Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχουμε πληροφοριες για προσφορες που θα βγαλουν τα καταστηματα για ps4 μαζι με καποιο game σε βαθος δυο βδομαδων!???

 

τα χριστουγεννα λετε να βγουν καλες προσφορες για ps4? αν ειναι να περιμενω..

 

Ρε παιδια γιατι καθεστε αρκετοι και ρωτατε αν θα βαλουν τα καταστηματα προσφορες Ps4????Υπαλληλοι τους ειμαστε για να γνωριζουμε τι θα κανουν τα καταστηματα???? ΕΛεος δηλαδη....

 

Για τα Χριστουγεννα βεβαια απο τις προηγουμενες φορες ανεκαθεν εβγαιναν κατι μικρο προσφορες και στην Ελλαδα απο καποια καταστηματα κυριως με παιχνιδια που πουλανε τυπου pro και Fifa ή κανενα Call Of Duty ή uncharted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι καθεστε αρκετοι και ρωτατε αν θα βαλουν τα καταστηματα προσφορες Ps4????Υπαλληλοι τους ειμαστε για να γνωριζουμε τι θα κανουν τα καταστηματα???? ΕΛεος δηλαδη....

 

Για τα Χριστουγεννα βεβαια απο τις προηγουμενες φορες ανεκαθεν εβγαιναν κατι μικρο προσφορες και στην Ελλαδα απο καποια καταστηματα κυριως με παιχνιδια που πουλανε τυπου pro και Fifa ή κανενα Call Of Duty ή uncharted.

γι αυτο ειναι το φορουμ για να ρωταμε αποριες σχετικα με το θεμα!!! μπορει καποιος να γνωριζει κατι σχετικο... εσενα τι σε πειραζει δηλαδη? λεει καπου καποιος κανονας οτι δεν πρεπει να ρωταμε για προσφορες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι καθεστε αρκετοι και ρωτατε αν θα βαλουν τα καταστηματα προσφορες Ps4????Υπαλληλοι τους ειμαστε για να γνωριζουμε τι θα κανουν τα καταστηματα???? ΕΛεος δηλαδη....

 

Για τα Χριστουγεννα βεβαια απο τις προηγουμενες φορες ανεκαθεν εβγαιναν κατι μικρο προσφορες και στην Ελλαδα απο καποια καταστηματα κυριως με παιχνιδια που πουλανε τυπου pro και Fifa ή κανενα Call Of Duty ή uncharted.

Δες τι έγραψες και θα καταλάβεις ότι απάντησες στην ερώτηση...Απλα έπρεπε να παραλείψεις τις 2 πρώτες γραμμές. Δεν χρειάζονταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω κάνει Game Sharing με φίλο (Primary δικο μου Account στη δικη του κονσολα και δικο του Account στη δική μου). Μοιραζόμαστε αυτη τη στιγμη πχ το Uncharted απο μενα και γω απο αυτόν το Diablo III. Όλα καλά μέχρι εδω.

 

Αν δωσει το account του σε ενα φιλο του στη Λάρισα για να παιξει υπαρχει περιπτωση να φαει καποια απ τις 2 κονσολες μας ban?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φάει 2 ώρες και δε μπορώ να κάνω αγορά μέσω PayPal. Πέρασα κανονικά τα χρήματα στο Balance μου (+3.5€ παραπάνω, οπότε δε παίζει κάποιο fee που δεν έχω εντοπίσει), και συνεχώς μου βγάζει: 

 

The credit card information is not valid. Please check your entries carefully.

 

 

Έχω μόνο το PayPal account μου στο PSN και το έχω ορίσει ως Default. Έχω τσεκάρει ονόματα, διευθύνσεις κ.λπ. Όλα ίδια με του PayPal.

Διάβασα πολλά ξένα Threads και βλέπω μηνύματα από προηγούμενους μήνες μέχρι σήμερα και είτε τους έλεγε η Sony ότι φταίει το PayPal, είτε ότι κάτι κάνουν λάθος αυτοί (οι χρήστες). Δηλαδή, βγάζει την ουρά της απ'έξω. Το πρόβλημα υπάρχει ακόμη και σήμερα.

