Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο στην Ευρώπη το AltStore PAL ως εναλλακτική του App Store


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, AtiX είπε

Ναι η αναφορά μου στο πορνό ήταν χιουμοριστική μιας και αυτό φέρνει κόσμο σε οτιδήποτε… αν το ακούς πρώτη φορά, υπάρχει πρόβλημα…

ΥΓ: εφαρμογές δεν φτιάχνεις?

Τα περί spyware και παρανομιών είναι κι αυτά χιουμορ δηλαδή;

Ναι, στο App Store ανεβάζω κι εγώ για την ώρα 💅

18 λεπτά πριν, Tlykog είπε

Έχει όλα αυτά που είπες ΕΝΤΟΣ του playstore και ελέγχονται από τη Google. Αν κολλήσεις κάτι να κινηθείς ενάντια στην Google. Η επιλογή υπήρχε πάντα.

Εν τω μεταξύ... Τι ακριβώς γράφεις; Να πάρω Android για να κατεβάζω από το Play Store τι; Τα ίδια με το App Store?
Ποια είναι η λογική;

Έχεις αντιληφθεί πως όλες οι εκτός App Store εφαρμογές σκανάρονται ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ από την Apple για malware?

Επεξ/σία από SeaLion
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 131
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Μπααααα...

πχ

https://www.androidcentral.com/how-make-your-android-look-and-feel-iphone

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.launcher.ios11.iphonex&hl=en_IN
 

Και έχεις UI iPhone με android OS freedom;

Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει αν έχεις iPhone και σε ενοχλούν οι πολιτικές της Apple ή αν κάνεις ακτιβισμό ενάντια στην Apple.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Τα περί spyware και παρανομιών είναι κι αυτά χιουμορ δηλαδή;

Όχι εκεί δεν είναι χιούμορ…

είναι ξεκάθαρο ότι όταν βγάζεις μια εφαρμογή emulating δεν το κάνεις για του πέντε κατόχους των παιχνιδιών αλλά για τους χίλιους άλλους που έχουν παράνομες roms

και βέβαια μια “άχρηστη” εφαρμογή clickboard που εκτός του ότι τρέχει στο παρασκήνιο επ' αόριστο, ενδεχομένως να υπάρχουν σοβαροί λόγοι για αυτούς τους περιορισμούς -πρέπει να ξέρεις ότι μπορείς να εμπιστεύεσαι το Clip, εφόσον η εφαρμογή βλέπει όλα όσα αντιγράφεις και επικολλάς στο κινητό σου. Καταλαβαίνω πως εσένα δεν σε νοιάζει αν ένας εντελώς άγνωστος έχει πρόσβαση στα copy-paste σου, επέτρεψε μου όμως, εγώ να την θεωρώ spyware μιας και εγώ το copy-paste το χρησιμοποιώ συνήθως σε κωδικούς…

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Dimitris_1981 είπε

πχ

https://www.androidcentral.com/how-make-your-android-look-and-feel-iphone

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.launcher.ios11.iphonex&hl=en_IN
 

Και έχεις UI iPhone με android OS freedom;

Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει αν έχεις iPhone και σε ενοχλούν οι πολιτικές της Apple ή αν κάνεις ακτιβισμό ενάντια στην Apple.

Πιο weak απάντηση από το "Πάρε Android" δεν υπάρχει... Και που ψάχνεις να βρεις τέτοια λινκς είναι... χμμ.. μέτρια απόπειρα trolling?

