάνω  back up τα saves και δεν έχω ιδέα πως γίνεται.  Δεν θέλω να τα σώσω στο cloud αλλά locally.

Στην εσωτερική και ο μόνος τρόπος να κάνεις backup τα saves είναι μέσω online συνδρομής. Νιτέτο πάουα!!1!

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση προς τους κατόχους του pro controller. Μιας και μπορείς να το συνδέεις και στο pc, υπάρχει εύκολος τρόπος να το εναλλάσσεις μεταξύ pc και switch? Δηλαδή το έχεις συνδεδεμένο στο switch και μετά θες να παίξεις ένα παιχνίδι στο steam. Μπορείς με το πάτημα ενός κουμπιού να συνδεθεί αυτόματα ή κάθε φορά πρέπει να το κάνεις pair σε κάθε συσκευή; 

Το 8bitdo zero 2 που έχω μπορείς ταυτόχρονα να το εναλλάσσεις μεταξύ 3 συσκευών πχ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, ObeyWario! είπε

Γνώμες για Broforce, Asterix slap them all 2 και mortal kombat 11 ultimate ή κάποιο παρόμοιο;

Broforce φυσικά για ολντσκουλάδικο ξυλίκι! Εξάλλου που αλλού θα παίξεις κάτι με χαρακτηρά τον RamBro;

Συχνά μπαίνει σε έκπτωση στα 3 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα το Pro controller αλλά είδα ότι λείπει η προστατευτική αυτοκόλλητη ταινία στις άκρες που ανοίγει το κουτί. 

Να φανταστώ δεν είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...