Προς το περιεχόμενο

[tv]F&U 50'' FLS50222 299€ @ you[ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ-ΜΑΖΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχην η τιμη της δεν παιζεται για αυτα που προσφερει (που ειδη ειναι παρα πολλα για τον απλο θεατη σαν εμενα που δεν ξαχνει την λεπτομερεια.)

Εχω δει την μικροτερη σε 32 ιντσες και πραγματικα εχει τρομερη εικονα σε συγκρίσει με την δικια μου (samsung 5 ετων -οχι led).

Το μονο που με κρατα ειναι λιγο η γυναικα μου (πως το λενε..) και ισως τα λογια του γειτονα για την μαρκα..

Γιατι εκει κολαμε ολοι μας παιδες ,μην μας πει ο κολητος τι μαρκα ειναι αυτην κλπ.

Παιδες οποιος εχει αναγκη να αγορασει μια ΜΕΓΑΛΗ τηλεοραση να την αγορασει τωρα.Η τιμη της ειναι σουπερ.Αρκη φυσικα να μην ειναι κανενα κολπο του μαγαζιου και αυτην 

 

συντροφε... Σε νιώθω... ΑΝ ελειπε απο το σπιτι την ώρα που την είδα & ΑΝ η προσφορά ήταν στον κώτσο (6 ωραίες ατοκες χωρις καρτα κλπ) θα έκανα την 32αρα του '08 μπαλκονοτηλεοραση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 437
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ως κάτοχος 2 f&u τηλεοράσεων διάστασης 22 ιντσών την τελευταία 3ετια θα έλεγα να έχετε υπόψιν σας ότι μέσα στην 3ετια θα επισκεφτείτε το σέρβις κανά 2 φορές... Τουλάχιστον αυτό ίσχυσε σε μένα (για πάνελ και αναβάθμιση λόγω συνεχών restart). Με λίγα λόγια ειναι ζημιαρικες τηλεοράσεις, πλην όμως 3ετης εγγύηση με αρκετά καλό σέρβις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φωτια το τοπικ φωτιαααα!!! οσοι προλαβετε παρτε την γιατι λιγο απεχω απ το καλαθι...θελω αλλα δεν πρεπει.....

 

γιατι τοσο μεγαλη διαφορα τιμης απο τους αλλους????? κοντα 400ευρω ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος 2 f&u τηλεοράσεων διάστασης 22 ιντσών την τελευταία 3ετια θα έλεγα να έχετε υπόψιν σας ότι μέσα στην 3ετια θα επισκεφτείτε το σέρβις κανά 2 φορές... Τουλάχιστον αυτό ίσχυσε σε μένα (για πάνελ και αναβάθμιση λόγω συνεχών restart). Με λίγα λόγια ειναι ζημιαρικες τηλεοράσεις, πλην όμως 3ετης εγγύηση με αρκετά καλό σέρβις...

Σωστός ο φίλος. Και μην ξεχνάτε ότι καλύτερα να κουβαλάς πέρα δώθε 10 τσουβάλια πατάτες παρά μια 50άρα tv. Θέλει φορτηγό!!!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω θα κρατηθω... θα περιμένω 3D, 46+, fhd, επώνυμη με max 340...

Αν είναι έτσι, να κρατηθώ και εγώ!!

 

 

Κατόπιν πολύωρης σύσκεψης μετά συζύγου (του ενός λεπτού), αποφάσισε, εεεεε αποφασίσαμε ήθελα να πω, ότι δεν θα την πάρουμε! 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...