Δεν είχα ποτέ, ούτε με ενδιαφέρει. Έχω iPhone 15 χρόνια. Κάνω develop και publish στο App Store, και εκεί θα μείνω για το άμεσο μέλλον, και έχω δει μπούρδες από πρώτο χέρι. Κανόνες που υπήρχαν πριν 10 χρόνια δεν υπάρχουν πια. Ως χρήστες, δεν έχω καταλάβει τι σας ενοχλεί σε μια πιο ανοιχτή αγορά για apps. To "μη γίνουμε Android" είναι ανύπαρκτο ως επιχείρημα και γίνεται ελιτίστικο χωρίς βάση. Το τεχνολογικό advantage της Apple, το οικοσύστημα/vertical integration, και το κορυφαίο UX δεν είναι απαραίτητα και ξέπλυμα για κάθε anti-consumer business απόφαση. O... "ακτιβισμός" μου στο insomnia δεν έχει κανένα βάρος, αλλά άλλοι έχουν καταφέρει αρκετά σε διάφορα επίπεδα αρθρογραφώντας και μόνο.

Δεν θεώρησα ποτέ τον εαυτό μου "δέσμιο" του iOS, όπως πολύ δραματικά το τονίζουν οι φίλοι χρήστες Android συσκευών. Το να έχω περισσότερες επιλογές όσο το hardware μάλιστα εξελίσσεται όμως το θεωρώ αυτονόητο. Όσο το προϊόν δεν αφορά πια μια μικρή μερίδα πληθυσμού και είναι μάλιστα το 1 από τα 2 διαθέσιμα λειτουργικά για smartphones, η αγορά χρειάζεται ρύθμιση. Άργησε πολύ κιόλας!

Ακατανόητο το πως στο σενάριο μία mega-εταιρία απέναντι σε εκατομμύρια developers και χρήστες επιλέγετε την εταιρία! Μόνο (μεγαλο)μετόχους θα δικαιολογούσα.

11 λεπτά πριν, AtiX είπε

επέτρεψε μου όμως, εγώ να την θεωρώ spyware μιας και εγώ το copy-paste το χρησιμοποιώ συνήθως σε κωδικούς…

Επίτρεψε μου να σου πω πως... you're doing it wrong.

Αυστηρά autocomplete μέσω keychain ή κάποιου password manager. Για κάποιον που ανησυχεί τόσο πολύ για την ασφάλεια είναι εντελώς λάθος πρακτική, έτοιμος για phishing είσαι και, ξέρεις, μια φορά αρκεί!

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Πιο weak απάντηση από το "Πάρε Android" δεν υπάρχει... Και που ψάχνεις να βρεις τέτοια λινκς είναι... χμμ.. μέτρια απόπειρα trolling?

Δεν είχα ποτέ, ούτε με ενδιαφέρει. Έχω iPhone 15 χρόνια. Κάνω develop και publish στο App Store, και εκεί θα μείνω για το άμεσο μέλλον, και έχω δει μπούρδες από πρώτο χέρι. Κανόνες που υπήρχαν πριν 10 χρόνια δεν υπάρχουν πια. Ως χρήστες, δεν έχω καταλάβει τι σας ενοχλεί σε μια πιο ανοιχτή αγορά για apps. To "μη γίνουμε Android" είναι ανύπαρκτο ως επιχείρημα και γίνεται ελιτίστικο χωρίς βάση. Το τεχνολογικό advantage της Apple, το οικοσύστημα/vertical integration, και το κορυφαίο UX δεν είναι απαραίτητα και ξέπλυμα για κάθε anti-consumer business απόφαση. O... "ακτιβισμός" μου στο insomnia δεν έχει κανένα βάρος, αλλά άλλοι έχουν καταφέρει αρκετά σε διάφορα επίπεδα αρθρογραφώντας και μόνο.

Δεν θεώρησα ποτέ τον εαυτό μου "δέσμιο" του iOS, όπως πολύ δραματικά το τονίζουν οι φίλοι χρήστες Android συσκευών. Το να έχω περισσότερες επιλογές όσο το hardware μάλιστα εξελίσσεται όμως το θεωρώ αυτονόητο. Όσο το προϊόν δεν αφορά πια μια μικρή μερίδα πληθυσμού και είναι μάλιστα το 1 από τα 2 διαθέσιμα λειτουργικά για smartphones, η αγορά χρειάζεται ρύθμιση. Άργησε πολύ κιόλας!

