Προς το περιεχόμενο

Τα αναντικατάστατα FREEWARE που χρησιμοποιούμε!


nemos
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπα, περισσότερο γιατί είχα διάθεση για γκρίνια το είπα! Τελικά, θα τα μεταφέρω στο support account μου που δεν έχει quota. Όταν πάρω πτυχίο, βλέπουμε... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλπίζω να μην ξεφεύγουμε πολύ off topic αλλά μιας και μιλάμε για free και imagehosting, ποιος είναι ο πιο εντάξει; Free βέβαια και να επιτρέπει το hotlinking.

Αυτή η imageshack σέρνεται τελευταία, άσε που κάθε τόσο εξαφανίζονται κάποιες από τις εικόνες όπως στην περίπτωση του parsifal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Photobucket! Θα μεινετε με το στομα ανοιχτο, ειναι παααρα πολυ καλο.

 

Και το flickr ειναι πολυ καλο, αν εχετε λογαριασμο yahoo δε χρειαζεστε παρα ενα απλο registration. Αλλα στη σελιδα σας, μπορειτε να βλεπετε μονο 200 απο τις φωτο που εχετε ανεβασει στον λογαριασμου σας αν ειστε φρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την πληροφορία για το photobucket, φίλε μου. Ανέβασα ήδη 45 εικόνες και τις έκανα hotlink δοκιμαστικά στο forum μου. Περιμένω να δω τα αποτελέσματα.

Πάντως μπροστά στο imageshack πάει σφαίρα, φορτώνει της εικόνες σε χρόνο DT, εκείνο έκανε πολύ ώρα και μερικές τις κόλλαγε (έδειχνε κενό), παρόλο που υπήρχαν ακόμα στο άλμπουμ.

 

Να 'σαι καλά. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να'σαι καλά φίλε! Χάρηκα που βοήθησα.

 

Χρησιμοποιώ καιρό το photobucket χωρις να εχω το παραμικρό παράπονο.

 

Αν θελήσεις να ανεβάσεις μαζικά φωτο, δοκίμασε το flock. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, κατι σε mediamonkey για βιντεο δεν εχουμε; Να κρατα library με ratings κ.τ.λ.;

 

Μπορεί το J. River Media Center. Αλλά δεν είναι δωρεάν...

 

http://www.jrmediacenter.com/

 

Δες κι εδώ: http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_media_players

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια αφου κοιταξα λιγο το Thread για password manager κατεληξα στο KeyPass. Που εχει προταθει 2,5 χρονια πριν!!!

Υπαρχει καποιο καλυτερο που χρησιμοποιειτε;

Το μονο που θελω ειναι να πρεπει να θυμαμαι 1 user & pass και να ειναι ευχριστο.

Α και το σημαντικοτερο no spyware plssss....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιο προγραμματακι που σε βοηθαει να βρισκεις γρηγορα οποιο τραγουδι θελεις στο i-tunes η στα αλλα players? εχω ακουσει κατι σχετικα αλλα δε γνωριζω λεπτομερειες.αν εχει ηδη καπου αναφερθει ζητω συγνωμμη εκ των προτερων αλλα θα μπορουσε καποιος να το (ξανα)δωσει? ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο winamp εχει ενσωματωμενη μια media library στην οποια μπορεις να βαλεις ολα τα τραγουδια, βιντεο κλπ και πανευκολα ψαχνεις μεσα απο κει οτι θες. Τα αποτελεσματα της αναζητησης στα βγαζει επιτοπου καθως πληκτρολογεις οποτε σε δευτερολεπτα βρισκεις οτι ψαχνεις. Εμενα προσωπικα μ εχει βολεψει παρα πολυ κι εχω καταργησει το ψαξιμο των τραγουδιων μεσα απο τον windows explorer.

Υπαρχουν κι αλλα προγραμματα με αναλογες και καλυτερες λειτουργιες οπως το foobar νομιζω αλλα το winamp μ εχει βολεψει παρα πολυ προσωπικα και το χω συνηθισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...