 

Αντιμετώπισε κανείς ίδιο πρόβλημα;

 

Πόσο ακόμη να προσπαθώ;  :lol:

 

 

post-137124-0-86023800-1444659936_thumb.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτο ειναι το φορουμ για να ρωταμε αποριες σχετικα με το θεμα!!! μπορει καποιος να γνωριζει κατι σχετικο... εσενα τι σε πειραζει δηλαδη? λεει καπου καποιος κανονας οτι δεν πρεπει να ρωταμε για προσφορες?

Ειδες πουθενα να αναφερω να μην λες τις αποριες που εχεις???Συγκεκριμενο πραγμα ειναι που σχολιασα χαρακτηριστικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παλικάρια πως μπορώ να σύνδεση δεύτερο ds4 στο ps4 γτ ενώ είναι συνδεμένος με το ένα ds4 παταω το PS button στον δεύτερο ds4 επιλέγω τον λογαριασμό μου και συνδέεται αλλά μου από συνδέει το άλλο ds4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

kjtzemis, βάλ'το ως Guest.

 

Απαράδεκτοι εκεί στη Sony. Μου έρχεται να πετάξω το PS από το παράθυρο.

Θέλω να πληρώσω κάτι που κάνει 24€. 24€. Από το Balance μου στο PayPal, για τον πιο χαζό δικό τους λόγο, δεν τα τραβάνε (το βρήκα αυτό μετά από πολύ ώρα), αλλά χρησιμοποιούν το PayPal απλά ως μέσο για τη διασύνδεση PSN - Τράπεζας.

 

25ρες κάρτες φυσικά δε βγάζουν -έστω, 5ρες να μπορείς να παίξεις με τα ποσά!-. Μόνο 20ρες και 50ρες μας στέλνουν εδώ πέρα. Με τις UK έχω χαθεί γιατί άλλοι λένε είσαι εντάξει και περνάει άνετα (άραγε η PSN Card των 18 λιρών μου αρκεί; Τσίμα-τσίμα έρχεται η ισοτιμία) και άλλοι λένε ότι είναι μόνο για UK και δε δουλεύει σε άλλες Ευρωπαϊκές χώρες.

 

Απαράδεκτοι απλά. Θες να τους δώσεις χρήματα, τους τα πετάς 4 ώρες στη μούρη και δεν σου δίνουν τρόπο να τα δώσεις εύκολα.

 

Οκ, μας δυσκολεύουν και εμάς τα CC, αλλά ποιος ο λόγος τότε να δίνεις επιλογή για PayPal;

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ φιλέ μου γτ μοθχε σπάσει τα νεύρα δεν μπορούσα να το βρω.το είχα κάνει αυτό που ειπες αλλά είχα πατήσει να συνδεθω στον λογαριασμό μου και δεν με έβαζε....τώρα πατησα do not sign in και τα έχει και τα δύο ds4 συνδεμένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ προσπαθώ να αγοράσω ένα παιχνίδι και δεν γίνεται. Πριν λίγες ημέρες είχα πάρει κανονικά το driveclub. Τι γινεται; Έχει κάποιο θέμα το στορ ή απλά από τα καπιταλ έχει φάει σκαλωμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως εχω δηλωσει την καρτα(χρεωστικη Eurobank) που ειναι συνδεμενη με το paypal,

και μου τα τραβαει κανονικα.

Κατευθειαν απο PayPal δεν εχω δοκιμασει.

μηπως να κανατε το ιδιο?(αν εχετε λεφτα μεσα βεβαια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα κατά τύχη 0.33c όταν ξεκίνησα τις προσπάθειες. Τώρα έχω 0.09. Λογικά το PSN τα τράβηξε όταν προσπαθούσα να του βάλω και τη χρεωστική μου μήπως και δουλέψει.

 

Με τις UK τι παίζει; Έχει δοκιμάσει κανείς σας; Με αυτή νομίζω είμαι εντάξει, αν περνάει. (και αν τη βρω πουθενά αλλού γιατί ούτε το Amazon δέχεται PayPal  :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...