Ακατανόητο το πως στο σενάριο μία mega-εταιρία απέναντι σε εκατομμύρια developers και χρήστες επιλέγετε την εταιρία! Μόνο (μεγαλο)μετόχους θα δικαιολογούσα.

Το κορυφαιο UX που το ειδες ακριβως; Στο back; Στις εφαρμογες χωρις settings; Στο menu που σκρολλαρεις μεχρι τα εγκατα της γης για να βρεις μια εφαρμογη χυμα στο κυμα; Στα εικονιδια που δεν καθονται οπου θελεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Επίτρεψε μου να σου πω πως... you're doing it wrong.

Αυστηρά autocomplete μέσω keychain ή κάποιου password manager. Για κάποιον που ανησυχεί τόσο πολύ για την ασφάλεια είναι εντελώς λάθος πρακτική, έτοιμος για phishing είσαι και, ξέρεις, μια φορά αρκεί!

Διαβάζοντας ένα κομμάτι από όλα αυτά που κάνω σαν χρήστης δεν μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα για το αν είμαι έτοιμο θύμα…

σε ευχαριστω πάντως για το ενδιαφέρον αν και η απάντηση μου ήταν, αν τα περί spyware και παρανομιών είναι κι αυτά χιούμορ και περίμενα να πω την αλήθεια μια τοποθέτηση σε αυτό που τόσο σε πείραξε ώστε να συμπεριφερθεί έτσι…

15 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Κάνω develop και publish στο App Store

Μεταξύ μας τώρα, προς τι η ερώτηση δυο ποστ πίσω? Είναι άκομψο να υπονοούμε για τον άλλον ότι δεν ξέρει τι γράφει…

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Haldol said:

Όχι, δεν είναι. Πόσος «παίκτες» θεωρείς ότι χωράει ο κάθε τομέας ώστε να μην είχαμε μόνο 2 λειτουργικά; Θα μπορούσαμε να 'χουμε 3 ή 4, με τίμιο interoperability, αλλά μέχρι εκεί. Αλλά δε νομίζω ότι ούτε η Nokia, ούτε η Microsoft χάσανε επειδή επιτράπηκε στους άλλους να κάνουν ό,τι θέλουν. Μόνοι τους βγάλανε τα μάτια τους.

Δε λέω ότι μ' αρέσει το «είτε αυτό, ή το άλλο», αλλά η λύση σίγουρα δεν είναι το "αυτό" και το "άλλο" να γίνουν ολόιδια με το ζόρι. Κυρίως υπό τις δράσεις της ΕΕ που όλοι έχουμε δει πόσο πολύ βοηθάνε στην πράξη (π.χ. cookie law, κ.λπ). 

Από μεριά developer θα πω ότι είναι απίστευτα δύσκολο να πεις ότι σαν εταιρία θα κάνεις διαθέσιμο το app σου σε όλα, αν πχ ήταν 4 ή 5 λειτουργικά. Η αγορά οδηγήθηκε φυσικά στα δύο αυτά που έχουμε τώρα καθώς είναι λογικό οι εταιρίες να πιάνουν τα λειτουργικά που καλύπτουν την μεγαλύτερη μάζα ανθρώπων και να κάνουν δουλειά μόνο εκεί. Δυστυχώς ή ευτυχώς έχουμε καταλήξει εδώ τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Διαβάζοντας ένα κομμάτι από όλα αυτά που κάνω σαν χρήστης δεν μπορείς να βγάλεις συμπεράσματα για το αν είμαι έτοιμο θύμα…

Το παίρνεις πολύ προσωπικά. Την άποψή μου για την πολύ συγκεκριμένη πρακτική σου έγραψα. Είναι εύκολο να κάνεις copy/paste τους κωδικούς σου σε μια σελίδα που προσποιείται πως είναι legit. Με password manager αποκλείεται.

