Προς το περιεχόμενο

Kingston HYPERX Cloud Core στα 41,70 ευρώ @ Gearbest.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τα καλύτερα gaming (και όχι μόνο) ακουστικά στα 41,70 ευρώ μόνο!!!(τελική τιμή)  http://www.gearbest.com/gaming-headphones/pp_392314.html

 

Skroutz από 76 ευρώ (χωρίς μεταφορικά)

amazon.de από 73 ευρώ (χωρίς μεταφορικά)

ebay από 52 ευρώ (τελική τιμή)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα είναι γνήσια λέτε?

Από θέμα εγγύησης τι παίζει? 

Στα Customer Questions & Answers αναφέρει: 

Question:

Are this headphones genuine original Kingston or fake?

Reply:

Thank you for your inquiry.

 

It is original Kingston.

 

Have a nice day!

 

Τώρα με το θέμα εγγύησης ισχύει ότι και με τα κινητά και άλλες συσκευές που αγοράζει κανείς από τα κινεζομάγαζα.

Πάντως εγώ την έριξα την παραγγελία μου.Το είχε και σε επιπλέον προσφορά email only price 38,20 ευρώ.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτηκα να παρω ενα για back up που λενε αλλα με απασχολει αρκετα το θεμα της εγγυησης και φυσικα αν ειναι γνησια(ασχετα αν ειπαν οτι οντως ειναι γνησια γιατι ποτε δεν ξερεις).

Αστο καλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι γνήσια λέτε?

Από θέμα εγγύησης τι παίζει?

Μπορεί να μας βγάζει την πίστη το συγκεκριμένο καταστήματα στην διαθεσιμότητα κ στο support αλλά στην εγγύηση είναι πάντα σπαθί κ παρέχει τις καλύτερες επιλογές σε σχέση με άλλα καταστήματα.

 

Κλασσικά θα στείλουν 2-3 μηνύματα ότι να ναι αλλά στο τέλος βρίσκεις λύση. Συνήθως προτείνουν επιστροφή κ refund, μερικό refund αν δεν θες να το γυρίσεις για να τι κρατήσεις ως έχει κ τρίτη επιλογή με μία μεγάλη έκπτωση για να κρατήσεις αυτό που έχεις κ να αγορασεις καινούριο πχ στην μισή τιμή.

 

Φυσικά τα δύο τελευταία αξίζουν όταν δεν σε ενοχλεί το κουσουρι/προβλημα που έχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή η προσφορά στα 38,20 υπάρχει ακόμα;

Ναι μέσω email.(Μου έστειλαν ενημερωτικό mail με προσφορές.Πατάς πάνω στην κάθε προσφορά και σε βγάζει στο αντίστοιχο προϊόν με την προσφορά email only price).Μάλιστα είχα και κάτι πόντους από άλλες αγορές που είχα κάνει και μου βγήκαν τα ακουστικά στα 35 ευρώ!

HDCribQ.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι γνήσια λέτε?

Από θέμα εγγύησης τι παίζει? 

Το gearbest ειναι εγγυηση σε οτι εχω παρει οπως και πολλοι αλλοι εδω στο insomnia.Μη σε ανησυχει ειναι 100% αξιοπιστο και οι τιμες του ειναι εξαιρετικες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μέσω email.(Μου έστειλαν ενημερωτικό mail με προσφορές.Πατάς πάνω στην κάθε προσφορά και σε βγάζει στο αντίστοιχο προϊόν με την προσφορά email only price).Μάλιστα είχα και κάτι πόντους από άλλες αγορές που είχα κάνει και μου βγήκαν τα ακουστικά στα 35 ευρώ!

HDCribQ.png

Μπορείς να δώσεις το link?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να δώσεις το link?

 

 

δε μου έχει έρθει ακόμα το email. άμα μου το στείλει κάποιος στο inbox, και πατήσω το λινκ από εκεί, αυτομάτως δε θα πάρω την έκπτωση?

http://www.gearbest.com/gaming-headphones/pp_392314.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0802&eo=gkfyej38f3phhp8d&email=b2t8ZGltaXRyaXMua2FudGFzQHlhaG9vLmdyfDc3MTY=

 

edit: Η δική μου παραγγελία έγινε shipped,και μάλιστα το στέλνουν και μέσω Τσεχίας για αποφυγή τελωνείου και πάσης φύσεως καταστάσεων!  :-)

Φωτογραφία του πακέτου που μου έστειλαν:

6TziFHi.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gearbest.com/gaming-headphones/pp_392314.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0802&eo=gkfyej38f3phhp8d&email=b2t8ZGltaXRyaXMua2FudGFzQHlhaG9vLmdyfDc3MTY=

 

edit: Η δική μου παραγγελία έγινε shipped,και μάλιστα το στέλνουν και μέσω Τσεχίας για αποφυγή τελωνείου και πάσης φύσεως καταστάσεων!  :-)

Φωτογραφία του πακέτου που μου έστειλαν:

6TziFHi.png

αχ ρε φιλε τωρα βρηκες  να στειλης το email link τα πειρα πριν κατι ωρες τελοσ παντον μακαρι να ειναι τα original

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...