Προς το περιεχόμενο

PayPal


Ozone

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από τις 20 ιουλίου που τα σπάνε paypal και ebay , θα μπορούμε να συνεχίζουμε κανονικά τις αγορές μας και να πληρώνουμε με paypal ή δεν θα υπάρχει καθόλου υποστηρίξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχουμε πει αυτά δεν υπάρχει καμια διάφορα με την προηγούμενη κατασταση, τώρα το θέμα μας πλεον ειναι ποτε και αν εμείς οι έλληνες θα μπορεσουμε να ξανά κάνουμε αγορες απο το εξωτερικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλια βαζαμε χαρτονομισματα τυλιγμενα σε καρμπον γραφειου....που ξερεις μπορει να κανουμε παλι τα ιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λειτουργεί.Λέει ότι δεν μπορεί να την κάνει verify . Λογικά λόγω του ότι πρέπει να τραβήξει χρήματα ( που όπως έχουμε πει επιστρέφει μετά) για να κάνει την επιβεβαίωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δοκιμασει κανεις τις τελευταιες μερες να προσθεσει νεα καρτα στο paypal?

...και να μπορούσες να την προσθέσεις δεν έχει νόημα γιατί δεν μπορείς να αγορασεις τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ
ΕΧΩ PAYPAL ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΧΕΙ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΣΤΙΣ 2 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΕΚΑΝΕ ΑΚΥΡΩΣΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΑΝΕ EMAIL ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ PAYPAL ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟΔΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟ PAYPAL. ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ 3 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑΛΕΙ ΜΗΝΥΜΑ. ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ? ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΕΛΕΙ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΣΤΟ ACTIVITY ΣΤΟ PAYPAL ΓΡΑΦΕΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Jul 2, 2015 / Payment To MUST DIVE / Completed / Details Payment To MUST DIVE 5N200885VU5744134 / gross -€107.10 / fees €0.00 / net amount -€107.10 EUR
Jul 2, 2015 / Transfer From Credit Card / Completed / Details Payment To MUST DIVE 5N200885VU5744134 / gross -€107.10 / fees €0.00 / net amount -€107.10 EUR
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μου εγιναν refund στο paypal καποια λεφτα αυτα μεταφερονται αυτοματα μετα απο μερικες μερες στο λογαριασμο που εχω συνδεδεμενο με το paypal account μου ή πρεπει να κανω κατι εγω?

 

Αν γινεται αυτοματα μπορω για καποιο συγκεκρημενο ποσο να δηλωσω οτι δεν θελω να μεταφερθει στον λογαριασμο τραπεζης και να παραμεινει σαν balance στο paypal?

Αν ναι πως ακριβως γινεται αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε γίνεται αυτόματα. Πρέπει να επιλέξεις το withdraw. Μετά θα σε ρωτήσει το ποσό που θες να στείλεις
Όλα αυτά με τη προϋπόθεση πως έχεις ήδη δηλώσει τον αριθμό λογαριασμού τραπέζης στο PayPal.

 

Edit: Συγνωμη, εκ παραδρομης διαβασα αν μπορεις να μεταφερεις χρηματα απο το balance στη τραπεζα. Τοτε ισχυει το παραπανω.

Επεξ/σία από mary1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...