Προς το περιεχόμενο

Το Dropbox δοκιμάζει νέες λειτουργίες και προσφέρει έως και 4.5GB επιπλέον δωρεάν χώρο αποθήκευσης


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 151
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

+23GB για 2 χρονια.. Απεγκατάσταση της εφαρμογής dropbox, εγκατάστασή αυτου http://anonym.to/?http://www.mediafire.com/download.php?yjvzu2mdrybdrqt

Και αφού έρθει email και πάρετε τα +23 (εμένα μου ήρθε σε 2 λεπτα) μπορείτε να ξαναβαλετε την original εφαρμογή αν θέλετε.. Εχω φτάσει τα 50 giga.. όχι ότι τα χρειάζομαι τοσα πολλά.. :)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεός;

 

θεός.

 

Επέτρεψε μου να ανοίξω καινούργιο θέμα γιατί πολλοί φίλοι ψάχνονται με αυτό και είναι πολλά τα gb με μηδενική δουλειά!

 

Ελεύθερα :) Το έβαλα εδω για να ειναι μαζεμένα. Το πατσαρισμενο αρχείο δεν ειναι δικο μου. Οποίος φοβάται μήπως αυτος που το έφτιαξε δει το pass που έχετε και έχει πρόσβαση στα αρχεία σας (θα μπορούσε αν το ήθελε..) ας αλλάξει pass αφού εγκαταστήσει την original εφαρμογή, και θα ειναι 100% σίγουρος.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά μετά τα δύο χρόνια τι γίνεται?

Μεχρι τοτε.. μπορεί να τα δινει μόνιμα, μπορεί να έχουμε αλλάξει χώρα, μπορεί ..... λεφτά να υπάρχουν! :)

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Απλά μετά τα δύο χρόνια τι γίνεται?

Αυτη ειναι και η δικια μου απορια και προς το παρον δεν το κανω.

Εστω οτι εχω Upload 45GB. Πεφτω ξανα στα οσα εχω τωρα υποθετω με το περισσευουμενα GB να σβηνονται..?

 

Φανταζομαι η ολη λογικη ειναι να μου εχει γινει τοσο απαραιτητο και να καταληξω στην αγορα χωρου.

 

Σχετικα με το νομιμο της υποθεσης, το συγκεκριμενο patchαρισμενο αρχειο πως ακριβως λειτουργει και μου δινει τον εξτρα χωρο? Εμφανιζομαι με καποιο τροπο ως πελατης που εχει πληρωσει για 2 χρονια ή κατι αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη ειναι και η δικια μου απορια και προς το παρον δεν το κανω.

Εστω οτι εχω Upload 45GB. Πεφτω ξανα στα οσα εχω τωρα υποθετω με το περισσευουμενα GB να σβηνονται..?

 

Φανταζομαι η ολη λογικη ειναι να μου εχει γινει τοσο απαραιτητο και να καταληξω στην αγορα χωρου.

 

Σχετικα με το νομιμο της υποθεσης, το συγκεκριμενο patchαρισμενο αρχειο πως ακριβως λειτουργει και μου δινει τον εξτρα χωρο? Εμφανιζομαι με καποιο τροπο ως πελατης που εχει πληρωσει για 2 χρονια ή κατι αλλο?

 

Αυτό ακριβώς φοβάμαι και εγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό ακριβώς φοβάμαι και εγώ...

Δεν το βρισκω παραλογο το συγκεκριμενο, εαν αυτος και μονο ειναι ο στοχος. "Προβλημα" μου στην τελικη και μαγκια τους εαν το καταφερουν.

Το τροπο/λογικη λειτουργιας του συγκεκριμενου patched αρχειου θα ηθελα να μαθω περισσοτερο

Ειναι "ευλογημενο" απο το ιδιο το dropbox?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά 2 χρόνια είναι πολύς καιρός. Μέχρι τότε μπορεί τα 23 που μας έδωσε να μην είναι τίποτε :-D

 

(Μη φας, έχει γλαρόσουπα θα μου πεις, αλλά ποτέ δεν ξέρεις..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη ειναι και η δικια μου απορια και προς το παρον δεν το κανω.

Εστω οτι εχω Upload 45GB. Πεφτω ξανα στα οσα εχω τωρα υποθετω με το περισσευουμενα GB να σβηνονται..?

 

Φανταζομαι η ολη λογικη ειναι να μου εχει γινει τοσο απαραιτητο και να καταληξω στην αγορα χωρου.

 

Σχετικα με το νομιμο της υποθεσης' date=' το συγκεκριμενο patchαρισμενο αρχειο πως ακριβως λειτουργει και μου δινει τον εξτρα χωρο? Εμφανιζομαι με καποιο τροπο ως πελατης που εχει πληρωσει για 2 χρονια ή κατι αλλο?[/quote']

Καπου ειχα διαβασει τι συμβαίνει όταν λήξει ο χρονος αλλα δε θυμάμαι. Με ψαξιμο στο google αν σε ενδιαφέρει πολυ θα το βρεις. Οποίος το ψαξει ας βαλει εδω link. Απο ότι θυμάμαι σε ενημέρωνει με email ότι λήγει ο χρονος οπότε ή μεταφέρεις ότι έχεις σε αυτά τα +23 πριν τα χάσεις ή κανείς λογαριασμό με πληρωμή.

Τα +23 ειναι προσφορά νομίζω σε όσους έχουν htc. Η πατσαρισμενη εκδοσή ξεγελάει το dropbox να νομιζει ότι μπαίνεις απο htc. Αφού κερδίσεις το χωρο, τον χρησιμοποιείς οπου θες και όχι μονο σε htc.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καπου ειχα διαβασει τι συμβαίνει όταν λήξει ο χρονος αλλα δε θυμάμαι. Με ψαξιμο στο google αν σε ενδιαφέρει πολυ θα το βρεις. Οποίος το ψαξει ας βαλει εδω link. Απο ότι θυμάμαι σε ενημέρωνει με email ότι λήγει ο χρονος οπότε ή μεταφέρεις ότι έχεις σε αυτά τα +23 πριν τα χάσεις ή κανείς λογαριασμό με πληρωμή.

Τα +23 ειναι προσφορά νομίζω σε όσους έχουν htc. Η πατσαρισμενη εκδοσή ξεγελάει το dropbox να νομιζει ότι μπαίνεις απο htc. Αφού κερδίσεις το χωρο, τον χρησιμοποιείς οπου θες και όχι μονο σε htc.

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Thanx για τις επιπλεον πληροφοριες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεδομένου του ανταγωνισμου που έχει πέσει σε τέτοιες υπηρεσίες, πολυ πιθανών μεχρι τοτε να τα δινει μόνιμα, μιας και πολοι δινουν μόνιμα παραπάνω με προσφορές ηδη. Βεβαία δεν μπορω να το εγγυηθώ κιόλας..

 

Αποστολή από SGS2 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι με τους διάφορους κατά καιρούς τρόπους (από εδώ κ από κει) στα 8.25Gb και

λέω να μην το δοκιμάσω...

Μέχρι στιγμής είμαι στο 41.5% χρήσης του χώρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...