Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τηλεόραση Smart από την F&U,για καποιον που θελει μεγαλη τηλεοραση στη τιμη 32αρας χωρις πολλες απαιτησεις :-)

http://www.you.gr/proionta/eikona-ichos/tileoraseis-axesouar/tileoraseis/smart-led-tv-f-u-50-fls50222

&

http://www.skroutz.gr/s/3838099/F-U-FLS50222.html

 

 

manual

60Hz στα 1920Χ1080 σελιδα 43

Επεξ/σία από dobro
  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν και δεν ειμαι υπερ τετοιων μαρκων........... Ω ΘΕΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ;;; +3 χρονια εγγυηση +ατοκες δοσεις, λουκουμι! ελπιζω να μην ειναι λαθος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην η τιμη της δεν παιζεται για αυτα που προσφερει (που ειδη ειναι παρα πολλα για τον απλο θεατη σαν εμενα που δεν ξαχνει την λεπτομερεια.)

Εχω δει την μικροτερη σε 32 ιντσες και πραγματικα εχει τρομερη εικονα σε συγκρίσει με την δικια μου (samsung 5 ετων -οχι led).

Το μονο που με κρατα ειναι λιγο η γυναικα μου (πως το λενε..) και ισως τα λογια του γειτονα για την μαρκα..

Γιατι εκει κολαμε ολοι μας παιδες ,μην μας πει ο κολητος τι μαρκα ειναι αυτην κλπ.

Παιδες οποιος εχει αναγκη να αγορασει μια ΜΕΓΑΛΗ τηλεοραση να την αγορασει τωρα.Η τιμη της ειναι σουπερ.Αρκη φυσικα να μην ειναι κανενα κολπο του μαγαζιου και αυτην 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λέξεις ανάγκη, μεγάλη τηλεόραση δεν πάνε μαζί!

Όντως είναι σκανδαλιστικότατη τιμή.

Έχω ήδη 300 ίντσες στο σπίτι οπότε πιθανότατα ο πατέρας μου θα ξετρελαθεί με το δώρο που θα νομίζει ότι μου κόστισε μια περιουσία!

 

p.s. Σύμφωνα με την μεγάλη (πιστεύω) πείρα μου στις μαϊμουδοπροσφορές, ψηφίζω ότι ΔΕΝ θα παραλάβουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άντεξα.....

 

Η γυναίκα μου αυτή τη στιγμή λείπει... :-D

Τυχερε!!!Μεγια σου φιλε,καλες θεασης

Οι λέξεις ανάγκη, μεγάλη τηλεόραση δεν πάνε μαζί!

Όντως είναι σκανδαλιστικότατη τιμή.

Έχω ήδη 300 ίντσες στο σπίτι οπότε πιθανότατα ο πατέρας μου θα ξετρελαθεί με το δώρο που θα νομίζει ότι μου κόστισε μια περιουσία!

 

p.s. Σύμφωνα με την μεγάλη (πιστεύω) πείρα μου στις μαϊμουδοπροσφορές, ψηφίζω ότι ΔΕΝ θα παραλάβουμε.

Αναγκη φιλε τροπος που το λεει...Μακαρι ολοι να μας ελειπε μια μεγαλη τηλεοραση και ολα τα αλλα προβληματα να τα ειχαμε λυμένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν άντεξα.....

 

Η γυναίκα μου αυτή τη στιγμή λείπει... :-D

την έκατσες .. μετα.. :P

 

λοιπόν τα πράγματα έχουν ως εξής

300 ευρώ 50άρα είναι τιμή σούπερ ντούπερ.

 

ωστόσο είναι τζόγος ο συνδιασμός f&u και αμοιρίδης.

Εγώ δεν θα το τολμούσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα η τιμη ειναι ΑΠΑΙΧΤΗ για τοσες ιντσες και χαρακτηριστικα...μονο η μαρκα τα χαλαει αλλα με τετοια τιμη το παραβλεπεις και αυτο...ε λοιπον θελω να την παραγγειλω και στο δι@ολο οι διακοπες του καλοκαιριου...ας κατσουμε 5 μερες λιγοτερo!! τετοιες προσφορες δεν ειναι και καθε μερα!! :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...