Προς το περιεχόμενο

προιοντα για μια ζωη (θεωρητικα)


kr0m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλα τα toyota αλλα δεν αρκει μονο ενας αξιοπιστος κινητηρας, οταν το αυτοκινητο δεν εχει καμια ενεργητικη και παθητικη ασφαλεια σε σχεση με τα ευρωπαικα.

και οι αρχαιες mercedes και bmw ειναι αξιοπιστες χωρις να ειναι κουβαδες.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Comic maniak είπε

Με δικά του λεφτά το πήρε. Και εγώ πριν 1 εβδομάδα πήρα κινητό με 750€. Προφανώς θα κρατήσει παραπάνω από ένα κινητό των 100€. Τι σημασία έχει πόσο κάνει? Με δικά του λεφτά δεν το πήρε?

Ζημιά στην κοινωνία κάνει ξύπνα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, The_Judas είπε

καλα τα toyota αλλα δεν αρκει μονο ενας αξιοπιστος κινητηρας, οταν το αυτοκινητο δεν εχει καμια ενεργητικη και παθητικη ασφαλεια σε σχεση με τα ευρωπαικα.

και οι αρχαιες mercedes και bmw ειναι αξιοπιστες χωρις να ειναι κουβαδες.

Κούβα  λέμε ένα αυτοκίνητο  που δεν κάνει για τίποτα  δεν στρίβει  δεν πατάει καλά, είναι αδιάφορο  οδηγικα..  εάν θεωρείς κουβάδες  ιστορικά  , μοντέλα απλά επειδή  σου φαίνονται  μικρά  ή χωρίς  επαρκή  εξοπλισμό. Είσαι  άσχετος.  επίσης το θέμα είναι  για προϊόντα  για μια ζωή  . Όχι  ενεργητικη  παθητική  ασφάλεια.  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, salvador_ είπε

Κούβα  λέμε ένα αυτοκίνητο  που δεν κάνει για τίποτα  δεν στρίβει  δεν πατάει καλά, είναι αδιάφορο  οδηγικα..  εάν θεωρείς κουβάδες  ιστορικά  , μοντέλα απλά επειδή  σου φαίνονται  μικρά  ή χωρίς  επαρκή  εξοπλισμό. Είσαι  άσχετος.  επίσης το θέμα είναι  για προϊόντα  για μια ζωή  . Όχι  ενεργητικη  παθητική  ασφάλεια.  

 

Ναι ενώ τα toyota φημίζονται για το πάτημα τους. Για συνταξιούχους μια χαρά ήταν πάντα. Ακόμα και τώρα απλά βλέπονται αμάξια δε τα λες. Off topic το να ξέρω ζητώ συγγνώμη από τους υπόλοιπους...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, jimis_vts είπε

Ναι ενώ τα toyota φημίζονται για το πάτημα τους. Για συνταξιούχους μια χαρά ήταν πάντα. Ακόμα και τώρα απλά βλέπονται αμάξια δε τα λες. Off topic το να ξέρω ζητώ συγγνώμη από τους υπόλοιπους...

Είχα κουβα Citroën  ax κάθε 100κ  φλαντζα  , στις στροφές  πλαγιαζε  σαν βάρκα  . ΕΚΟΒΕ Η ΑΝΤΛΊΑ  ΒΕΝΖΙΝΗΣ  Σε μεγαλη μετατόπιση , με λίγα  λόγια  ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ   μόνο  για παιχνίδι  για παιδιά 5 έως 7 ετών. 

Μην ξεκινήσω  να γράφω  για τα  vts  πρέπει να έχεις  φιλο  το συνεργείο της γειτονιας σου για το μοτέρ  σασμάν. 

Επίσης το vts στο glanza είναι  τρίχα στο ζυμάρι.  Σύγκριση  μπορείς να κάνεις  μόνο με κάνα πεζό 106.

Όλοι οι γρήγοροι  που θέλουν αξιοπιστία  πάτημα και γκάζια  δεν πάνε  σε γαλλικά  αλλά μόνο  Japan .  Δεν θέλω λαμπάκια  μηχανής  φλάτζες  και να με φορτώνει  οδικη καθε 3 και λίγο.  

Επεξ/σία από salvador_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, salvador_ είπε

Είχα κουβα Citroën  ax κάθε 100κ  φλαντζα  , στις στροφές  πλαγιαζε  σαν βάρκα  . ΕΚΟΒΕ Η ΑΝΤΛΊΑ  ΒΕΝΖΙΝΗΣ  Σε μεγαλη μετατόπιση , με λίγα  λόγια  ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ   μόνο  για παιχνίδι  για παιδιά 5 έως 7 ετών. 

Μην ξεκινήσω  να γράφω  για τα  vts  πρέπει να έχεις  φιλο  το συνεργείο της γειτονιας σου για το μοτέρ  σασμάν. 

Επίσης το vts στο glanza είναι  τρίχα στο ζυμάρι.  Σύγκριση  μπορείς να κάνεις  μόνο με κάνα πεζό 106.

