Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παιδιά !

 

Χαρίζονται οθόνες crt 19άρες viewsonic όλες λειτουργικές είναι από netcafe που κλείνει όποιος θέλει στέλνει ένα mail στο [email protected] για να του δώσω τηλ να συνενωηθούμε υπάρχουν πολλές !

 

 

Φίλε μου σου στέλνω και εγώ e-mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα στρωματακι για παιδικο κρεβατι,15ετιας αριστα φυλαγμενο,χωρις κανενα προβλημα.οποιος εχει μωρακι ή θα κανει,και εχει οικονομικο προβλημα,ή αν γνωριζετε καποια οικογενεια σε τετοια κατασταση, το χαριζω,αρκει να ερθει να το παρει απο σταυρουπολη θεσσαλονικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω τα παιχνίδια Atlantis II και Grand Prix 3, αυθεντικά. Το 1ο είναι πλήρες με το κουτί κτλ, το 2ο είναι το cd με τη θήκη του.

 

Επίσης ένας ξeχασμένος Pentium 3 800EB, μια etherner 100 και ένα ανταπτοράκι για ps2 στα παλιά μεγάλα βύσματα των μητρικών.

 

Περιοχή Θεσσαλονίκη - Σταυρούπολη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100MB mobile Internet κάθε μήνα, για δυο μήνες.

Είναι της Vodafone και αφορά αποκλειστικά πελάτες Καρτοκινητής.

Έχω κωδικό που πρέπει να ενεργοποιηθεί μέχρι 30-06-2012. Μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο μια φορά , από έναν αριθμό τηλεφώνου.

Ήταν δώρο με αγορά συσκευής.

Όποιος το θέλει, ας μου το ζητήσει πρώτα από εδώ και μετά του στέλνω τον κωδικό με ΠΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ την Magdalhnh για τα 100ΜΒ. Θα αξιοποιηθούν στο νέο smartphone μου που έρχεται (λογικά) εντός των ημερών (άντε βγες ρε S3 να δούμε πόσο θα πέσουν τα υπόλοιπα :-( )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Thomson SPEEDTOUCH ST530 V6 PSTN, CONN-X στο κουτί του με USB και Ethernet Καλώδια και μετασχηματιστή του.

Λάρισα

πήγε στον CROM271

Επεξ/σία από HamerZ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...