Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στους όρους αναφέρει αυτό κ είναι υποχρωτικό να το επιλέξεις για να προχωρήσεις:

 

"Λανθασμένη τιμή ή χαρακτηριστικά προϊόντος

Η εταιρεία δεν ευθύνεται για τυχόν τεχνικά, τυπογραφικά ή ορθογραφικά λάθη στις τιμές ή στα χαρακτηριστικά των προϊόντων.

 

Σε περίπτωση που κάποιο προϊόν παρουσιάζει ασυνήθιστα χαμηλή τιμή, δίχως κάποια ιδιαίτερη ένδειξη που να δικαιολογεί αυτή, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας πριν παραγγείλετε το προϊόν."

 

Τώρα πως αποδεικνυεται ότι η τιμή των 299€ είναι "ασυνήθιστα χαμηλή"......?

Πάντως το link του προιόντος (το οποίο btw έχω κρατήσει ως printscreen) το αναφέρει ως web offer.

αυτο δε σημαινει οτι οι οροι του μαγαζιου υπερισχυουν τους νομους του κρατους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν θελεις να το τρεξεις το θεμα κανε ενα τηλεφωνο στο 1520

Επειδή με "βίδωσαν"....

 

Μίλησα κ με το 1520, μου βγήκε μια κοπελίτσα, που τα βρήκε όλα φυσιολογικά......"Το αναφέρουν" μου λέει, κλπ

"Αν επιμένετε όμως μπορείτε να κάνετε καταγγελία, αφού εγώ δεν είμαι αρμόδια, απλά πρέπει ένας ανά υπηρεσία, κάθε μέρα να σηκώνει τηλέφωνα στο τηλεφωνικό κέντρο (......ασχολίαστο....!), κ δεν έιμαι στην αρμόδια υπηρεσία κ μπλα μπλα....."

 

Αξίζει ή θα χάσω τον χρόνο μου με ατελεώτες συζητήσεις κ emails, που στο τέλος θα τα βρουν όλα ok?

 

BTW: η κοπελίτσα μου εξέθεσε κ την ανθρώπινη πλευρά, ότι αυτός που έκανε την "πατάτα" τώρα θα "τα ακούει" κλπ αλλά από την άλλη k οι εταιρείες θα πρέπει να κατλάβουν ότι με πρακτικάριους κ μισθωτούς των 300-400€, οι "πατάτες" θα είναι καθημερινό μενου......(το βλέπω κ από την δικιά μου δουλειά.....Ανοίγω μεγάλο off topic θέμα.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλε το μήνα τουλάχιστον με την ακύρωση! :P

Ανακούφιση! Και δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα γιατί σκεφτόμουν πως θα πείσω την οικογένεια ότι δεν έχει σημασία που πεινάμε αφού έχουμε 50άρα f&u.

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακούφιση! Και δεν κοιμήθηκα όλη νύχτα γιατί σκεφτόμουν πως θα πείσω την οικογένεια ότι δεν έχει σημασία που πεινάμε αφού έχουμε 50άρα f&u.

 

Θα βλεπατε λιγο pretend-ερη και θα σας κοβοταν η ορεξη, η πείνα, τα πάντα...

 

 

Κρίμα πάντως γιατι ήταν απιστευτη τιμή... Σε κάθε περίπτωση δε ξερω αν θα μπορούσε το καταστημα να τη δώσει τόσο χαμηλά αλλα πριν χρόνια ειχα παρει μισοτιμής θυμαμαι μια philips led 21 ή 23 στα 100€ απο το getit που ενω αρχικαν ειπαν λάθος με λιγο γκαζωμα τις έστειλαν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως παιδιά, ο μόνος τρόπος μιας κάποιας αντίδρασης είναι το μαύρισμα στο Σκρουτζ. Σε πολλές περιπτώσεις, αμέσως μετά τη διαμαρτυρία μου, διαπίστωσα απότομη ευαισθητοποίηση του εκάστοτε καταστήματος.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πηραν τυπογραφικο λαθος λενε παιδια collarete χαχα δεν πεζονται!!

μα καλά με το χέρι τις περνάνε τις τιμές ρε παιδί μου.. 

Μαύρο απο μένα στο YOU και στο κάθε ΥΟU με τα δήθεν λάθη του..

 

επίσης για F&U η τιμή δεν ηταν καθόλου ασυνήθιστα χαμηλή.. 

Μια χαρά τιμή ηταν λογικότατη για το Brand και για αμοιρίδη..

Βάζω στοίχημα οτι τόσο θα παίξει σε λίγο καιρό 300-350 max ..

 

επίσης όσοι προχωρήσατε σε παραγγελία και σας ήρθε confirmation mail (με αριθμό παραστατικού) θα πρότεινα να γράψετε αξιολόγηση στο skroutz.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...