Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto IV [GTA 4][PC]


warcraftman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλώς ήλθατε στη Liberty City, όπου το Αμερικάνικο Όνειρο πηγαίνει για να πεθάνει.
 
Το GTA IV είναι ο επόμενος τίτλος στη σειρά Grand Theft Auto, μετά το GTA: San Andreas.
 

What does the American dream mean today? For Niko Bellic fresh off the boat from Europe, it is the hope he can escape from his past. For his cousin, Roman, it is the vision that together they can find fortune in Liberty City, gateway to the land of opportunity.

 
http://www.youtube.com/watch?v=82MtJKaEDn4
 
Κυκλοφορία στο PC: Δεκέμβριος 2008
Επίσημο site: http://www.rockstargames.com/IV/
Επίσημο site για τα DLC (Episodes from Liberty City): http://www.rockstargames.com/episodesfromlibertycity/
 
 
παλιό post

παιδια έχει καιρό που κυκλοφόρησε το GTA IV για Xbox360 και κατι έχω ακουσει..οτι για PC παιζετε να βγει...δηλ ολοι εμεις οι PC- ακηδες θα μεινουμε με την....γλυκα στο χερι; να αγορασουμε xbox; και θα πεταξουν τοσους χρηστες στην ..κολαση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vice city:

 

Release date PS2

NA October 27, 2002

AUS November 8, 2002

EU November 8, 2002

Windows

NA May 12, 2003

AUS May 20, 2003

EU May 15, 2003

 

san andreas

Release date PS2[1]

NA October 26, 2004

PAL October 29, 2004

 

Windows[2]

NA June 7, 2005

EU June 10, 2005

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το gta iv για χβοχ360 και κατι έχω ακουσει..οτι για pc παιζετε να βγει...δηλ ολοι εμεις οι pc ΑΚΙΔΕΣ θα μεινουμε με την....γλυκα στο χερι ; να αγορασουμε xbox ? κ θα πεταξουν τοσους χρηστες στην ..κολαση ;

 

Εγω εχω xbox 360 οποτε μπορω να το παιξω ανετα!!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έτσι έχει η κατάσταση αν και το GTA είναι τέκνον του pc. Εγώ δεν άντεξα να περιμένω πάντως και το πήρα στο ps3 (είναι στο δρόμο από το play.com). Μην χαλιέσαι πάντως, σκέψου τι moding έχει να πέσει στο παιχνίδι αφότου βγει και πόσο καλύτερο θα είναι - δεδομένο - από τις εκδόσεις για κονσόλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιδα και trailer για το gta 4 και έχει τέλεια γραφικά. Αναρωτιέμαι τι απαιτήσεις θα θέλει όταν βγει για το pc ?

 

στο trailer ίσος να εχει καλα γραφικα ,στην πραξη ομως 6/10!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέψου τι moding έχει να πέσει στο παιχνίδι αφότου βγει και πόσο καλύτερο θα είναι - δεδομένο - από τις εκδόσεις για κονσόλες.

 

έλα ρε τσιλ,που μας λές πόσο καλύτερο θα είναι 1 χρόνο μετά την επίσημη κυκλοφορία του στις κονσόλες.χαίρω πολύ,και το GTA 5,σε 4 χρόνια θα είναι πολύ καλύτερο στο καινούριο xbox,που θα κυκλοφορήσει,απο την GTA IV έκδοση του pc...

 

Σε λίγο θα μας πείς, "μήν ανχώνεστε παιδιά! το Halo 3,σε 5 χρόνια που θα βγεί για pc,θα είναι πολύ καλύτερο απο την έκδοση του 360 το 2006!!!!

 

εγώ αυτό που ξέρω,είναι ότι όταν θα το παίξεται για πρώτη φορά οι pc gamers,το παιχνίδι εμείς θα το έχουμε για τα σκουπίδια...ξεπερασμενο δηλαδη.:-)

 

δεν θέλω να προκαλέσω,άλλα το σκεπτικό σου ώρες ώρες δεν το καταλαβαίνω.μας λές πόσο καλύτερο θα είναι το GTA VI,όταν θα βγεί στο pc σε κάτι χρόνια απο τώρα,και όταν ένας console gamer,θα παίζει με το καινούριο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απλά άλλη μια φήμη προς το παρόν...

According to German video games retailer citydisc.ch, a PC version of GTA IV will be released on November 30 of this year.

 

Back in January, the same rumor began circulating that Rockstar would release a PC version, but in October. That rumor cited retail plans.

 

Previous titles of the Grand Theft Auto series have taken between six to eight months to arrive on the PC after debuting on console, which makes a November release plausible.

 

Grand Theft Auto IV heads onto both the Xbox 360 and PS3 Tuesday. Rockstar Games has yet to confirm if the game will ever see the light of day on PC.

 

Source.png Πηγή: Gamerush Network Games & Entertainment (April 28)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...