4 λεπτά πριν, AtiX είπε

η απάντηση μου ήταν, αν τα περί spyware και παρανομιών είναι κι αυτά χιούμορ και περίμενα να πω την αλήθεια μια τοποθέτηση σε αυτό που τόσο σε πείραξε ώστε να συμπεριφερθεί έτσι…

Έχω γράψει πάρα πολλά posts πάνω στο θέμα. Δεν θα ξαναγράφω τα ίδια, δες τις προηγούμενες σελίδες. Αν θες το short version: διαφωνούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Το παίρνεις πολύ προσωπικά. Την άποψή μου για την πολύ συγκεκριμένη πρακτική σου έγραψα. Είναι εύκολο να κάνεις copy/paste τους κωδικούς σου σε μια σελίδα που προσποιείται πως είναι legit. Με password manager αποκλείεται.

Δεν διαφωνώ καθόλου σε αυτό…

10 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Έχω γράψει πάρα πολλά posts πάνω στο θέμα. Δεν θα ξαναγράφω τα ίδια, δες τις προηγούμενες σελίδες. Αν θες το short version: διαφωνούμε.

Το ότι διαφωνούμε για τις δυο συγκεκριμένες εφαρμογές είναι σίγουρο…

Νομίζω ότι θα είμαστε στο ίδιο “στρατόπεδο” όταν δούμε σοβαρό εναλλακτικό store με εφαρμογές για τον χρήστη και όχι απλά για να πάνε κόντρα στην Apple και να “φάνε χρήματα” από αδαείς iPhone χρήστες… 🙂

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, AtiX είπε

Μεταξύ μας τώρα, προς τι η ερώτηση δυο ποστ πίσω? Είναι άκομψο να υπονοούμε για τον άλλον ότι δεν ξέρει τι γράφει…

Δεν θυμόμουν αν έχω ξαναγράψει εδώ τι κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Πιο weak απάντηση από το "Πάρε Android" δεν υπάρχει... Και που ψάχνεις να βρεις τέτοια λινκς είναι... χμμ.. μέτρια απόπειρα trolling?

Δεν είχα ποτέ, ούτε με ενδιαφέρει. Έχω iPhone 15 χρόνια. Κάνω develop και publish στο App Store, και εκεί θα μείνω για το άμεσο μέλλον, και έχω δει μπούρδες από πρώτο χέρι. Κανόνες που υπήρχαν πριν 10 χρόνια δεν υπάρχουν πια. Ως χρήστες, δεν έχω καταλάβει τι σας ενοχλεί σε μια πιο ανοιχτή αγορά για apps. To "μη γίνουμε Android" είναι ανύπαρκτο ως επιχείρημα και γίνεται ελιτίστικο χωρίς βάση. Το τεχνολογικό advantage της Apple, το οικοσύστημα/vertical integration, και το κορυφαίο UX δεν είναι απαραίτητα και ξέπλυμα για κάθε anti-consumer business απόφαση. O... "ακτιβισμός" μου στο insomnia δεν έχει κανένα βάρος, αλλά άλλοι έχουν καταφέρει αρκετά σε διάφορα επίπεδα αρθρογραφώντας και μόνο.

Δεν θεώρησα ποτέ τον εαυτό μου "δέσμιο" του iOS, όπως πολύ δραματικά το τονίζουν οι φίλοι χρήστες Android συσκευών. Το να έχω περισσότερες επιλογές όσο το hardware μάλιστα εξελίσσεται όμως το θεωρώ αυτονόητο. Όσο το προϊόν δεν αφορά πια μια μικρή μερίδα πληθυσμού και είναι μάλιστα το 1 από τα 2 διαθέσιμα λειτουργικά για smartphones, η αγορά χρειάζεται ρύθμιση. Άργησε πολύ κιόλας!

