Προς το περιεχόμενο

Έφοδος της αστυνομίας σε οικίες χρηστών "πειρατικών" συνδρομητικών καναλιών στη Θεσσαλονίκη


nchatz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 5/4/2024 στις 1:29 ΜΜ, ardi21 είπε

Για ποδοσφαιρο, που κακα τα ψεμματα σχεδον ολοι αυτο βλεπουν, δεν νομιζω να υπαρχει καποιος αλλος νομιμος τροπος να δεις. Πρεπει να δωσεις 25 ευρω σε Cosmote και αλλα 25 σε Nova, αν θες να τα εχεις ολα.

Ας εβαζαν ενα pay-per-view με λογικες τιμες για τους αγωνες..

Αναλογα με την δημοτικοτητα των ομαδων πχ Γιαννενα - Αστερας Τριπολης 3€  ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 5€

Οχι τωρα που πληρωνεις 25+25= 50€ x 24 μηνες = 1200€ και βλεπεις 20 αγωνες max.

Τι να το κανω το πλουσιο αθλητικο περιεχομενο οταν εχει μεσα Β'Πορτογαλιας ? (Εκτος εαν ειμαι σκαουτερ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, k_w_t said:

Ας εβαζαν ενα pay-per-view με λογικες τιμες για τους αγωνες..

Αναλογα με την δημοτικοτητα των ομαδων πχ Γιαννενα - Αστερας Τριπολης 3€  ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 5€

Οχι τωρα που πληρωνεις 25+25= 50€ x 24 μηνες = 1200€ και βλεπεις 20 αγωνες max.

Τι να το κανω το πλουσιο αθλητικο περιεχομενο οταν εχει μεσα Β'Πορτογαλιας ? (Εκτος εαν ειμαι σκαουτερ)

Aυτο ναι θα ηταν μια λυση και νομιζω το ειχε η Nova παλια. Αν και παλι το κοστος δεν συγκρινεται.

Αν ομως για παραδειγμα καποιος που ηθελε να βλεπει μονο Ελληνικο Πρωταθλημα του εβαζες 3 ευρω τον αγωνα, θα εδινε περιπου 120 ευρω για ολη την σεζον μαζι με τα Ευρωπαικα. Σιγουρα θα το προτιμουσε απο τα πειρατικα. Βεβαια θα πηγαινε εκει αρκετος κοσμος και θα εχαναν τα 25 αρια τον μηνα.

Η Cosmote εχει το sports daily pass αλλα ειναι 10 ευρω. Στην ουσια για να δεις εναν αγωνα δηλαδη.

Επεξ/σία από ardi21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το pay per view υπαρχει νομιζω πλεον κανονικα, ναι το ειχε η NOVA παλια νομιζω καπου ειδα οτι εχει και η cosmote αλλα ειναι παανκριβο 3-5 ευρω το παιχνιδι. θα μου πεις οκ για μενα που ισως να θελωα να δω μια δυο φορες ΠΑΟ να το δωσω αλλα επισης νομίζω δεν εχει τηλεοραση ειναι απο PC μονο, δεν βολευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, great είπε

το pay per view υπαρχει νομιζω πλεον κανονικα, ναι το ειχε η NOVA παλια νομιζω καπου ειδα οτι εχει και η cosmote αλλα ειναι παανκριβο 3-5 ευρω το παιχνιδι. θα μου πεις οκ για μενα που ισως να θελωα να δω μια δυο φορες ΠΑΟ να το δωσω αλλα επισης νομίζω δεν εχει τηλεοραση ειναι απο PC μονο, δεν βολευει.

Η Nova δεν εχει . Η Cosmote εχει το daily sport pass με 10€.

Μονο οταν επαιζαν 3-4 ομαδες την ιδια μερα Ευρωπη αξιζε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, k_w_t said:

Η Nova δεν εχει . Η Cosmote εχει το daily sport pass με 10€.

ναι, παλια ειχε η NOVA, το θυμαμαι καλα αυτο. Και ναιη COSMOTE αν δεν εχει για αγωνα dailypass 10eyrv ειναι ασυλληπτα πολλα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μερικές ερωτήσεις.

1) Αν βάλω VPS τότε θα είμαι ασφαλισμένος για προβολή online (torrent, iptv).όχι να κατεβάζω. 

2) Αν έχω έναν Plex Server στο εξωτερικό (εκτός ΕΕ) κατεβάζω σε αυτών ταινίες/σειρές και τα βλέπω online (Plex client) στην ΕΕ θα υπάρχει πρόβλημα;

3) Υπάσχει κάτι πιο ασφαλές εκτός από VPS; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/4/2024 στις 6:12 ΜΜ, anonymous999 είπε

"Είχε προηγηθεί τον περασμένο χρόνο η κλήση για ένορκη κατάθεση... ενώ το πελατολόγιό της απαριθμούσε περισσότερους από 2.000 χρήστες. "

Οκ, 2 το χρόνο πιάνουν ή το 0.1%,  κλασικοί ρυθμοί ελληνικής αστυνομίας. Μέχρι το 3024 θα σας έχουν τσακώσει όλους βρε κατεργάρηδες.

2 που εμπορεύονταν έπιασαν.

Η κλήση για ένορκη κατάθεση ήταν ως μάρτυρας εναντίον κάποιου που έκανε τη διανομή-εμπορία των παράνομων συνδρομών, χωρίς να ξέρουμε και περισσότερες πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...