Όλοι οι γρήγοροι  που θέλουν αξιοπιστία  πάτημα και γκάζια  δεν πάνε  σε γαλλικά  αλλά μόνο  Japan .  Δεν θέλω λαμπάκια  μηχανής  φλάτζες  και να με φορτώνει  οδικη καθε 3 και λίγο.  

Πάτημα ποιό το starlet ή το yaris μωρέ?? Τι άλλο θ' ακούσουμε?? Να μου πεις κάνα type r, evo, impreza ναι. Ποια στρίβουν?? Τα mazda ή τα nissan?? Πιπίλα πια με τα γαλλικά. Άμα είσαι κουλός θα το πάρεις στο χέρι προφανώς και αρκετά είχαν και τα θέματα τους. Αλλά όχι ότι στρίβει κι έχει και πάτημα η toyota. Γελάνε και τα μπουζί. Όταν ο Ιταλός και ο Γάλλος έτρεχε αγώνες (πλην Subaru) ο Γιαπωνέζος πιπίλαγε δάχτυλο. Έβγαλε ένα yaris gr και λέμε ότι κάτι έκανε που το πληρώνεις και 50κ. Ας αφήσουμε το off topic όμως αμαρτία είναι να κλειδώσει το θέμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, jimis_vts είπε

Πάτημα ποιό το starlet ή το yaris μωρέ?? Τι άλλο θ' ακούσουμε?? Να μου πεις κάνα type r, evo, impreza ναι. Ποια στρίβουν?? Τα mazda ή τα nissan?? Πιπίλα πια με τα γαλλικά. Άμα είσαι κουλός θα το πάρεις στο χέρι προφανώς και αρκετά είχαν και τα θέματα τους. Αλλά όχι ότι στρίβει κι έχει και πάτημα η toyota. Γελάνε και τα μπουζί. Όταν ο Ιταλός και ο Γάλλος έτρεχε αγώνες (πλην Subaru) ο Γιαπωνέζος πιπίλαγε δάχτυλο. Έβγαλε ένα yaris gr και λέμε ότι κάτι έκανε που το πληρώνεις και 50κ. Ας αφήσουμε το off topic όμως αμαρτία είναι να κλειδώσει το θέμα...

Ένα τελευταίο  απο εμένα. αυτά που λες δεν στέκουν , σου συγκρίνω  αυτοκίνητα με ίσες  ιπποδυνάμεις,  και γεωμετρία  και εσυ μου λες για impreza,και Evo  

Πες μου ένα σούπερκαρ  γαλλικό  αντάξιο supra η Nissan  skyline   η Mazda fd fc θες να σου πω αλλά 10 σούπερ καρ ιαπωνικά; 

Δεν έχουν  οι Γάλλοι  σούπερ  καρ .  μόνο κάτι ds3 για ραλλυ.   Η θα μου πεις καμία Citroën xanthia που έχει γεμίσει τους ελληνικούς  δρόμους  με LHM λάδια . 

Λες για την mazda και την  Nissan και την toyota που έχουν βγάλει  αυτοκινηταρες. 

Και τα ιταλικά  δεν συγκρίνονται  με τα γαλλικά  έχουν  βγάλει αυτοκινηταρες οι Ιταλοί.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 21/04/2024 at 12:00, The_Judas said:

καλα τα toyota αλλα δεν αρκει μονο ενας αξιοπιστος κινητηρας, οταν το αυτοκινητο δεν εχει καμια ενεργητικη και παθητικη ασφαλεια σε σχεση με τα ευρωπαικα.

και οι αρχαιες mercedes και bmw ειναι αξιοπιστες χωρις να ειναι κουβαδες.

Οι 3αρες και οι C class της εποχής της Corolla που μπήκε σε φώτο πάντως δεν είχαν κάποια ιδιαίτερη παθητική ασφάλεια. 

12 hours ago, jimis_vts said:

Ποια στρίβουν?? Τα mazda

Από ποια Mazda έχεις παράπονο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, NickTG είπε

Από ποια Mazda έχεις παράπονο? 

Από στρίψιμο όλα ευθεία πάνε 😂. Mazda 2, 3, 6... Τώρα για να μιλάμε ειλικρινά είπαμε εκτός από αξιοπιστία (και πάλι συζητήσιμο εκτός από toyota την πλειοψηφία) κανένα φτηνό japan δεν έχει οδηγική συμπεριφορά. Και στο θέμα αξιοπιστία πάλι μπορώ να πω τα yaris με τα μοτέρ ντροπή περιόδου nr. Κάτι almera με θέμα στις κρεμαργιέρες κλπ κλπ. Είναι όλα λαχείο. Μια ζωή γαλλικό και ιταλικό έχω και σοβαρά θέματα δεν είχα ποτέ. Εκτός αν κανά γρύλο παραθύρου στα 15 χρόνια το κάνουμε θέμα. Και πάλι δε συγκρίνουμε το στρίψιμο του Γάλλου ή το γκάζι του Ιταλού. Γι' αυτά φημίζονται...

  • Like 1
  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...