Προς το περιεχόμενο

Στιγμές ξεφτίλας. στιγμές που γίνατε ρόμπα


Homo Masturbalis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οταν ημουν μικρος ειχα ενα συνηθειο να βγαζω το πουλι στα μουτρα φιλεναδων της αδερφης μου τοτε δεν καταλαβαινα αλλα τωρα πλεον οταν τις πετυχαινω στο δρομο μια ντροπη την νοιωθω η αληθεια ειναι

οταν λες μικρος τι ηλικια χδ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 326
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οταν ημουν μικρος ειχα ενα συνηθειο να βγαζω το πουλι στα μουτρα φιλεναδων της αδερφης μου τοτε δεν καταλαβαινα αλλα τωρα πλεον οταν τις πετυχαινω στο δρομο μια ντροπη την νοιωθω η αληθεια ειναι

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Γυρω στα 20 ημουν λεει.... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο είναι φυσιολογικό αναπτυξιακό στάδιο, σχεδόν όλα τα παιδιά περνάνε μια φάση που δείχνουν το πουλάκι και το πωπουδάκι τους στον κόσμο. Δεν είσαι ο μόνος, όπως ίσως νόμιζες, αλλά είναι πολύ κοινό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν το κάνα. Με κουράζουν το επιφωνήματα θαυμασμού :P

χαχαχα. περα απο την πλακα και εγω νομιζω δεν το εκανα , αν και πολυ πιθανον να μην το θυμαμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυρναω απο ιωαννινα, μολις φωναζει το μεγαφωνο για Θεσσαλονίκη στο ταφε νουμερο, παω να ανεβω τις σκαλες με πθανει κοψιμο τρελο, ημουν μαζι με την κοπελα μου.

 

Παω στον οδηγο, θα περιμενετε να παω τουαλετα, οχι μου απαντησε, κλεινει τις πορτες ξεκιναει.

 

Παω καθομαι απο την μεσα μερια, ξεκουμπωνω το παντελονι. Η κοπελα μου τι επαθες, λεω συγνωμη αλλα πρεπει να παω τουαλετα. Ε μην φοβασαι εδω στις μηλιες θα κανει σταση. Μπαινουμε στις μηλιες καινσταση δεν κανει, αρχισα να ιδρωνω μεσα στο λεωφορειο, μου ερχοταν να κλασω αλλα δεν ηξερα αν ηταν κλασιμο ή θα χεζομουν πανω μου, ειδικα σε τοσο μικρο χωρο με τοσο κοσμο.

 

Τελικα εκανε σταση στα γρεβενα, πηγα λεγοντας ας χεσω κι ας πεθανω την ιδια ωρα.

 

Πραγματικα οσο ασχημα εχω νιωσει οταν μου εχει ερθει να παω τουαλετα δεν εχω νιωσει με αλλα θεματα

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) στα 13 μου είχα μπει στο νοσοκομείο για να κάνω μια σοβαρή εγχείρηση, τσπ μετα απο μερικες μερες φερνουν στο διπλανο κρεβατι ένα μικρότερο παιδάκι απο μένα, ξερετε αρχισαν η μητέρα μου  μιλάει μαζί τους κλπ...

Την άλλη μέρα ενω διάβαζα ενα κόμικ ακούω :

  Θέλειςενα κουλουράκι αγόρι μου?

εγω : Οχι σας ευχαριστώ πολύ

έλα φάε ένα κουλουράκι , θα σ αρέσει

εγω : όχι όχι σας ευχαριστώ πολύ, δεν θέλω τώρα ,

(με ακούει ) με κοιτάει.....εσύ θέλεις αγόρι μου?

 

ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ χχαχαχα :D

 

2) Είναι κάτι φίλοι μου σε ένα κλαμπακι και με παίρνουν τηλ να πάω, ήταν ορθαδικο φάση μιας και δεν είχαν βρει να κάτσουν.παω ημουν ψιλό πεσμένος γιατί είχα μόλις χωρίσει, και να αρχίζουν..

ανέβα ρε μαλάκα μην είσαι έτσι...έλα χόρεψε λίγο...πάμε κουνήσου στο ρυθμό..

και αρχίζω εγώ σαν μαλάκας να χοροπηδάω ..

εε στο πρώτο μου αλμα πως έκατσε η φάση περνούσε ο σερβιτόρος από πίσω μου με ένα δίσκο γεμάτο με ποτά και το ειχε πάνω από το κεφάλι  μου...και όπως πηδάω, σκάω πάνω στο δίσκο με το κεφάλι  και έκανα π@##$α τους πάντες γύρο μας...εκτός από μένα χαχαχαχα

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

2) Είναι κάτι φίλοι μου σε ένα κλαμπακι και με παίρνουν τηλ να πάω, ήταν ορθαδικο φάση μιας και δεν είχαν βρει να κάτσουν.παω ημουν ψιλό πεσμένος γιατί είχα μόλις χωρίσει, και να αρχίζουν..

ανέβα ρε μαλάκα μην είσαι έτσι...έλα χόρεψε λίγο...πάμε κουνήσου στο ρυθμό..

και αρχίζω εγώ σαν μαλάκας να χοροπηδάω ..

εε στο πρώτο μου αλμα πως έκατσε η φάση περνούσε ο σερβιτόρος από πίσω μου με ένα δίσκο γεμάτο με ποτά και το ειχε πάνω από το κεφάλι  μου...και όπως πηδάω, σκάω πάνω στο δίσκο με το κεφάλι  και έκανα π@##$α τους πάντες γύρο μας...εκτός από μένα χαχαχαχα

χαχαχαχα εεεεε οχι ρε φιλε ! να σαι καλα μου εφτιαξες την μερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) στα 13 μου είχα μπει στο νοσοκομείο για να κάνω μια σοβαρή εγχείρηση, τσπ μετα απο μερικες μερες φερνουν στο διπλανο κρεβατι ένα μικρότερο παιδάκι απο μένα, ξερετε αρχισαν η μητέρα μου μιλάει μαζί τους κλπ...

Την άλλη μέρα ενω διάβαζα ενα κόμικ ακούω :

Θέλειςενα κουλουράκι αγόρι μου?

εγω : Οχι σας ευχαριστώ πολύ

έλα φάε ένα κουλουράκι , θα σ αρέσει

εγω : όχι όχι σας ευχαριστώ πολύ, δεν θέλω τώρα ,

(με ακούει ) με κοιτάει.....εσύ θέλεις αγόρι μου?

 

ΤΟ ΕΛΕΓΕ ΣΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ χχαχαχα :D

 

2) Είναι κάτι φίλοι μου σε ένα κλαμπακι και με παίρνουν τηλ να πάω, ήταν ορθαδικο φάση μιας και δεν είχαν βρει να κάτσουν.παω ημουν ψιλό πεσμένος γιατί είχα μόλις χωρίσει, και να αρχίζουν..

ανέβα ρε μαλάκα μην είσαι έτσι...έλα χόρεψε λίγο...πάμε κουνήσου στο ρυθμό..

και αρχίζω εγώ σαν μαλάκας να χοροπηδάω ..

εε στο πρώτο μου αλμα πως έκατσε η φάση περνούσε ο σερβιτόρος από πίσω μου με ένα δίσκο γεμάτο με ποτά και το ειχε πάνω από το κεφάλι μου...και όπως πηδάω, σκάω πάνω στο δίσκο με το κεφάλι και έκανα π@##$α τους πάντες γύρο μας...εκτός από μένα χαχαχαχα

Χαχαχ για πες τη συνέχεια του 2)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...