Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω τον Αμοιρίδη να παραγγέλνει αλλά 2 καρτέλ απο Κίνα .. δεν βλέπω να φτάνουν.. ελπίζω το you να είναι σωστό σε όσους παρήγγειλαν.

 

Κάποις F&U 32άρες 2011-12 είχαν πολύ καλή εικόνα και μου είχε κάνει εντύπωση τότε..

βέβαια το service έπαιζε πιο πολύ σε μικρές ιντσες.22άρες κυρίως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν το συζηταμε εφοσον εχει εγγυηση για 300ε κ χωρις πολυ μεγαλες απαιτησεις η τιμη ειναι super . Οσο για τις επωνυμες τι νομιζετε μερικοι οτι κανουν 1000ε κοστολογιο που τις πουλανε ? Απλα εχουν πολυ περισσοτερα περιθωρια κερδους κ οκ ειναι καλυτερες σσ μερικα πραγματα οπως π.χ. τα καλουδια ... αλλα για 300ε με εγγυηση 3 χρονια εχει ηδη βγαλει τα λεφτα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το συζηταμε εφοσον εχει εγγυηση για 300ε κ χωρις πολυ μεγαλες απαιτησεις η τιμη ειναι super . Οσο για τις επωνυμες τι νομιζετε μερικοι οτι κανουν 1000ε κοστολογιο που τις πουλανε ? Απλα εχουν πολυ περισσοτερα περιθωρια κερδους κ οκ ειναι καλυτερες σσ μερικα πραγματα οπως π.χ. τα καλουδια ... αλλα για 300ε με εγγυηση 3 χρονια εχει ηδη βγαλει τα λεφτα της.

 

Βεβαια αν χρειαστει 2-3 φορες μεσα σε αυτα τα 3 χρονια να την πας για service βαλε την διαδικασια και τις βενζινες και δεν μιλαμε για 300ε μονο.

Απο εκει και περα αν ηξερα πως η F&U ειναι καποια εταιρεια με so so ποιοτητα εικονας αλλα καλη ποιοτητα κατασκευης θα την χτυπουσα και εγω για το εξοχικο αλλα τωρα ειδικα επειδη ψαχνω μια 3η για το εξοχικο δεν (πηγαινε ελα απο το βουνο στην αντιπροσωπεια αν παθει κατι δεν ειναι εφικτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το you γραφει για ethernet συνδεση αλλα και ασυρματη με wifi tv doongle το οποιο περιεχεται!!! :confused:

 

σε τρια ατομα που ειχαν παρει πανω απο 40 ιντσες της συγκεκριμενης μαρκας δεν παρουσιασανε ποτε προβλημα

 

καλοριζικες οποιος εκανε κινηση

 

περιμενουμε εντυπωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω F n U 22αρα στο παιδικό απο το 2009 και έχει βγει σκυλί. Με το pvr της το dvd player της (για παιδικά με έχει σωσει) , το usb της που διαβάζει xvid / ενσωματώνει subs. Εντάξει η εικόνα για fhd είναι μέτρια αλλά μέτρια είναι και της 23 fhd philips που έχω στο άλλο δωμάτιο και ηταν θεωρητικά καλύτερη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αξίζει για ταινίες,μπάλα και gaming στο xbox?

το λέω απο άποψη εικόνας γιατί αμα είναι χάλια τελείως τα χρώματα και η ποιότητα δεν λέει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το panel λογικά θα είναι κάποιου γνωστού κατασκευαστή(π.χ. lg) οπότε θέλω να πιστεύω ότι θα έχει καλή εικόνα. Βέβαια υπάρχει και η περίπτωση να πέσουν άκυρα αλλά αυτό θα το μάθουμε σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμη πηγε στα 599 οποτε περιμενουμε ακυρωση υποθετω.

Κριμα και περιμενα 10 χρονια τωρα την καταλληλη ευκαιρια να παρω επιτελους τηλεοραση lol.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω νέος κύκλος αίματος να ανοίγει.

Από τη μία το κακό you και από την άλλη οι διψασμένοι για 50αρα tv Φου και Τζου.

Το θέμα σε λίγες ώρες θα φτάσει τις 10 σελίδες με τάσεις ανόδου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...