Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλησα τηλεφωνικα, μου ειπε οτι η τιμη που θα την παρω ειναι 299 ευρω, αλλα οταν την ρωτησα αν ειναι σιγουρη οτι θα ολοκληρωθει η παραγγελια με εβαλε αναμονη και μου ειπε οτι θα με παρει οταν της απαντησει ο υπευθυνος για το αποθεμα κλπ.

Μεχρι το μεσημερι λογικα θα μαθουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

''Πηραμε να σας ενημερωσουμε οτι η τιμη 299 ηταν λαθος ... αν θελετε μπορειτε να την παρετε στα 599''

 

Μεγα ακυρο

 

μπακάλικο και το you... καλά έκανα και δεν ασχολήθηκα καν! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπακάλικο και το you... καλά έκανα και δεν ασχολήθηκα καν! B)

Ενταξει κουλ. Αν ηθελες τηλεοραση σε αυτη την διασταση σιγουρα θα ''ασχολιοσουν''

Εμπρος λοιπον για το επομενο λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα την παραγγελία. Σήμερα τους πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω πότε θα παραδοθεί. Ο υπάλληλος μου είπε ότι θα μας έρθει κ σχετική ενημέρωση (μάλλον email) που θα αναφέρει ότι έγινε λάθος και θα ακυρωθεί η παραγγελία. Μάλιστα μου είπε κ το παραμύθι (που μάλλον τους έχει πει να λένε), ότι το αναφέρει κ στους όρους του site τους, ότι εάν υπάρχει κάποια "περίεργη" τιμή, να επιβεβαιώνετε με το τηλέφωνικό κέντρο. Αναμείνατε ΑΚΥΡΟ λοιπόν........

 

Τους απάντησα φυσικά ότι αυτά που λέει δεν με ενδιαφέρουν και ζητώ να παραδοθεί η παραγγελία.

Για πείτε οι εμπειρότεροι σε τέτοιες καταστάσεις. Πως κινουμαστε?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα την παραγγελία. Σήμερα τους πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω πότε θα παραδοθεί. Ο υπάλληλος μου είπε ότι θα μας έρθει κ σχετική ενημέρωση (μάλλον email) που θα αναφέρει ότι έγινε λάθος και θα ακυρωθεί η παραγγελία. Μάλιστα μου είπε κ το παραμύθι (που μάλλον τους έχει πει να λένε), ότι το αναφέρει κ στους όρους του site τους, ότι εάν υπάρχει κάποια "περίεργη" τιμή, να επιβεβαιώνετε με το τηλέφωνικό κέντρο. Αναμείνατε ΑΚΥΡΟ λοιπόν........

 

Τους απάντησα φυσικά ότι αυτά που λέει δεν με ενδιαφέρουν και ζητώ να παραδοθεί η παραγγελία.

Για πείτε οι εμπειρότεροι σε τέτοιες καταστάσεις. Πως κινουμαστε?

αν το έχουν βάλει στους όρους και το έχεις αποδεχθεί νομίζω είναι καλυμμένοι! Πως κινούμαστε; Μαύρο και σε αυτό το μαγαζάκι όπως και το multirama!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες έκανα την παραγγελία. Σήμερα τους πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω πότε θα παραδοθεί. Ο υπάλληλος μου είπε ότι θα μας έρθει κ σχετική ενημέρωση (μάλλον email) που θα αναφέρει ότι έγινε λάθος και θα ακυρωθεί η παραγγελία. Μάλιστα μου είπε κ το παραμύθι (που μάλλον τους έχει πει να λένε), ότι το αναφέρει κ στους όρους του site τους, ότι εάν υπάρχει κάποια "περίεργη" τιμή, να επιβεβαιώνετε με το τηλέφωνικό κέντρο. Αναμείνατε ΑΚΥΡΟ λοιπόν........

 

Τους απάντησα φυσικά ότι αυτά που λέει δεν με ενδιαφέρουν και ζητώ να παραδοθεί η παραγγελία.

Για πείτε οι εμπειρότεροι σε τέτοιες καταστάσεις. Πως κινουμαστε?

 

 

Αν θελεις να το τρεξεις το θεμα κανε ενα τηλεφωνο στο 1520

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το έχουν βάλει στους όρους και το έχεις αποδεχθεί νομίζω είναι καλυμμένοι! Πως κινούμαστε; Μαύρο και σε αυτό το μαγαζάκι όπως και το multirama!

Στους όρους αναφέρει αυτό κ είναι υποχρωτικό να το επιλέξεις για να προχωρήσεις:

 

"Λανθασμένη τιμή ή χαρακτηριστικά προϊόντος

Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τεχνικά, τυπογραφικά ή ορθογραφικά λάθη στις τιμές ή στα χαρακτηριστικά των προϊόντων.

 

Σε περίπτωση που κάποιο προϊόν παρουσιάζει ασυνήθιστα χαμηλή τιμή, δίχως κάποια ιδιαίτερη ένδειξη που να δικαιολογεί αυτή, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας πριν παραγγείλετε το προϊόν."

 

Τώρα πως αποδεικνυεται ότι η τιμή των 299€ είναι "ασυνήθιστα χαμηλή"......?

Πάντως το link του προιόντος (το οποίο btw έχω κρατήσει ως printscreen) το αναφέρει ως web offer.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε βγηκε ποτε τελειωσε κιολας...αρε παιχνιδακια που μας κανουν τα μαγαζια anywawy σουπερ τιμη ηταν!

Ηταν για αρκετη ωρα χθες απ' το απογευματοβραδο, μεχρι τα ξημερωματα σχεδον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τώρα πως αποδεικνυεται ότι η τιμή των 299€ είναι "ασυνήθιστα χαμηλή"......?

Πάντως το link του προιόντος (το οποίο btw έχω κρατήσει ως printscreen) το αναφέρει ως web offer.

 

Αυτο σκεφτηκα και εγω. Δικαιολογουνταν η τιμη αφου ειχε την ενδειξη Offer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...