Προς το περιεχόμενο

Kingston HYPERX Cloud Core στα 41,70 ευρώ @ Gearbest.


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν και εκανα την παραγγελια με το κωδικο που ειπε ο φιλος aelo πιο πανω βγανει στα 36,παιδια εσεις που πραλαβατε πειτε καμια γνωμη για τα ακουστικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και εκανα την παραγγελια με το κωδικο που ειπε ο φιλος aelo πιο πανω βγανει στα 36,παιδια εσεις που πραλαβατε πειτε καμια γνωμη για τα ακουστικα...

36 είναι λιγότερο από όσο το πήραμε εμείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και από μένα, μια ερώτηση θέλω να κάνω, το ψήνω παρα πολύ να πάρω ένα για μένα και ένα για τον κολλητό μου.

τι έχετε προτιμήσει/χρησιμοποιήσει για την αποστολή? unregistered? registered? ποσο περίπου έκανε να σας έρθει?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειαζεσαι usb για να εχεις μικροφονο... υπαρχει υποδοχη.

 

το usb μονο κακο κανει στην ποιοτητα του ηχου

Ποια υποδοχή; Τα ηχεία μου έχουν έξοδο μόνο για ακουστικά. Το μικρόφωνο που το βάζω; Επάνω στη μητρική που είναι η κάρτα ήχου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα και από μένα, μια ερώτηση θέλω να κάνω, το ψήνω παρα πολύ να πάρω ένα για μένα και ένα για τον κολλητό μου.

 

τι έχετε προτιμήσει/χρησιμοποιήσει για την αποστολή? unregistered? registered? ποσο περίπου έκανε να σας έρθει?

 

βαλε registered οπωσδηποτε για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!!

36 είναι λιγότερο από όσο το πήραμε εμείς...

κι ομως image.jpg και με την register αποστολη βγανει στα 40 ακριβως!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια υποδοχή; Τα ηχεία μου έχουν έξοδο μόνο για ακουστικά. Το μικρόφωνο που το βάζω; Επάνω στη μητρική που είναι η κάρτα ήχου;

Και τα ακουστικά και το μικρόφωνο στην κάρτα ήχου(εξόδους)της μητρικής και ρυθμίζεις από τις ρυθμίσεις ποιό θές να παίζει(ηχεία ή ακουστικά).
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε registered οπωσδηποτε για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!!

κι ομως image.jpg

 

Σ'ευχαριστώ gogos47. :)

 

 

έφτιαξα και γω λογαριασμό χθες και δοκίμασα τον παναπανω κωδικό και μου έβγαλε ακριβώς ότι και στην εικόνα του gogos47.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά υπάρχει ουσιαστική διάφορα σε σχέση με τα cloud 1?

Μόνο στα παρελκόμενα που περιέχει η συσκευασία.Αυτά δεν περιέχουν τα βελούδινα earpads και την προέκταση του καλωδίου αν δεν κάνω λάθος.Κατά τα άλλα είναι τα ίδια ακουστικά.

 

@kukukali για να ισχύει το 36,94 μπαίνεις από αυτό το link :

http://www.gearbest.com/gaming-headphones/pp_392314.html

και μετά βάζεις στο promotion code το LHLH.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι σχεδόν ένα κλικ πριν την αγορά, τι να προτιμήσω NL registered η us/eu?

Όταν τα παράγγειλα εγώ πριν 15 μέρες,το registered δεν το χρέωναν και ήταν με Czech post.Τώρα βλέπω δεν υπάρχει αυτή η επιλογή και χρεώνεται 3 ευρώ.Με Us/Eu δεν γνωρίζω,αλλά με NL που μου έχουν στείλει κάποια άλλα πράγματα κάνει περίπου 20 μέρες.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν θα προσπαθήσω να διευκρινίσω όσο καλυτέρα μπορώ για όσους θέλουν

να αγοράσουν από σήμερα και μετά έως ότου δηλαδή λήξει η προσφορα

εγώ μόλις έκανα παραγγελια 2 τεμαχίων, με NL registered mail και insurance και μου βγήκε στα  80.89
και για να είμαι πιο ακριβής δείτε παρακάτω

dyaja8.jpg



όπως επίσης "γιαυτους" που έχουν απορία για το αν λειτουργεί ο παραπάνω κωδικός LHLH

2wrma7b.jpg



και μια φωτό από την κίνηση της κάρτας μου (δηλαδή το ποσα τραβήχτηκαν για την αγορά)

1taudj.jpg

 


Ι.Γ: για όσους αγοράζουν από κει πιο τακτικά, αλλα και για όσους θα ήθελαν να αγοράσουν στο μέλλον (είτε την παρόν προσφορα, είτε γενικά)

σας ενημερώνω ότι έχει γίνει πρόσφατη ενημέρωση η αλλαγή κάποιον πολιτικών, σε κάποια πράγματα, γενικά δεν γνωρίζω το τι ακριβώς, ένα από αυτά όμως που σας ενδιαφέρει είναι, ότι από κει που ήταν free το registered mail τώρα έχει χρέωση. όπως βλέπε και στα παραπάνω spoiler.

 

κάποιες ερωτήσεις στο livechat

δίνοντας τον κωδικό παραγγελίας μου με ενημερώνουν αμέσως


 at 21:50, Aug 19:
One moment please. I will check it for you. Thank you.

 at 21:53, Aug 19:
We will send you your item(s) within 2-5 business days
Once we send your order out, we will email you the tracking information and everything.
We kindly ask that you could wait a little more for the shipping information.



σε ερώτηση μου γιατί τα μεταφορικά ανέβηκαν από κει που ήταν free, και ότι τάχα ένας φίλος που αγόρασε εδώ και λίγο καιρό είχε free registered mail



 at 21:59, Aug 19:
Your friend was right

 at 21:59, Aug 19:
But our policy just updated few days ago

 at 22:00, Aug 19:
Right now, only the unregistered mail shipping is free shipping

 

 

 

 

εύχομαι να σας κατατόπισα λίγο.

 

 

 

 

αν έχω κάνει κάποιο λάθος με τις φωτό ή αν δεν επιτρέπεται κάτι απ το τελευταίο μου post ας με ενημερώσει η διορθώσει κάποιος mod, ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειωσω οτι και εγω με NL το πηρα και απο 11/8 δεν εχει κανει update στο 17Track περα απο το "the item is pre-advised", εν αντιθέσει με το http://www.sky56.cn/english/track/index που προτεινε σε προηγουμενες σελιδες καποιο μελος, το οποιο εχει ενα update στις 12/8.
Δεν ανησυχω, απλα το λεω για να μην αρχισουν τις ερωτησεις οσοι παρουν το NL Post. Yπομονη 15-20 μερες για παραλαβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...