Ακατανόητο το πως στο σενάριο μία mega-εταιρία απέναντι σε εκατομμύρια developers και χρήστες επιλέγετε την εταιρία! Μόνο (μεγαλο)μετόχους θα δικαιολογούσα.

Δεν είναι ακριβώς trolling προσπαθώ να καταλάβω πως στο καλό κάποιος μπορεί να αντιπαθεί τόσο τις πολιτικές μιας εταιρίας.

Η μια περίπτωση είναι να το κάνει κάποιος  από φανατισμό εναντίον της ή επειδή είναι υπέρ του αντιπάλου. Δεν ανήκεις σε αυτή την περίπτωση. 
Η δεύτερη περίπτωση είναι πιο περίεργη. Να αντιπαθείς τόσο τις πολιτικές μιας εταιρίας και παρόλα αυτά να την ακολουθείς επί 15 χρόνια. Εκτός αν για κάποιο λόγο είσαι αναγκασμένος.

Τους λόγους που μας ενοχλεί τους έχουμε πει ενδελεχώς μην το πάμε από την αρχή.


«Το τεχνολογικό advantage της Apple, το οικοσύστημα/vertical integration, και το κορυφαίο UX» είναι μέρος των προϊόντων της  μαζί με τα θετικά και τα αρνητικά τους. Το όλο είναι η πρόταση της Apple απέναντι στον ανταγωνισμό.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Δεν θυμόμουν αν έχω ξαναγράψει εδώ τι κάνω.

Το είχες αναφέρει και παλιότερα εξού και η μεγαλύτερη προσοχή που δίνω σε ότι ποστάρεις…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, AtiX είπε

Νομίζω ότι θα είμαστε στο ίδιο “στρατόπεδο” όταν δούμε σοβαρό εναλλακτικό store με εφαρμογές για τον χρήστη και όχι απλά για να πάνε κόντρα στην Apple και να “φάνε χρήματα” από αδαείς iPhone χρήστες… 🙂

Δεν πρόκειται να προκύψει ξαφνικά ένα store με ένα σωρό εφαρμογές από την πρώτη μέρα, μόνο της Epic που θα έχει τα παιχνίδια της. Κάτι ετοιμάζουν και οι Ουκρανοί.

Δεν υπάρχει κάποια κόντρα AltStore με την Apple όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ πάντως. Κυριολεκτικά έχουν την έγκριση της Apple! Θα είναι μέρος για εφαρμογές που δεν εγκρίνει η Apple λόγω λειτουργικότητας ή περιεχομένου ή για εφαρμογές που θέλουν άλλο τρόπο ή μοντέλο πληρωμών.

Με κίνδυνο να έχω χάσει πάλι κάποια απόπειρα χιούμορ, θα σου πω πως όσοι φτάνουν στο AltStore και δείχνουν ενδιαφέρον για το Clip app μάλλον δεν θα είναι καθόλου απλοί ή αδαείς χρήστες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SeaLion είπε

Εν τω μεταξύ... Τι ακριβώς γράφεις; Να πάρω Android για να κατεβάζω από το Play Store τι; Τα ίδια με το App Store?
Ποια είναι η λογική;

Έχεις αντιληφθεί πως όλες οι εκτός App Store εφαρμογές σκανάρονται ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ από την Apple για malware?

Όχι τα ίδια. Αυτά που δεν υπάρχουν στο Appstore. Αυτή είναι η λογική: αγοράζεις αυτό που κάνει τη δουλειά σου. Αν δεν κάνει τη δουλειά σου δεν το αγοράζεις. Ενώ αυτή η λογική είναι δεδομένη σε ΟΛΑ τα προϊόντα, αλλά για κάποιο λόγο η ΕΕ, όταν πρόκειται για τα λειτουργικά κινητών, το ξεχνάει και προσπαθεί να ανακαλύψει τον τρόχο...

Ναι, το έχω αντιληφθεί. Το πως θα εφαρμοστεί θέλω να δω... Εκτός αυτού η Apple δε θα κάνει κανένα έλεγχο ποιότητας και νομιμότητας... 

Είναι σαν να έχεις μία Porsche, αλλά θέλεις, με το ζόρι, να της βάλεις μηχανή από BMW, απλά γιατί σου αρέσουν οι BMW και να λες ότι τα φρένα δουλεύουν (κατά πάσα πιθανότητα)... Ναι, οκ, αλλά δεν είναι πλέον Porsche και απέκτησε τη μηχανική συμπεριφορά μιας BMW....

Ας αγόραζες από την αρχή τη BMW. Αυτό λέω. Αυτό που έφτιαξες τελικά δεν είναι ούτε Porsche, ούτε BMW και έχει μειονεκτήματα και από τους 2. 

Το ότι χρησιμοποιείς για εργασία iOS δε σε αποκλείει από το να χρησιμοποιείς Android για προσωπική χρήση. Το θέμα είναι γιατί κάποιος να μη δέχεται τη μοναδικότητα και το χαρακτήρα μιας εταιρείας;

1 ώρα πριν, SeaLion είπε

Μπααααα...

Αν δε σε βολεύει, τότε πάρε iOS. Το καθένα έχει τα θετικά και τα αρνητικά του. Δυστυχώς, μόνο αυτές οι 2 επιλογές υπάρχουν μέχρι στιγμής.

Βέβαια αν είσαι "μερακλής" υπάρχουν AOSP based ROMs, SailfishOS και UB touch, που είναι linux based... 

Επεξ/σία από Tlykog
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Δεν πρόκειται να προκύψει ξαφνικά ένα store με ένα σωρό εφαρμογές από την πρώτη μέρα, μόνο της Epic που θα έχει τα παιχνίδια της. Κάτι ετοιμάζουν και οι Ουκρανοί.

Το ξέρω και για αυτό έγραψα νωρίτερα ότι θα βγουν δεκάδες stores με τα περισσότερα θα στοχεύσουν σε παράνομο υλικό, οι γνωστοί “παίχτες” θα καταλήξουν με πιστό αντίγραφο του AppStore τόσο σε εφαρμογές οσο και σε χρεώσεις και το ένα δυο που θα είναι πραγματικά αξία αναφοράς θα φυτοζωούν από την δουλειά και τις φρέσκες ειδες νέων devs…

6 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Δεν υπάρχει κάποια κόντρα AltStore με την Apple όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ πάντως. Κυριολεκτικά έχουν την έγκριση της Apple! Θα είναι μέρος για εφαρμογές που δεν εγκρίνει η Apple λόγω λειτουργικότητας ή περιεχομένου ή για εφαρμογές που θέλουν άλλο τρόπο ή μοντέλο πληρωμών.

Μα όταν ο ίδιος ο δημιουργός διαφημίζει ότι οι παρεμβάσεις για να τρέξουν οι εφαρμογές που φιλοξενεί στο store του "είναι όλες αντίθετες με τους κανόνες του App Store" αυτό εμένα μου λέει ότι δεν σέβεται τον τρόπο λειτουργίας της Apple ούτε το λειτουργικό που τον φιλοξενεί…

9 λεπτά πριν, SeaLion είπε

Με κίνδυνο να έχω χάσει πάλι κάποια απόπειρα χιούμορ, θα σου πω πως όσοι φτάνουν στο AltStore και δείχνουν ενδιαφέρον για το Clip app μάλλον δεν θα είναι καθόλου απλοί ή αδαείς χρήστες!

Καταλαβαίνω ότι μιας τέτοιου είδους εφαρμογή θα ήταν χρήσιμη σε κάποιους, δυστυχώς όμως οι παραστάσεις που έχω από ανθρώπους που έχουν ανάγκη από clickboard, είναι ότι δεν θα κάτσουν να ασχοληθούν με αυτήν στο κινητό τους…

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...